Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?

+10
cypriot
dağhOKan
sinan3444
Tubishh Sagolera
sarah
raskolnikow efe
Duygusu
safadizdar
black_angel
emre_efe
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
emre_efe
Üye
Üye
emre_efe

Ruh Hali : Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 Karizm10
Takımı : Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 Ts10

Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 23, 2010 2:14 pm

Konunun ilk mesajı :

Arkadaşlar ne diceklerini şaşırdılar artık şimdide bi çok fan sayfasında efeyide mineyide çoban kurtardı lafları dolaşıyor.. NE ÇOBANMIŞ YA =) SİZCE?

YazarMesaj
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 5:54 pm

biliyorum konusu değil ama yinede paylaşmak istedim dağhanın çıkmasıyla ilgili benim tespitim sadece dikkat ettim efe ile deniz sahneleri pek yoktu ucuruma giderken bile arabada efe deniz yerine gençler dedi mine efeye cvp verdi tekrar söylüyorum konusu değil ama içimde kalmasın bence ibrahim kendirci ile arasında birşey oldu diye düşünüyorum baksanıza sadece aslı enver üzülmüş sanki dağhanın ayrılmasına diğerleri için değişne birşey yok gibi bence yönetmen oldugu kadar ibrahim kendirci ile arası bozuk deniz aslı ve efe sahnesi çok olmasına rağmen face te aslı enver didem inselel ferit aktug var ibrahim ve pelin yok garip gelecek ama ibrahimlede soğuk gibi geldi arası bana paylaşmak istedim sadece ciddiye almayıp geçebilirsinizde ayrıca konusu olmadıgı halde yazdıgım için özür dilerim engel olamadım kendime
dağhOKan
Banned
Banned

Ruh Hali : Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 Yoksu611
Takımı : Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:16 pm

zeynp. demiş ki:
dağhOKan demiş ki:
duygusu demiş ki:
yani çoban baktığında mine ortada yoktuki nasıl kurtarcak...ayrıca çobanın denizde ne işi var efe yi nasıl kurtarsın...
,

çoban efeyi ....efe mineyi....mine çobanı sonra hepsi birlikte metin abiyi ondan sonra hepbirlikte diziyi kurtarırlar ne dersiniz Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 743856

süper fikir bu ya Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 9072

eyvallah
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 Asik10

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:25 pm

efe sever demiş ki:
biliyorum konusu değil ama yinede paylaşmak istedim dağhanın çıkmasıyla ilgili benim tespitim sadece dikkat ettim efe ile deniz sahneleri pek yoktu ucuruma giderken bile arabada efe deniz yerine gençler dedi mine efeye cvp verdi tekrar söylüyorum konusu değil ama içimde kalmasın bence ibrahim kendirci ile arasında birşey oldu diye düşünüyorum baksanıza sadece aslı enver üzülmüş sanki dağhanın ayrılmasına diğerleri için değişne birşey yok gibi bence yönetmen oldugu kadar ibrahim kendirci ile arası bozuk deniz aslı ve efe sahnesi çok olmasına rağmen face te aslı enver didem inselel ferit aktug var ibrahim ve pelin yok garip gelecek ama ibrahimlede soğuk gibi geldi arası bana paylaşmak istedim sadece ciddiye almayıp geçebilirsinizde ayrıca konusu olmadıgı halde yazdıgım için özür dilerim engel olamadım kendime

bunu bende düşünüyorum Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 743856 gerçekten düşündüğüm herşeyi yazmak istemiyorum bunun da sadece düşüncede olmasını istiyorum aslında gerçek olmasını istemiyorum ama bunu bende düşünmüştüm...
dağhOKan
Banned
Banned

Ruh Hali : Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 Yoksu611

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:28 pm

Tubishh Sagolera demiş ki:
efe sever demiş ki:

bunu bende düşünüyorum Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 743856 gerçekten düşündüğüm herşeyi yazmak istemiyorum bunun da sadece düşüncede olmasını istiyorum aslında gerçek olmasını istemiyorum ama bunu bende düşünmüştüm...

bence sen çok şey düşünmüşsün tubishh
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:31 pm

nasıl yani?
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:32 pm

geçen sezonun sonuna doğru dikkat ettim paylaşmak istedim ne kadar doğru bilemeyecem ama öyle gibi söylemeyecektim ama söyleyecem efenin çıkmasıyla ilgili birşey daha okudum birkac ay önce dağhan pelin karahanın çekim esnasındaki bazı hareketleri sonucu çıkmaya karar vermiş ne kadar doğru bilmiyorum okudugum birşey ibrahim ile sevgilli oldugu içinde böyle bağladım konuyu sadece duydugum ve benim yorumumdur bildiğim hiçbirşey yok kimsenin aklına birşey gelmesin araştırma yaptım baya daghan cıkınca bunu buldum pelinin çocuksu hareketleri filan diye duydum ne kadar doğru bilemeyecem
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:40 pm

onu düşünen benim birkere muneccim olmaya gerek yok resimlerde bile mesafeli adamlar aslı enverle daghan yakın hatırlarsanız aslı enver daghanın laptopunu kullanıyorum diyordu ibrahimin değil deniz bir karakter süper ötesi olabilir ama dağhanla arası dört dörtlük olacak diye bir kural yok son bölümlerde efenin denizle diyalogu azdı burdan bu sonucu ben çıkardım ihale bana kalabilir yani
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:42 pm

farketmez arkadaşım senin fikrin olsun sorun değil Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 743856
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:48 pm

yanlış anlattım galiba birşey diyen olursa bana söylesinler anlamında dedim ben tespitimin sonuna kadar arkasındayım
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:49 pm

Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 743856 bşey dyemez kimse herkesin özgür düşüncesi var bende seninle aynı düşünüyorum dedim sadece yanlış anlama düşüncenin üzerne konmak deil niyetim katılıyorum sana sadece Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 743856
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:55 pm

ya farketmez al senin olsun sonucta hepimiz daghan için burdayız bir düşüncenin lafı mı olur isteyen alabilir düşüncemi bende sanki da vinci şifresini buldum ne kadar abarttım Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 Icon_smile
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:57 pm

yok yaa bu senin düşüncen Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 9072
Hakan
Üye
Üye

Ruh Hali : Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 Karizm10
Takımı : Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 71211906

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 6:59 pm

efe diziye dönsünde kim kurtarırsa kurtarsın Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 9072
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?   Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI? - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 16, 2010 9:58 am

kilit+ çöp

Yok artık! EFE VE MİNEYİ ÇOBANMI KURTARDI?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» denizi kim kurtardı
» mineyi sıkıştıran adam ?
» Tünel !!!!
» Artık Efe Yok !!!
» Yok Artık