Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti

+18
hazL *
EfeAnil
sensizlik
dağhan_şule
efe_19_corlu
kenan
blade_master_ali
yasnil
sema
Mertcans
frozen_fire
ebosum
ölümedağhancı
efemmutfak
23mustafa23
özge
ozsonkara
ErHaN_ViCtOr
22 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Empty
MesajKonu: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPerş. Haz. 25, 2009 2:24 pm

Kavak Yelleri’ne sürpriz bir isim katıldı.

SABAH GAZETESİ YAZARI YÜKSEL AYTUĞ’UN BUGÜN Kİ YAZISIN DA KALEME ALDIĞI HABERE GÖRE SARP APAK KAVAK YELLERİ OYUNCUSU OLUYOR…

Kavak Yelleri fanatikleri, diziden ayrılan Dağhan Külegeç’in yasını tutmaya devam ederken, bir transfer dedikodusu duydum. Kulağıma çalınanlara göre Avrupa Yakası’nın ‘Tanrıverdi’ si Sarp Apak, yeni sezonda Dağhan Külegeç’in boşluğunu doldurmak için yeni bir karakter ile Kavak Yelleri dizisine katılacakmış. Kavak Yelleri fanatikleri Dağhan Külegeç’i çok benimsemişlerdi. Hâlâ yapımcıları ve televizyon eleştirmenlerini bu konuda mesaj bombardımanına tutuyorlar. Bu nedenle Sarp’ın işi zor görünüyor. Bakalım genç ve yetenekli oyuncu, dizinin sarp kayalıklarına tutunmayı başarabilecek mi?

Efe Kavak Yelleri’nden Neden Ayrıldı?

Kavak Yelleri’ni ‘sevgisizlik’ dindirmiş! Efe karakterini canlandıran Dağhan Külegeç’in diziden ani ayrılığının altında yatan gerçek ortaya çıktı.

Asabi tavırları nedeniyle herkesle tartışan ve ‘uyumsuz adam’ olarak anılan Külegeç’in, yönetmen Jale İncekol’la kavgası bardağı taşıran damla oldu.

Sete hasta gelen ve sahnelerinin öne alınmasını isteyen genç oyuncu İncekol’a, “Kendi sahnelerimi yöneteceğim. Sen mizansen vermeyi bilmiyorsun” dedi.

KAVGA EDİP SETİ BİRBİRİNE KATTI

Dağhan Külegeç çıkan kavga sırasında yönetmen Jale İncekol’un kafasına plastik sandalye fırlatıp seti terketti.

Çekimleri aksatan bu olayın ardından Külegeç’in diziden ayrılmasına karar verildi. Bunun üzerine senaristler dizinin dört ana karakterinin otomobille uçurumdan düştüğü sahneyi yazdı.

Senaryoya göre Efe bu kazadan sağ kurtulamayacak ve Külegeç de yeni bölümlerde rol almayacak.

En çok merak edilen konu ise Kavak Yelleri yeni sezonda ”Orjinal Adam” olmadan ne kadar başarılı olacak..?
ErHaN_ViCtOr
Yönetici
Yönetici

Ruh Hali : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Issiz110
Takımı : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Gs10

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyCuma Haz. 26, 2009 7:08 am

bence kavakyelleri efe olmadan izlenmez saten çoğu kişi efe ve aslı için izliyo :/
http://daghankulegec.fanforum.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyCuma Haz. 26, 2009 10:14 am

evet reytıngler taban yapçak :/
ozsonkara
Üye
Üye
ozsonkara

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyC.tesi Tem. 04, 2009 7:31 pm

kendi adıma ben asla kavak yellerini izlemiycem
özge
Üye
Üye
özge

Ruh Hali : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Eglenc10
Takımı : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Bjkk

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:54 am

ben ce kimse efe yokken izlemez ayrıca dağhan'ın yalandan yere böyle kavga çıkartacağına inanmıyorum olayı anlamak için onu da dinlemek gerekir ne olursa olsun hala dağhan bnm gözümde sempatik eğlenceli onu cok seviyorum
23mustafa23
Üye
Üye
23mustafa23

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPtsi Tem. 06, 2009 11:13 am

ben efenin durumunu öğrenmek için bi iki bölüm izlerim baktım efe yoksa artık bundan sonrada kavak yelleri benim için olmaz
efemmutfak
Üye
Üye
efemmutfak

Ruh Hali : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Parano10
Takımı : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Turkiye

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPtsi Tem. 06, 2009 1:47 pm

aslının gıtmesınıe bıle razıyım ama efe asla bence bıdaha ızlemezz ve bende ızlemem
ölümedağhancı
Üye
Üye
ölümedağhancı

