Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?

+9
anko
yqmur
alkankaya
rizeli_kızz53
anchovy
eloif
KYGSZdaghan
yunus_emre18
gmbr_serseri
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

Ruh Hali : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Relax10
Takımı : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Bjkk

Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Empty
MesajKonu: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyCuma Haz. 25, 2010 3:35 pm

ŞÜPHE 1;

">Kavak Yelleri Efe Dönmeyecek Diyenlere Kapak Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Icon_wink | ARKADAŞLAR BU MONTAJ TAMAM YALNIZ EFE'NİN DENİZDEN BU ŞEKİLDE ÇIKTIĞI Bİ SAHNE YOK 55. BÖLÜM DEMEYİN ÇÜNKÜ 55. BÖLÜMDE ÜSTÜNDE BİŞEY YOKKEN DENİZE ATLAMIŞTI..

ŞÜPHE 2;

İlk Çıkan Haberlerden birisi oku!! ;

Efe'nin Dönüsü ! {Lütfen Okuyun.}
Arkadaslar Facebook'da Kavak Yellerin Grubunda Birisi Söyle bisey yazmis :
Mine her şeyi açıklamak için Deniz’in yanına gider fakat duydukları
karşısında şok olur. Leyla yine oyununu oynamıştır. Aslı ise gelen
telefon’u görünce kendini kaybeder bu telefon neyin nesidir, yoksa Efe
yaşıyormu.

Güven ise Poyraz’ın babası olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırır
fakat kendi...ne gelelince yıllardır biriktirdiği öfkesini kusar Güven'i sakinleştirmek hiç kolay olmayacaktır…
Heyecan dolu yeni bölümüyle Kavak Yelleri 22 Mayıs Cumartesi akşamı
Kanald de sakın kaçırmayın… ( Bu 118.Bölüm Özetiymis.)
Barış Telli EFE DONUYORRRRRRRRRRRRRRRR %99 donuyor acıklandı !! alınacak en saglam haber bu
Evet beklenen haber efenin babasından geldi.Efe diziye geri dönüyor ama hafızasını kaybetmiş olarak.Bir sonraki bölümde şehre sirk gelecek ve Efe orda çalışıyor olacak.

Vee En Son Haber : KAVAK YELLERI 119.BÖLÜM SEZON FINALINE GIRIYOR.

ŞÜPHE 3;

PARAVANIN ARKASINDA BULUNAN EFE Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Icon_wink TIKLA BURAYA...

ŞÜPHE 4;

Bu da 1 hafta önce duyulmuş bi haberdi;

Mine ile Deniz ortada yoktur ayşe teyze ilk olarak mineyi sonra ise deniz'i arar ama ikiside telefona cevap vermez...
Bu durumdan kuşkulanan Ayşe Teyze Sonra Su'yu arar ama su da telefona cevap vermiyordur...
Ayşe teyze hemen yola çıkar Leman hanımın yanına uğrar leman hanımda telaşlıdır, Ortak fikirleri ise metin abiyi aramak metin abiyi ararlar.... Devamını Gör

Metin: Buyur Ayşe Teyzecim... Devamını Gör

Ayşe Teyze: Metin Oğlum Mine İle Deniz kayıp bulamıyoruz.

Metin: Nasıl ya!!! tamam ayşe teyze geliyorum Bulucaz.

Bu arada aslı efenin evlenme teklif ettiği yerdedir. Ama yalnız değildir ağların arkasındaki adam ortaya çıkar ve aslıya yaklaşmaya başlar bu arada arkadan güven koşar adam güveni görünce kaçar.

Ama güven adamın peşini bırakmaz ve koşar adamı yakalar adam'a sen kimsin diye sorar...

Adam İse: Ben burak beyin adamıyım burak bey yaptırdı

Güven: Neyi yaptırdı oynadığınız bu oyunu mu?

Adam: Evet, evet

Aslı koşarak gelir.

Aslı: Güven ne oldu sen niye burdasın niye geldin

Güven: Sen bırak bunları ben sana bunların minenin oyunu olduğunu söylemiştim

Aslı: Anlamıyorum seni güven

Güven adam'a döner ve konuş laan konuş anlat herşeyi der..

