Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz

+9
berkayy08
beril
EFEM
Stain
sonunakadarefe
tugba's
sema
nilüş
efeci
13 posters
YazarMesaj
efeci
Üye
Üye
efeci

daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Empty
MesajKonu: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyPtsi Haz. 01, 2009 1:06 pm

nilüş
Üye
Üye
nilüş

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyPtsi Haz. 01, 2009 1:13 pm

dağhan bak yalvarıyorum diziden ayrılma sensiz dadı olmaz dizinin
sema
Üye
Üye
sema

Ruh Hali : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Anlayi10

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyPtsi Haz. 01, 2009 4:08 pm

aynen katılıyom size arkadaşlar diziden ayrılmasını hiç istemiyozzzzzzzzzzzzzz sesimizi duyarabilsek keşke daghan külegeçe
efeci
Üye
Üye
efeci

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyPtsi Haz. 01, 2009 5:44 pm

daghan nolur sezimizi duy daghan dizden ayrilsa ben kavak yelleri dizisine izlemiycem kavak yelleri daghansiz guzel olmaz
nilüş
Üye
Üye
nilüş

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptySalı Haz. 02, 2009 1:12 pm

dağhan lütfen duy sesimizi lütfen ayrılma diziden
tugba's
Üye
Üye
tugba's

Ruh Hali : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Olgun10
Takımı : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Fb10

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptySalı Haz. 02, 2009 1:56 pm

EVET DİZİDEN AYRILMASINA ÇOK ÜZÜDÜM AMA BİRDE ONA SORMAK LAZIM KİMBİLİR NELER YAŞADI BELLİKİ ÇOK BUNALMIŞ,KARARINA SAYGI DUYMAK LAZIM. BU KADAR SEVİLE BİR OYUNCU DEMEKKİ KÖTÜ ŞEYLER YAŞADIKİ ÇIKIYOR EMİNİM ODA ÇIKMAK İSTEMEZDİ.
sonunakadarefe
Üye
Üye
sonunakadarefe

Ruh Hali : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Psikop10

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 4:56 am

yha dagahn n'olur sewenlerını sensiz bırakma LÜTFENNNNNNNNNNNNN
Stain
Üye
Üye
Stain

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyPerş. Haz. 04, 2009 11:04 am

Abi ne diyebilirimki Sonuçta SENİN kararın ama biraz düşün yani hem kendini hem bizi TAMAM SÖZLERİM etkileyici seni geri döndürmeye yeticek kadar OLMASADA abi Seni Çok Seviyoruz YA mesela BEN VE ABİM biraz komik ve saçma gibi oldu ama öyle abim 24 yaşında ve Bu diziyi izliyor vardır çok izleyen AMA hep amalarda kalırım zaten bn devamını getireremem yaşım 16 DİZİYE SARP APAK giricekmiş !! girmesin abi snn yerini tutarsa allah belamı versin bu kadar NET KONUŞUYORUM !! BEN DAHA İZLEMİCEME SÖZ VEREBİLİRİM BU DİZİ !! EYER SEN YOKSAN ...
İMZA-stain..[b]
sema
Üye
Üye
sema

Ruh Hali : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Anlayi10

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyPerş. Haz. 04, 2009 12:33 pm

daghan diziden ayrılma biz sensiz kavak yelleri istemiyoz biz seni çooooooooooooooook seviyooooooooooooozzzzzzzzzzzzzz lütfen bizleri kırma inşallah o dizide sonunna kadar devam edersin
EFEM
Üye
Üye
EFEM

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptySalı Haz. 09, 2009 3:31 pm

