Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...

+15
ELÇİN ALPTEKİN
yqmur
Tubishh Sagolera
zzzeynep
méLTémm ♥
Duygusu
eloif
Daqhan~~
umutfatih10
SiNeM_eFe
efe sever
Efe_Deniz_AsLı_Mine
OrGinaL AdaM
mhe_25
SamSuN
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
SamSuN
Üye
Üye
SamSuN

Ruh Hali : Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 Keyifl10
Takımı : Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 Gs10

Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...   Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 11:24 pm

Konunun ilk mesajı :

Uzun Bi yazı olacak,sonuna kadar okuyan arkadaşlar çıkar belki aranızdan.Şimdi bizim burda ki ! Toplum olarak amacımız ne arkadaşlar? Dağhan'n yani Efenin Kavak Yellerine Dönmesini İstememiz Değil mi? Veya Herhangi bir program veya dizi.Özelliklede (DİZİ).Şimdi asıl sorun ise orada başlamaktadır.Çok uzun zamandır kaşına gözüne hasret kaldık Efemizin.Kavak yellerinin Sezon finaLinde tek ölen karakterimiz di o.Ama niye? Çok söylentiler atıldı ortaya (!) Efendim neymiş ''Yönetmenin kafasına sandalye atmış mış'' Allah aşkına orjinaL adam o ya Efe ya o en saçmasıda DAĞHAN o !!!! .Mümkün değiL yani böyLe bir şeyin olması. Yok efendim neymiş diğer dizi karakterleri tarafından dışlanmış mış.Olurmu öyle bir şey ya.? Bu kadarınada pes.profesyonel onların hepsi.Ne olursa olsun ekmeğinin peşindeler onlar.(Dizide farkLı reaLde farkLı sevgiLi oLsaLar biLe ) !!! Daha sayamadığım bir çok neden ve sonuç.En başından bu yana diyorum Efe yani Daghan Külegeç gelecek diye.Şimdi birileri çıkmış Efeyi Estetikle uzun saçlı yapmış,hani diyorsunuz ya efe gelmezse izlemeyiz daha bizimle oynadıkları için çok daha fazla izleyici kaybedecekler diye.Allah aşkına Efe diye Başka birini sokmalarına imkan var mı saçmalamayın ya.O zaman ne olur reytingler haberiniz varmı ? Efenin dönmemesinden bahsediyorsunuz ya !! ondanda beter olur emin olun...Neymiş efendim efe sağlık problemlerini öne sürmüş o yüzden ayrılmış diziden.Size tek alıntıyla Cevap vereceğim Dağhan KÜLEGEÇ in dediği tek kelimeyle.’’Gül gibi işim vardı neden bırakayım’’ Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 719833 Yeterlidir herhalde bu sorunun cevabı için.
Neden mi bıraksın Kim bilir. Belki de ;
Yeni bir sinema filmi için küçük bir ara.
Veya Ücret konusunda anlaşamamışlardır.Sonuçta o dizinin tek temel taşı o.o getirdi diziyi buralara kadar.Hakkı değilmiydi En yüksek parayı almak veya Ücretinin yükseltilmesini talep etmesi.
Belki de sadece senaryo gereği.Dizinin o 84.bölüme kadar olan kısımlarında Efe işini kaybetti diyebiliriz.Deniz Efeyle barıştı.Mine Burak la ayrıldı? ee işleyecek yeni konumu kalmıştı arkadaşlar sizce ? Ne diye Haftalar öncesinden efeyi öldürme politikalarına girdiler o zaman ?
Saçma yani.

Artı bu yazdığımı kuvvetlendiren en büyük etkenler ise Ne Dağhan KÜLEGEÇ tarafından bir açıklama yapılması,nede TİMS PRODİCTİONS tarafından bir açıklama yapılması..Efe çıkıp ta niye demiyor Ben diziye dönmeyeceğim diye? TİMS niye açıklama yapmıyor.Hangi dizide ölen insanların Üzerinden bölüm işlenmiş.Sadece bir sezonluk bir program yapılmıştır ve de en yakın zamanda tekrar dahil olacaktır.ve olduktan sonrada dizide o 3 yıl içinde neler yaşadığı neler yaptığı anlatılacaktır.
(Birileri çıkmış bu zamana kadar gelmeyecek diyen insanlar bile gelecek ben bilgiyi sağlam yerden aldım diyor.Kaynak ne ? birisi kim o birisi? Öldürecek misiniz siz bizi ya? Söylesene niye korkuyorsun bu kadar niye söylemiyorsun.Birileri çıkmış kesin gelmeyecek kaynak sağlam yerden diyor.Birileri OLMAYAN fragmanları görüyor.)
Birileri çıkmış anlaşma yapılmış birisi çıkmış daha yapılmamış diyor.Ben Söyleyeyim.Anlaşma Bu dizi başlamadan önce yapıldı ve son bölümüne kadar yapıldı dizinin.Belki ilk bölümde belki sonraki bölümde belkide 4.sezon finalinde Dağhan KÜLEGEÇ diziye dönecek.Dönecek değil hatta dizi de bile.
Her geçen gün ortaya daha da fazla şey atılacak şimdi.Yok gelmiş yok anlaşmış.yok gelmeyecekmiş..Kendinizi avutmaya devam edin arkadaşlar.Kendi aklınızı milletin YALAN !! konularıyla avutmaya devam ediniz.
Birileri hala o kulakla elde kalmış…
Sevgiyle kalın.