Adam: Burak bey yaptırdı bana herşeyi

Aslı ağlamaya başlar ve yere düşer

Güven: Aşkım, aşkım

Adam ise bu arada kaçmıştır... Güven aslının başını yerden kaldırır yere çöker aslı, aslı der

Aslı ise uyanmıştır bile aslı güven sen haklıydın der

Güven: Tamam aşkım tamam sen bunların düşünme

Su atakanın leyla ile öpüşmesini atakanında ağızından duyunca hemen eve gider atakan peşinden koşamaz bile çünkü suçlu olduğunu kabul etmiş bir masaya oturmuştur...

Su ise eve gidip eşyalarını toplar atakan'a bir not bırakır... (Su mine ile deniz'i hastanede ziyaret eder sadece 120.bölümde fazla gözükmez..)

Mine ile Deniz'i Vuran Burak şok'a girmiştir ama onun yardımına koşan eski eşi hemen burak'ı arabasına bindirir.

Arkadan biri gelir ve deniz ile mineyi arabaya bindirir hastaneye bırakır...

Mine ile Deniz hemen ameliyat'a alınmıştır. Doktorlar hemen Ayşe teyze ile Leman Hanımı arar...

Ayşe teyze ile Leman Hanım telaşla hastaneye koşar bu arada metin'i de ararlar...

Güven Aslıyı eve bırakıyordur...

Aslı: İnanamıyorum ya!!! mine bunu nasıl yapar nasıl bu kadar alçak olur

Güven: Tamam aşkım boşver

Aslı: Nasıl boşveriyim güven nasıl?

Güvenin Telefonu Çalar... Arayan Metin Abidir...

Güven: Metin abi!!!

Metin: Güven çabuk hastaneye gelin.

Güven: Neden abi ne oldu nurgül'e birşey mi oldu?

Metin: Hayır, Mine ile Deniz vurulmuş...

Güven: Ne!!! Aslı hadi gidiyoruz...

Aslı: Nereye Güven ne oldu?

Güven: Hastaneye denizle mine vurulmuş...

Aslı ile Güven hemen hastaneye gider aslı yolda Su'yu arar ama Suyun telefonu kapalıdır. Hemen Atakan'ı arar...

Atakan: Alo Aslı ne oldu

Aslı: Çabuk hastaneye gelin mineyle deniz vurulmuş çabuk...

Atakan tamam der ve su'yun arar ama suyun telefonu kapalıdır. Atakan da çareyi suya mesaj atmakta bulur.

Herkes hastanededir doktorları soru yağmurana tutan endişeli kahramanlarımız... Doktorlardan umduğu cevabı alamaz...

Ama metin abi soğuk kanlı bir halde doktor bey diye bağırır...

Doktor: Buyrun

Metin: Merhaba ben Metin bana herşeyi anlatabilirsiniz.

Doktor: Merhaba Metin bey şuan da size kesin bir bilgi veremem Erkek hastamız çok kan kaybetmiş...

Metin: Deniz!!!

Doktor: Evet deniz bey ama genç bir bey ona kan verdi

Metin: Kanı buldunuz yane!!!

Doktor: Evet

Metin: Şükürler Olsun

Doktor ameliyathaneye ilerler metin o anki şokla bu meçhul gencin adını sormaz...

Ameliyat Uzun Sürmüştür Doktor Ameliyathaneden Çıkar...

Herkes hep bir ağızdan doktor bey nasıl oldular gibi sorular sorar...

Doktor: Ameliyat çok güzel geçti hastalarımız tam zamanında buraya getirilmiş...

Ayşe Teyze: Mineyi Görebilir miyim?

Doktor: Hayır şuan da göremezsiniz Şimdi eve gidin yarın gelirsiniz...

Ayşe Teyze ve Leman Hanım hayır biz gitmicez derler ama güven onları bu kararlarından hemen vazgeçirir...

Herkes Eve Dağılmıştır...

Atakan eve gider ama su evde yoktur ve bir not bırakmıştır. Atakan bu notu okur okumaz hemen su'yu bir daha arar ama telefonu kapalıdır...

"1 Hafta Sonra"

Su eve döner evde atakan vardır...

Atakan: Nerdesin Sen?

Su: Sanane

Atakan: Mineyle deniz vuruldu

Su: Ne

Atakan: Sana mesaj attım telefona hiç bakmadım mı?

Su: Telefonu yanıma almadım?

Atakan: Bugün herkes hastaneye gidicek

Su: Tamam, Ben gidiyorum

Atakan: Nereye?

Su: Hastaneye

Atakan: Hangi hastane olduğunu biliyormusun? dur bekle bende geliyorum?