Ruh Hali : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Acili10

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptySalı Tem. 07, 2009 4:45 pm

ilk bölümleri izlerim dağhan çıkarsa eyvallah
bide bu aşk oyunu na benzicek bilenler vardır mutlaka kerecem çıkmıştı diziden tardu flordun girmişti ve dizi reytingler yüzünden sonladırılmıştı..
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Masum10

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 11:54 am

eğer ki gidiyosa benim için bitmiştir kavak yelleri ben efe için izliyodum aslı ve efenin aşkları için yoksa benim içinde bitmiştir benim için efe çekip çeviriyodu tabi bu benim düşüncem Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti 914327
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 12:49 pm

evet. izleme oranları düşücek gbı gelıyor
ölümedağhancı
Üye
Üye
ölümedağhancı

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPerş. Tem. 09, 2009 10:34 am

görünyor garanti oluyor 😢
efemmutfak
Üye
Üye
efemmutfak

Ruh Hali : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Parano10

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPerş. Tem. 09, 2009 4:57 pm

efem mutfak gıttı sonra efe gıdıyoo dızının tadı tuzu kalmıyo
frozen_fire
Üye
Üye
frozen_fire

Ruh Hali : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Delibo10

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyCuma Tem. 10, 2009 4:16 pm

Yapmayın arkadaşlar dizide sadece daghan yok..Bi çok kaliteli işini iyi yapan emek veren oyuncu var...Kesin ve sert tepkiler yersiz bence ki zaten olayın iç yüzü eminim daha farklıdır.
Mertcans
Yönetici
Yönetici
Mertcans

Ruh Hali : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Berbat10

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyCuma Tem. 10, 2009 8:04 pm

Dağhan dan başka iyi oyuncular olduğunu bizde senin kadar iyi biliyoruz ama biz Dağhan hayranlarıyız Pelin veya İbrahim veya herhangi bir oyuncunun değil bu nedenle Dağhan çıkıyor diye tepki göstermek en büyük hakkımızdır başka bi oyuncu çıksaydı onada o oyuncunun hayranları tepki gösterirdi bu böyledir yani biz ona olan sevgimizi iki katıyla da göstermiş oluyoruz bence.... Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti 914327
http://www.yusufguneym.com
sema
Üye
Üye
sema

Ruh Hali : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Anlayi10

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyCuma Tem. 10, 2009 8:22 pm

katılıyorum sana
ölümedağhancı
Üye
Üye
ölümedağhancı

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 9:53 am

bende katılıormmm
Mertcans
Yönetici
Yönetici
Mertcans

Ruh Hali : Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti Berbat10

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 2:02 pm

Katıldığınız için teşekkürler canım ama Türkçe mizi düzgün kullanırsanız seviniriz mesela katılıorum değilde katılıyorum olmalı dimi Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti 914327
http://www.yusufguneym.com
23mustafa23
Üye
Üye
23mustafa23

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 5:58 pm

evet kabul dizide gayet iiyi oyuncular var ama dizinin en iyi oyuncusu dağhandı bazı kişiler kıymetini bilemedi çok pişman olacaklar ve başka oyuncuların işinden olmasına sebeb olacaklar yani kısacası kavak yelleri dizisine çok ama çok yazık olucak........
ölümedağhancı
Üye
Üye
ölümedağhancı

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPaz Tem. 12, 2009 4:00 pm

Türkçemizi düzgün kullanmadığım için özür dilerim.
23mustafa23 sanada katılıyorum.
yasnil
Üye
Üye
yasnil

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPtsi Tem. 13, 2009 9:17 am

dağhan olmassa izlenmez ama bakıcaz çok merak ediyorum ilk bölümüDaghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti 743856
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPtsi Tem. 13, 2009 1:27 pm

bende çok merak edıyorum. efe siz ky. nasıl yurucek
yasnil
Üye
Üye
yasnil

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPtsi Tem. 13, 2009 1:29 pm

ya bı dakka dağhann svglıs varmı sımdı?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPtsi Tem. 13, 2009 1:32 pm

hayır bılınmıyor suan . Ama yok sanırım. olsa duyulurdu. Bu kadar hayran kıtlesi yani Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti 743856
yasnil
Üye
Üye
yasnil

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPtsi Tem. 13, 2009 1:33 pm

belkide haklsın:)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti   Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti EmptyPtsi Tem. 13, 2009 1:34 pm

bu arada kendını uye tanışma bölumunde anlatırsan senı tanıma fırsatı buluruz Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti 914327 Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti 743856

Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Dağhan Külegeç 100 % Facebook'da Gerçek Dağhan Külegeç
» Dağhan Diziden Ayrılmasın...
» Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı
» daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz
» Dağhan KÜLEGEÇ