Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Gökte ararken yerde buldum :)

+17
KYGSZdaghan
Lostcrown01
Dağhan nurdan
hera
efemmutfak2
hiçkimse
GeNCeR
ssefse
nazlı düzen
eloif
yqmur
anko
efe sever
safadizdar
ecem
yunus_emre18
esqimmm
21 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
esqimmm
Üye
Üye
esqimmm

Ruh Hali : Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Ac10
Takımı : Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Bjkk

Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Gökte ararken yerde buldum :)   Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 12, 2010 6:27 pm

Konunun ilk mesajı :

arkadaşlar gerçekden gökte ararken yerde buldum yha:D facede dağhan dönsün die yapılan paylaşım fotolarından birini paylaştım ve okuldan bi arkadaşım atladı direk konuşmaya ki yalan sölicek bi insan da deil ayrıca ben de o yalandan haber yapanlara çok kızıorum kızı msnden filan da baya sıkışdırdım ortak arkadaşlarımıza da sordum gerçekden arkadaşım emlakçılık yapıomuş yazları çok sevindirdi bu haber beni yaaa Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 9072 ben artık inandım çünkü çok güvendiğim bir arkadaşım söledi bunu... Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 743856
dağhan onlardan ev kiralamış o zaman sormuş arkadaşım da araları iyiymiş dağhan da cevap vermiş dönüyorum demiş çok sevindim yha Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 9072
not:arkadaşlar tekrar ediorum yalanı sevmem ne duyduysam onu diorum ve de arkadaşımında hiç yalan sölediiini duymadım çok güvendiiim bir insandır...

Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Adszzd
Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Edew

resmi buldum buyrun Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 743856
Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Dahan

En son esqimmm tarafından Çarş. Haz. 16, 2010 8:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

YazarMesaj
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Gökte ararken yerde buldum :)   Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 17, 2010 9:07 am

sakalları da kesmiş bu efe olacağına mı işaret acaba
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Karizm10
Takımı : Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Fb10

MesajKonu: Geri: Gökte ararken yerde buldum :)   Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 17, 2010 9:45 am

xxx demiş ki:
sakallarını kesmiş efe gibi olmuş yine. resim için çok saol Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 743856
yine resim olamaz
http://daghankulegec.fanforum.biz/
omer_gzbyk
Üye
Üye
omer_gzbyk

Ruh Hali : Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Gökte ararken yerde buldum :)   Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 17, 2010 11:01 am

daghanın daha önce balat ve civarında emlakçılıkla ugrastıgının haberleri vardı eklıyorum buyrun

Kentsel yenileme projeleri kapsamında dönüşen ya da gelişen bölgeler yatırımcıların iştahını kabarttı. Fener-Balat-Ayvansaray, Eminönü, Sulukule, Tarlabaşı, Galata, Şişli-Bomonti, Bayrampaşa, Kağıthane, Kartal-Pendik gibi bölgeler gayrimenkul yatırımcılarının akınına uğradı. Ezel’ dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun da kurduğu özel bir ekiple Tarlabaşı, Cihangir ve Balat civarında çok sayıda eski bina topladığı konuşuluyor.

Kimi yatırımcılar ‘tamamen duygusal’ bir sebeple semtine sahip çıkmak için bina toplarken kimi de yeni yatırım fırsatı olarak harekete geçti.
Sadece Tarlabaşı’nda son 2 yılda yerli ve yabancı girişimcilerin bini aşkın binayı satın aldıkları belirtilirken, Fener-Ayvansaray’da son bir yıl içinde 100’e yakın binanın el değiştirdi.

Fener-Ayvansaray bölgesinde bina toplayan firmalar arasında denizcilik sektöründe faaliyetleri olan Şener Holding ve 3 yıl önce kurulan Riva Vakfı başı çekiyor.
Ayrıca tek tek girişimciler ve sanatçılar da yenilenen bölgelere büyük ilgi gösteriyor. ‘Kavak Yelleri’ adlı dizide bir dönem ‘Efe’ karakterini canlandıran Dağhan Külegeç ve gazeteci Savaş Ay’ın, Balat bölgesinde ev alan isimler arasında yer aldığına dikkat çekiliyor. ‘Ezel’ dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun da kurduğu özel bir ekiple Tarlabaşı, Cihangir ve Balat civarında çok sayıda eski bina topladığı konuşuluyor.
esqimmm
Üye
Üye
esqimmm

Ruh Hali : Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Ac10

MesajKonu: Geri: Gökte ararken yerde buldum :)   Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 17, 2010 2:02 pm

tarihi bilmiorum ama bu resmi çekdiii qün mü söledi arkadaşıma dziye döneceğini yoksa daha sonra mı bilmiorummm sadece arkadaşımın doru sölediiinin kanıtıdırrr...
Dağhan nurdan
Üye
Üye
Dağhan nurdan

Ruh Hali : Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Inanma11
Takımı : Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 Fb10

MesajKonu: Geri: Gökte ararken yerde buldum :)   Gökte ararken yerde buldum :) - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 17, 2010 5:31 pm

heyyoo:D

Gökte ararken yerde buldum :)
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Birsey buldum
» bi senaryo buldum ama....
» Hiç Bir Yerde Yok böLe foto yepyeni
» Alinti Bir Haber Buldum
» Şebnem Ferah - Yanlış Yerde Ölüm