Atakanla suda hastaneye gider sadece iki kişi eksiktir Güven ve Aslı

Güven: Aslı istiyorsan gitmeyelim

Aslı: Hayır, güven onlar bizim dostlarımız en azından deniz için orda olmalıyız.

Güven: Tamam, Gidelim

Güvenle aslıda hastaneye gelmiştir. Ayşe teyze bir sürü yemek yapmıştır çünkü hastanede bir kutlama vardır...

Bu ortamı gören aslı ile metin duygulanır çünkü efe uyandığında da böyle bir kutlama olmuştu

Polis ve Doktor odaya girer...

Polis ve Doktor'a Hoşgeldiniz Diyen Güven Buyrun almazmısınız der

Polis ve Doktor Hayır sağolun...

Polis: Mine hanım sizi kim vurdu

Mine Ağlamaya başlar

Doktor: Tamam Mine Hanım Sakin Olun Der

Polis aynı souruyu deniz'e sorar...

Deniz: Bizi Burak YILMAZ Vurdu

Polis: Nasıl Oldu?

Deniz: Burak yılmaz denilen şahıs mineyi kaçırıyordu bende peşlerinden gittim burak yılmaz onların peşlerinden gittiğimi görünce durdu ben sopayla kafasına vurdum. Sonra mineyi aldım bu arada burak silahını çıkardı biz mineyle arabaya bindik ama burak lastiklere ateş etti.

Lastikler patladı bizde arabadan indik ve kaçmaya başladık bir tünel'e girdik ve Burak peşimizden elip bizi vurdu.

Polis: Peki hastaneye nasıl geldiniz?

Deniz: Bilmiyorum memur bey

Doktor: Efe Kaygısız Diye Biri Getirdi, Hatta Kanı da o verdi.

Herkes şaşırır aslı ağlamaya başlar...

Polis: Nerde Şimdi?

Doktor: Kan verdikden sonra gitti Deniz bey Neyiniz Oluyor Dedim Kardeşim Dedi...

Polis: Niye Bıraktınız?

Doktor: Kaçtı memur bey bizden habersiz gitti...

Metin hemen doktorun yakasına yapışır ağlayarak nasıl biriydi der...

Doktor: Kıvırcık saçlı, 1:70-1:75 Boylarında Bir Gençti

Aslı hastane dışına çıkar ve hıçkıra, hıçkıra ağlar...

120.Bölüm Sonu

Bu Senaryo Olabilecek Bi Senoryoydu Fakat Fragmanı İzlediqimizde Bunların Hepsinin Palavra Olduqunu Görüyoruz Sadece Mine Vuruluyor Efe Değil Deniz Hastaneye Getiriyor vs.

KANIT 1;

Dikkat Dikkat

Efendim Efe Kaygısız'ın ( Dağhan Külegeç'in ) 125. Bölümde Geleceğini Herkes Söylüyor Ama Herkeste Duyma Laflarla Söylüyor

İşte Benn Araştırdım Ettim veee

Altan Gördüm ile konuştum..!!!

EFEEEE 125. BÖLÜMDE KESİNLİKLE GELİYOR..!!!

https://www.facebook.com/orjinaladamefe

KANIT 1 TIKLA

KANIT 2;

KANIT 2 KESİN TIKLA

ŞÜPHE 5;

O el vardi ya efe degil çünkü güven arkdn göruyor ve hala efenin yasadigna inanıyormusn diyo ama daha sonra gelecek cunkü hatrlayan varmıdr blmem aslıyı bi numara aryor ve snra numaranın kme ait oldugunu buluyolar numara bir berbere ait ve aslı 2 gndür bu numaradan aranıorum dyo berberde anlatyo geçenlerde numarami kiralamak içn bi çocuk geldi ve bnden numarami kralamak istedgni soyledi wermek istemedm ama cok para vernce verdm ADI EFE'YDİ DİYOR...

