Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Alinti Bir Haber Buldum

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Alinti Bir Haber Buldum Empty
MesajKonu: Alinti Bir Haber Buldum   Alinti Bir Haber Buldum EmptyCuma Tem. 09, 2010 7:04 pm

Arkadaslar Facede dolasirken alinti bir haber buldum ne akdar dogru oldugunu bilemem ama yinede paylasmak istedim. Eger Konu Varsa Özür Dilerim Ve Modlar tarafindan silinsin.

Sinan Özcan Arkadaşlar EFE(DAĞHAN) dönüyor ama bu el ve kafa malesef DAĞHANA ait değil ve bu senaryoyla dönmüyor DAĞHAN..K.Yelleri kameremanlarından YILMAZ ŞAHİN ile İZMİR 9 EYLÜLDE okuyan arkadaşım SELEN PEKSİMEKle 1 ayı geçkindir ilişki içindeler iş böyle olunca selenle sürekli msnden konuşuyorum

ARKADAŞLAR O EL VE KAFA DAĞHANA Y...ADA EFEYE AİT DEĞİL MİNE VE BURAĞIN OYUNU AMA EFE DÖNECEK

ASLI YİNE İZLERE RASTLAYACAK AMA BU SEFER İNANMAYACAK YAŞADIĞINA

VE EFE HAFIZASINI KAYBETMİŞ ŞEKİLDE ÇIKACAK KARŞIMIZA..
120 İLE 125. BÖLÜMLER ARASINDA

O EL VE KAFA EFE DEĞİLL..!! RESİMLERLE KANITTLİCAM YAKINDA (YAKINDA DEDİĞİMDE BUGÜN YARIN) SİZE ŞUNU SÖYLEYEYİM ORADA DAĞHANI DÖNDÜRSELER İZMİRDE YER YERİNDEN OYNAR DAĞHANI ÇOK BAŞKA VE ÇOK FARKLI BİRYERDE DÖNDÜRECEKLER..

ALINTIDIR
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

Ruh Hali : Alinti Bir Haber Buldum Bezgin10
Takımı : Alinti Bir Haber Buldum Gs10

MesajKonu: Geri: Alinti Bir Haber Buldum   Alinti Bir Haber Buldum EmptyCuma Tem. 09, 2010 7:06 pm

bu gidişle 125ten sora çıkar
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Alinti Bir Haber Buldum   Alinti Bir Haber Buldum EmptyCuma Tem. 09, 2010 7:08 pm

öyle bir söylenti var zaten sezon finalinin 5 bölümünden sonra ortaya cikcaktir diye ama bilmiyorum yani buda tam 125.bölüme denk geliyor,aman gelsinde Alinti Bir Haber Buldum 743856 Ama bi an önce gelsn (:
breakdown.
Üye
Üye
breakdown.

Ruh Hali : Alinti Bir Haber Buldum Eglenc10
Takımı : Alinti Bir Haber Buldum Turkiye

MesajKonu: Geri: Alinti Bir Haber Buldum   Alinti Bir Haber Buldum EmptyCuma Tem. 09, 2010 7:09 pm

Okumuştum sağol.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Alinti Bir Haber Buldum   Alinti Bir Haber Buldum EmptyCuma Tem. 09, 2010 7:10 pm

Önemsiz

Alinti Bir Haber Buldum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» alıntı bi haber buldum ve paylaşmak istedim buyrun!!!!!
» Birsey buldum
» bi senaryo buldum ama....
» Gökte ararken yerde buldum :)
» Facebook'ta bi yazı buldum bi bakın