DAĞHAN LÜTFEN DİZİDEN AYRILMA BU KADAR ÇOK SEVENİN VAR NE OLUR BİRAZ BİZİ DİNLE LÜTFEN SENİ O DİZİDE VE HER YERDE GÖRMEK İSTİYORUZ NE OLURSA OLSUN TAKMA KAFANI BİZİ SENSİZ BIRAKMA KAVAK YELLERİNİ EFESİZ DAĞHANSIZ BIRAKMA BİZLER SENSİZ,ASLI EFESİZ,KAVAK YELLERİ SENSİZ OLAMAZ SEN OLMAZSAN BİZDE O DİZİYİ İZLEMEYİZ LÜTFEN AYRILMA BİZLERİ SEVİYORSAN LÜTFEN!!!
beril
Üye
Üye
beril

Ruh Hali : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Acili10
Takımı : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Bjkk

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyPerş. Haz. 11, 2009 11:59 am

dağhan nolur diziden ayrılma duy sesimizi .... EFE olmazsa KAVAK YELLERİ diye bişey olmazzz lütfen duy sesimizi diziden ayrılma
beril
Üye
Üye
beril

Ruh Hali : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Acili10

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyCuma Haz. 12, 2009 12:09 pm

bu konu yüzünden hiç bir şey düşünemez olduk!!! lütfen efe diziden ayrılmasın hangi arkadaşımla konuştuysam hepsi de diziden giderse izlemeyiz diyorr ben de o fikirdeyim kimse izlemez diziyi yapılan yorumlardan belli oluyor zaten!
DAĞHAN'sız EFE'siz ASLI&EFE'siz KAVAK YELLERİ düşünemiyoruzz!!!!!
berkayy08
Üye
Üye
berkayy08

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 5:52 pm

dağhan diziden ayrılırsan bizi yıkarsın lütfen gör bu siteyi sırf senin için bu diziyi izliyorum arkadaşım var bi tane sana çok benziyo sırf onu efe kaygısız diye işaretliyorum lütfen bunları göz önüne al gitme anlaş yöneticilerle şirketle timsle gitme nolur.
beykus
Üye
Üye
beykus

Ruh Hali : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Dagini10
Takımı : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Ts10

MesajKonu: yeminle şikayet ederim   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 8:23 pm

staine katılıyorum aynen ben zaten sen oynuyorsun diye bu diziyi izliyorum sen çıkarsan ben assla bu diziyi izlemem aksine şikayet ederimmm bunada cesaretim var yok değil...
sevgilerimle:beykus ...
Judqemen
Üye
Üye
Judqemen

Ruh Hali : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Stresl10
Takımı : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Fb10

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyÇarş. Tem. 15, 2009 9:11 pm

Selam.. arkadaşlar ilk önce doguhan in dizide nasıl oynadıgını bilmeyen yok dizide cok iyi bi kitlesi var her dizide görüyoruz oyuncu bi gittimi dizi düşüşe geciyor böylede olursa yani gidecegini bek sanmıyoruz....
blade_master_ali
Üye
Üye
blade_master_ali

Ruh Hali : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Kimses10

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyPerş. Tem. 16, 2009 8:32 am

dağhan ayrılmaz diziden senaryo ve rytin icabı yapılan şeyler bunlar
http://daredevil_yasin_fearless@hotmail.com
Awe !
Üye
Üye

Ruh Hali : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Uykum210
Takımı : daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz Ts10

MesajKonu: Geri: daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz   daghan nolur diziden ayrilma lutfen seni cok seviyoruz EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 2:34 pm

Malesef canım biz böyle dirensekte efe diziden ayrıldı . Bile bende ayrılmamasını çok çok isterdim ama artık efe diziden ayrıldığına göre böyle bir konu açmak saçma olmuş . O yüzden kilit+çöp .

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dağhan Diziden Ayrılmasın...
» Dağhan Diziden Kendi İsteğiylemi Ayrıldı
» Daghan Külegeç Dızıden Ayrılıyor Kesinleşti
» SEVGİLİ DAĞHAN LÜTFEN BİZLERE KENDİ AĞZINDAN BİR AÇIKLAMA YAPARSAN BİZLERİ SEVİNDİRMİŞ OLURSUN
» Sizce nolur