KENDİ YORUMUM;

ARKADAŞLAR BENİM YORUMUM İSE ŞÖYLE;

HATIRLIYOR MUSUNUZ EFE BİR SİRKTE HAFIZA KAYBI OLARAK DÖNECEKTİ EN BAŞTA HATTA GÜVEN BİLE BABASINA DEMİŞTİ BENİ 1 KERE BİLE SİRKE GÖTÜRMEDİN DİYE NORMALDE EFE ' NİN GELİŞİNİ SEZON FİNALİNE SAKLIYORLARDI ANCAK BU TELEFON OLAYI KAFALARI KARIŞTIRACAĞI İÇİN HAFIZA KAYBININ OLMASINI MANTIKLI GÖRMEDİLER

BİRAZ MANTIKLA YAKLAŞALIM FRAGMANDA GÖRDÜKLERİMİZ

BİR MUCİZE =) EFE
BİR VEDA =) SU
BİR NEFES =) MİNE

MİNE ÇOCUĞUNU KAYBEDİYOR VE KENDİ DE YAŞAM SAVAŞI VERİYOR . SU ATAKAN'I TERKEDİYOR . MUCİZE İSE EFE OLUYOR

VEEE FRAGMANDA YENİDEN BAŞLAYIŞ GEÇİYOR ASLI KAFASINI GÜVENİN OMZUNA KOYSA BİLE ONLAR ZATEN SEVGİLİ YENİDEN BAŞLAYIŞ SADECE VE SADECE EFE'Yİ KASTEDİYOR...

METİN POLİSLİĞE TEKRAR DÖNME AŞAMASINDA.

METİNİN ESKİ KARISI ARADI VE İSTANBUL'A ÇAĞIRDI Bİ ARKADAŞIMA GÖRE EFE METİN'İN ESKİ KARISININ YANINDA SAKLANIYOR VE BU YÜZDEN DE METİN'İ ÇAĞIRDI

VEEEEE DİĞER Bİ KANIT AHMET YÜCE TARAFINDAN SAYFAMA TARAFIMCA BANA GÖNDERİLDİ;

Tmm hadi bakalım öyle olsun sana bir konuşma atıcam ben izmirde oturuyorum ve her gün setlerdeyim orda efeyi gördüm ve çekimler başladı..Efe gelirse falan yok arkadaşlar.. Bir aile dostumuzun aracılığı ile Altan Gördüm ile konuştuk. Efe yönetmenle tartıştı. Peki ne yaptı ? Yönetmene sandalye fırlattı. Diğer oyuncu arkadaşlar sayesinde yönetmen ile barıştırıldı. Ve Temmuz da Efe kadroda…

NEDEN 125. BÖLÜM ? ÇÜNKÜ SARP ASKERE GİTCEK SARP ÇIKACAK EFE GİRECEK Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Icon_wink

EMEĞE SAYGI HAYRAN OL ----> ORJİNAL ADAM KAVAK YELLERİNE GERİ DÖNÜYOR xD !!!

NOT: ALINTI DEĞİLDİR SABAHTAN BERİ YAZMAKLA UĞRAŞIYORUM :d

En son gmbr_serseri tarafından Cuma Haz. 25, 2010 3:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyCuma Haz. 25, 2010 3:48 pm

Pardon bişeyleri daha unuttum kavak yelleri'nin yeni sezon dizi fotosunda

güven , mine , aslı , efe , deniz var Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

DAĞHAN KÜLEGEÇ KAVAK YELLERİ İLE 2 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI...

En son gmbr_serseri tarafından C.tesi Haz. 26, 2010 6:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

Ruh Hali : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Aggres10
Takımı : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Fb10

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyCuma Haz. 25, 2010 4:04 pm

fragmanı iyice dinledimde herkes aslının fragmanın sonuna doğru güven kötü bir şey oldu diyor onu efeye bağlayanlar oldu...şimdi açıklayım o file sahnesinden sonra aslı - güven tartışır sonra mine ile denizi duyar su gilden ve ilk güveni arar güven kötü bi şey oldu diye..bence tamamen bu....yani efeyle alaklı olamaz bile...olsa bile ilk güveni aramaz....
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyCuma Haz. 25, 2010 5:38 pm

yunus_emre18 demiş ki:
fragmanı iyice dinledimde herkes aslının fragmanın sonuna doğru güven kötü bir şey oldu diyor onu efeye bağlayanlar oldu...şimdi açıklayım o file sahnesinden sonra aslı - güven tartışır sonra mine ile denizi duyar su gilden ve ilk güveni arar güven kötü bi şey oldu diye..bence tamamen bu....yani efeyle alaklı olamaz bile...olsa bile ilk güveni aramaz....

yani ne demek istiyorsun dostum ?