Yazının devam kısımını ekledim Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 914327

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...   Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 10, 2010 6:26 am

hepsini okumadım ama
bence ben yinede dönmicek diyorum
arkadaşın söyledikleri neki izleyip görüyoruz dha da ümitleniyoruz ama ben DÖNMİCEK diyorum
bu bi düşünce tahmin Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 914327
Efe'M_Daghan'M
Üye
Üye
Efe'M_Daghan'M

Ruh Hali : Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 Asik10
Takımı : Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...   Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 10, 2010 6:41 am

benimki de bir tahmin :bball:
SamSuN
Üye
Üye
SamSuN

Takımı : Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...   Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 10, 2010 11:24 am

Aklıma Bir İki şey daha takıLdı Şimdi birileri çıkmış yine dağhanın açıklama yapmamasını oturduğu yeRde paRa kazanmakLa iLgiLi olduğunu faLan söylüyor tabiki herkesin akLına geLebiLir bu doğaLdır da Niye açıklama yapmıyor demesi.Şimdi arkadaşlar Hiçbir pRofosynL oyuncu çıkıpta zaten açıklama yapmaz ben gelmiyorum veya gitmiyorum diye futboLcu değiL onlar. Dağhanın ve timsin açıklama yapmamasının tek nedeni efenin diziye girmiş olmasıdır.Meraklı bir bekleyiş varken niye dağhanı diziye tekrar aldık desinler? Meraklandırmaktır televizyon kanallarındaki tek amaç izleyiciyi önemsemedikleri bir gerçektir fakat.Çok tutmuş biz dizi var karşımızda.Ve bir karekteri ölmüş.Ve o karakter sayesınde kavak yelleri buraya kadar gelmişse vede sadece ama sadece Efe üzerinden yani ölmüş bir kişi üzerinden kaç bölüm yapmak sizcede saçma değilmi? Efe bunun karşılığını susarak almıştır ve halada alıyor diyebilrsiniz normaldir.Ama Dağhan yaparmı bunu? Ya peki ülkemizde bu kadar ekonomik sıkıntı varken oynamayan birini paRa verirmi tims ? Lütfen daha az saçmalayalım.Herkesde rahat olsun Dağhan Külegeç öyle veya böyle bu diziye girecek.
aynur
Üye
Üye
aynur

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...   Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:59 am

... :o çok güzel bir yazı olmuş ağzına sağlık :cherry: biz bu diziyi efeyle sevdik, efeyle devam etmek istiyoruz :bounce:
zzzeynep
Üye
Üye
zzzeynep

Ruh Hali : Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 Relax10
Takımı : Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...   Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 18, 2010 1:57 pm

aynen biz efeyle başladık feyle bitiricez.tims duy sesimizi biz efemizi dağhanımızı geri istiyoruz.ne yapın edin getirin onu bize.....
ersenhnd
Üye
Üye
ersenhnd

Ruh Hali : Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 Hosgor10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...   Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 18, 2010 3:38 pm

arkadasım haklıında bu adam bosuna demez gul gbı ısımı bıraktım dıe ... bı konuda anlasılamamıs bellıkı ..neysee ama ıns donerrdee bızdeee devam ederız ızlemeye..
efemmutfak2
Üye
Üye
efemmutfak2

Ruh Hali : Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...   Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 18, 2010 3:45 pm

Çok doğru konuşmussun insallah dönerde Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ... - Sayfa 2 743856

Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kavak yelleri fan mı Dağhan Külegeç Fan mı
» Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri
» Efe ( Dağhan Külegeç ) Kavak Yelleri'ne dönüyor
» Dağhan Külegeç Kavak Yelleri'ne Dönmeyeceğini Söylemiş :(
» Kavak Yelleri yeniden Efe ( Dağhan Külegeç ) ile anlaştı