En son gmbr_serseri tarafından C.tesi Haz. 26, 2010 6:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyCuma Haz. 25, 2010 6:22 pm

gmbr_serseri demiş ki:
yunus_emre18 demiş ki:

yani ne demek istiyorsun dostum ?
yani fragmandaki son aslını dediğini diyorum çoğu yerde yazdım burdada yazayım biliyorum bu konunun altınada yazarlar....
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyCuma Haz. 25, 2010 8:17 pm

gmbr_serseri demiş ki:

güven , mine , aslı , efe , deniz var Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

nerde o foto kardes? bu ilginç olabilir öyle bişey varsa
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Keyifl10

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyCuma Haz. 25, 2010 9:08 pm

Şüphe 1: Su an videoyu izleyemiyorum ama herhalde su Efe Kaygisiz Ölmedi sadece kayboldu adındaki videodan bahsediyorsun, o bahsettigin sahne 54.bölümden bir sahne...
Şüphe 2: O haberlerin yalan veya yanlış olduğu zaten anlaşıldı...
Şüphe 3: O bir paravan değil o karton parçası tarzı birşey ve onun arkasındaki kisi ekipten ve onu tutmakla yükümlü zaten, yani Dağhan değil...
Şüphe 4:O bir fanin yazdığı Darmadağin adındaki senaryo, gerçekle alakası yok...
Kanıt 1: Madem Altan Gördüm ile konuştun, konuşmanı yaz, neler dedi onu yaz...
Kanıt 2:Herkes bizi kandırmaya çalışıyor o yüzden buna da inanmıyorum...
Şüphe 5: Gayette Burak numarayı almaya gidip adım Efe de demiş olabilir, neticede ben polislerden kaçıyor olsam gerçek adımı vermem...
Kendi Yorumun: Fragmandaki sözcüklerin anlamı olarak bende aynısını düşünüyorum ama ben Efe'nin Gönül'de saklandığına filan inanmıyorum.Aynı zamanda insanları bilmeden direk yalancı damgasını basmayı da sevmediğim için yalnızca Ahmet Yüce yanlış biliyordur diyeceğim çünkü İstanbul daki çekimler yarın başlıyormuş...

Bu arada senin dediğin resim Kavak Yelleri'nin ingilizce sitesinde dizinin 4.sezon değil genel tanıtımı için yayınlana resimden bahsediyorsun ki o da kanıt değil...

Peki Dağhan'in 2 yıllık anlaşma yaptığı konusunda resmi bir açıklama yapıldı mı, hayır demek ki bu döneceğine dair bir kanıt değil...

Ellerine sağlık arkadasım sabahtan beri uğraşmış tüm bildiklerini yazmışsın ama bunların hiçbiri sağlam delillere dayandirilamiyor, yani elimizde hala sıfır kanıt var ama yine de teşekkür ederim Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 9072
anchovy
Üye
Üye
anchovy

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyCuma Haz. 25, 2010 9:25 pm

2 kişi timsle görüşüyor hayır gelmeyecek diyor, sevinç erbulak profilinde bu olayla ilgili kınama tarzı yazı yazıyor (çıkar olayı v.s ) akın kurt denen şahıs (kimdir bilmem ama yetkili bir ağız olsa gerek kameraman falan) oda yok gelmeyecek diyor ne bu yaa millet sayfasına reklam alabilmek için milleti kullanıyor ne ka üye o ka reklam hesabı valla ben bi halt anlamadım
rizeli_kızz53
Üye
Üye
rizeli_kızz53

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyCuma Haz. 25, 2010 9:49 pm

inşallah yaaaaaaaaaaa
anchovy
Üye
Üye
anchovy

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 5:51 am

çoluk çocuğun ipiyle kuyuya inilmez bekleyip görmek lazım
teyzesinin açıklamaları kesinlikle dönmeyecek dedirtiyor buna çok takıldım açıkcası
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 6:19 am

eloif demiş ki:
Şüphe 1: Su an videoyu izleyemiyorum ama herhalde su Efe Kaygisiz Ölmedi sadece kayboldu adındaki videodan bahsediyorsun, o bahsettigin sahne 54.bölümden bir sahne...
Şüphe 2: O haberlerin yalan veya yanlış olduğu zaten anlaşıldı...
Şüphe 3: O bir paravan değil o karton parçası tarzı birşey ve onun arkasındaki kisi ekipten ve onu tutmakla yükümlü zaten, yani Dağhan değil...
Şüphe 4:O bir fanin yazdığı Darmadağin adındaki senaryo, gerçekle alakası yok...
Kanıt 1: Madem Altan Gördüm ile konuştun, konuşmanı yaz, neler dedi onu yaz...
Kanıt 2:Herkes bizi kandırmaya çalışıyor o yüzden buna da inanmıyorum...
Şüphe 5: Gayette Burak numarayı almaya gidip adım Efe de demiş olabilir, neticede ben polislerden kaçıyor olsam gerçek adımı vermem...
Kendi Yorumun: Fragmandaki sözcüklerin anlamı olarak bende aynısını düşünüyorum ama ben Efe'nin Gönül'de saklandığına filan inanmıyorum.Aynı zamanda insanları bilmeden direk yalancı damgasını basmayı da sevmediğim için yalnızca Ahmet Yüce yanlış biliyordur diyeceğim çünkü İstanbul daki çekimler yarın başlıyormuş...

Bu arada senin dediğin resim Kavak Yelleri'nin ingilizce sitesinde dizinin 4.sezon değil genel tanıtımı için yayınlana resimden bahsediyorsun ki o da kanıt değil...

Peki Dağhan'in 2 yıllık anlaşma yaptığı konusunda resmi bir açıklama yapıldı mı, hayır demek ki bu döneceğine dair bir kanıt değil...

Ellerine sağlık arkadasım sabahtan beri uğraşmış tüm bildiklerini yazmışsın ama bunların hiçbiri sağlam delillere dayandirilamiyor, yani elimizde hala sıfır kanıt var ama yine de teşekkür ederim Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 9072

Bunları yazmak istedim arkadaşlar bana inanmayanınız var galiba Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

Şüphe 1'de = Efe'nin bu şekilde denizden çıktıqına dair 54. bölümde ne de 55. bölümde bi sahne yok

Şüphe 2'de = Asılsızlandı Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327 Ancak Efe'nin Geleceği Bilgisini TİMS SENORYADA çok açık belli etti ( Sarp babasına beni 1 kere bile olsun sirke götürmedin demişti )

ŞÜPHE 3'de = Bunu sen bilebilir misin efe değildi o benzemiyor ben ordaydım diyebilir misin acaba ?

ŞÜPHE 4'de = Darmadağın bi senoryo evet yalnız hatırlarsanız bu yazımın en başında da bi senaryo yazmıştım ve dizide bu senaryoya gidiş vardı burda da filme benzer bişeyller var yani DAĞHAN KÜLEGEÇ'İ bi şekilde diziye katmak istiyorlar Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

KANIT 1 = İhsan Tankut Güner 22 Haziran, 22:18
Bir Aile dostumuzun amcasının oğlu yani yakın akrabası oluyor.
Finalden sonra sormasını istedim..

İhsan Tankut Güner 21 Haziran, 21:52
geliyor 125. bölümdede fan da kendileri öğrenmiş gibi yazıyor kurucular anlamıyorum ben

KANIT 2 = İnanmazsan inanma çokta tın milletin umudunu kırma hiç olmassa Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327 Size Kesin denilen Şey kesindir UNUTMA KESİN EFE GELECEK...

ŞÜPHE 5 = Adı üstüne bu zaten bi şüphe yalnız polislerden kaçıyor olsa da aslıyı aramazdı Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327 burak dedirtmiş olabilir ama efe'yi filme bu şekilde sokmayı da düşünebilir tims Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

KENDİ YORUMUM = Ahmet Yüce çekimde EFE'yi gördüqünü iddaa ediyor diğer bi arkadaşım ise EFE Gönül'ün yanında olduqu için Gönül Metin'i çaqırıyor diyor set'in de istanbul'a taşınması kulaklarda EFE GÖNÜL'ÜN MÜ YANINDA ? sorularını bırakıyor bana göre de mantıklı bu Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

KAVAK YELLERİ GENEL TANITIMI EFE'NİN ESKİ RESİMDEN ALIRLARDI SON HALİNİN RESMİ DİKKATLİ BAK Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

Bu konuda TİMS'i ara diyeceğim ama oradaki kadın herkesi asılsız bilgilendiriyor..

Eyw. Kardeşim çok saol emeğe sayqılı olduqun için ama bunların hepsi de bi kanıt Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

En son gmbr_serseri tarafından C.tesi Haz. 26, 2010 6:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 6:25 am

anchovy demiş ki:
2 kişi timsle görüşüyor hayır gelmeyecek diyor, sevinç erbulak profilinde bu olayla ilgili kınama tarzı yazı yazıyor (çıkar olayı v.s ) akın kurt denen şahıs (kimdir bilmem ama yetkili bir ağız olsa gerek kameraman falan) oda yok gelmeyecek diyor ne bu yaa millet sayfasına reklam alabilmek için milleti kullanıyor ne ka üye o ka reklam hesabı valla ben bi halt anlamadım

Tims zaten herkesi yanlış bilgilendiriyor ki millet gelmicek mi diyor

arkadaşlar diziden ayrılan bi oyuncu sürekli hatırlanmaz unutulur bakın son fragman metin efe'nin resme bakıyor

TİMS de biliyor efe'yi geri getirmediklerinde biz bi oyun oynadık dediklerinde bu diziyi mecburen bitireceklerini çünkü hayranlardan o kadar çok telefon/faks/mail alacaklar ki o kadar çok boykot yiyecekler ki TİMS Bunu göze alamaz Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

24 Haziran 2010 Televizyon Reyting Sıralaması

1 - Aşk-ı Memnu Kanal D % 58,55
2 - Aşk-ı Memnu(özt) Kanal D % 36,51
3 - Aşk-ı Memnu(özl) Kanal D % 18,85

4 - Parmaklıklar Ardında ATV % 12,59
5 - Kanal D Haber Kanal D % 12,59

veee KANAL D ise bunca reytinglerin ana kaynağı KANAL D ise bu boykotu ve reytinglerin %80 oranında düşmesine izin veremez Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

tşkler...

gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 6:26 am

KYGSZdaghan demiş ki:
gmbr_serseri demiş ki:

nerde o foto kardes? bu ilginç olabilir öyle bişey varsa

Pardon bu konu hakkında Tims'e başvur 2 yıllık sözleşme imzaladı haberleri her tarafta uçuşuyor lakin sana şu linki veriyim Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327 EFE'nin döneceğine dair..

BU LİNKE TIKLA KARDEŞ GÖRÜRSÜN Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

tşkler..

En son gmbr_serseri tarafından C.tesi Haz. 26, 2010 6:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 6:30 am

anchovy demiş ki:
çoluk çocuğun ipiyle kuyuya inilmez bekleyip görmek lazım
teyzesinin açıklamaları kesinlikle dönmeyecek dedirtiyor buna çok takıldım açıkcası

Heee sana cvp vermeyi unuttum kardeşim özür dilerim Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327 çoluk çocuk laflarına dikkat et sana o lafları yediririm bu 1

AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTADIR ( Araştırdıktan sonra yaş önemli deildir Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327 ) bu 2
EsAs OğLaN GeLiR Ve FiGüRaNLaR SaHNEyİ TeRk EdEr ( Efe qelir Güven ti**tir oLup qiDer ) bu da 3
alkankaya
Üye
Üye
alkankaya

Takımı : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Ts10

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 7:31 am

ya beyler efe denize düştügünde üstünde beyaz gömlek vardııı ?
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 7:54 am

alkankaya demiş ki:
ya beyler efe denize düştügünde üstünde beyaz gömlek vardııı ?

evet biliyoruz arkadaşım ancak böyle efe ' nin denizden çıktıqı bi kavak yellerinin bölümü de yok Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327
alkankaya
Üye
Üye
alkankaya

Takımı : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Ts10

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 7:59 am

bnde baktım ama böyle bi sahne bulamadım
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 9:23 am

Ben

meraba
12:07Engin

mrb
12:08Ben

ya bu soruyu size çok kişi sorabilir biliyorum ama aydınlatın lütfen yoksa meraktan ölcem :/:/
12:08Engin

meraktan ölüncek bi durum yok Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 9072:D
12:09Ben

ya dağhan geri dönecek mi diziye bu 1

2.cisi sen gerçeksin deil mi ? Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 743856Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 743856
12:09Engin

ewet gerçegim bak yazabilioru

Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 743856Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 743856
12:09Ben

Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 9072:D

ya dağhan gelecek mi peki ?
12:10Engin

sen gerçekmisin
12:10Ben

bu kadar resim fake olamas Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 743856Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 743856

ama bi soru sordum cvplamıosun ki :S
12:10Engin

bilmem

resimlerin çoktur

yorumlarıda çoktur

gerçeksin ozaman
12:11Ben

yazabiliosam gerçeğim Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 9072:D
12:11Engin

hmm

isim ne
12:11Ben

meltem
12:11Engin

tamam
12:12Ben

bi soru sordum ama :S
12:12Engin

cvp ewet
12:12Ben

peki kaçıncı bölümde gelecek nası gelecek

dağhan tims ile imzaladı mı sözleşme ?
12:12Engin

sadece cvp ladım başka soru almıyayım

lütfen anlayış gösterin benim için sıkıntı oluo
12:13Ben

ya bana sadece tims ile dağhan sözleşme imzaladı mı onu söle lütfenn
12:13Engin

sözleşme olayını bilmiorum
12:13Ben

hm peki nerden geleceğini biliosun ki Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 743856Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 743856
12:14Engin

bilmem
12:14Ben

nası yani :/:/ pff neden böle kararsızca şüpheli konuşuosun ?
12:14Engin

meltep

ben ilk soruna cvp verdim ama

istanbuldanmısın
12:15Ben

yalovadayım
12:15Engin

istanbul olsaydın sete gönderirdim

çekimlerde gider bakardın
12:15Ben

yani efe orda öle mi ?
12:15Engin

şu an yok

çekim
12:16Ben

peki cnm tşk ederim ama hala aydınlatmadın beni efe nin gelceğini nerden biliosun demiştim ?
12:17Engin

cnm eskiden olsaydı her soruyu cvplardım ama son günlerde bazı şeyler oldu

artık konuşmuyorum bu konuyla ilgili

benim için sıkıntı oluo
12:17Ben

hmm :(:(
12:17Engin

sonuçta bu işin içinde biriyim
12:17Ben

anladım çok tşk ederim

bunlar bile merak'ım bi bölümünü alır
12:18Engin

Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 9072:D
12:18Ben

efe geliyorsa eğer şayet doqruysa çok tşk ederim Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 743856Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 743856
12:19Ben

iyi günler..
12:19Engin

saol cnm sanada
12:20Çevrimdışısın

KONUŞMA ENGİN ASRAĞ İLE...

EFE'NİN DÖNÜP DÖNEMEYECEĞİNE DAİR SADECE EVET EFE DÖNÜYOR VE İSTANBULDA OLSAYDIN SENİ ÇEKİMLERE GÖNDERİRDİM DİYOR YANİ EFE GELİYOR Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327

yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Cilgin10

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 9:40 am

ya bu adam bnada aynılarını dedi ama ne kadar dğru oluğunu bilmiyorum yalan söyleyip söylemediğii nerden bileceğiz?
ayrıca arkadaşım isteyen inanır isteyen inanmaz

bn sana güvenmiyorum elindekilerin hiçbiri yeterli bir kanıt değil
gmbr_serseri
Üye
Üye
gmbr_serseri

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 10:41 am

yqmur demiş ki:
ya bu adam bnada aynılarını dedi ama ne kadar dğru oluğunu bilmiyorum yalan söyleyip söylemediğii nerden bileceğiz?
ayrıca arkadaşım isteyen inanır isteyen inanmaz

bn sana güvenmiyorum elindekilerin hiçbiri yeterli bir kanıt değil

yok yok walla bak size yaranılmaz adam gibi her sorunuza cvp vermekte HATA

bu nicki ezberleyin ---------------------- gmbr_serseri -----------------------

faceden de araştırabilirsiniz 125. bölümde benden özür diliyeceksiniz hepiniz TEKER TEKER..!!!
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 2:32 pm

İnş.
anko
Banned
Banned

Ruh Hali : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Bulutl10
Takımı : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Gs10

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 4:33 pm

KYGSZdaghan demiş ki:
İnş.
anchovy
Üye
Üye
anchovy

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 5:06 pm

yha sende kuru fasulye gibi nimetten sayma kendini teker teker özür dileyeceklermiş oldu paşam tazminatta bağliiimmi
hey allaam yaaa boş boş konuşma
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Asik10
Takımı : Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? Turkiye

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 5:14 pm

sadece nickini değil resini de unutmayız Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327 125 de gelmesin hele bakalım ne oluyo Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 9072
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?   Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 6:36 pm

Tubishh Sagolera demiş ki:
sadece nickini değil resini de unutmayız Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 914327 125 de gelmesin hele bakalım ne oluyo Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 9072
kesinlikle katılıyorum .) hic bu kadar iddia eden olmamıstı bakalım ne olck Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ? 9072

Efe Diziye Dönüyor Mu Dönmüyor Mu ?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Dağhan Külegeç Dönuyor mu Dönmuyor mu Tikla !!!
» efe diziye maalesef geri dönmüyor alın size gerçek..!!!
» mayıs 2010! efe diziye geri dönüyor
» Dağhan diziye geri dönüyor:))
» Efe geri dönüyor mu? Evet dönüyor. Dağhan Külegeç tekrar kavak yellerinde..