Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL

+7
hiçkimse
Furkan
ismail07
Nilay<3Dağhan
esraköksal
seda95
35daghan
11 posters
YazarMesaj
35daghan
Üye
Üye
35daghan

Ruh Hali : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Uykusu10
Takımı : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Bjkk

92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Empty
MesajKonu: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 4:27 pm

92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL neler oluyo bu bir reytinq oyunumu yoksa efe nin döneceğinin haberlerimi 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL 719833?
seda95
Üye
Üye
seda95

Takımı : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Fb10

92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Empty
MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 4:49 pm

Bnce herkes görmüyor Metin görüyor koşuyor onlarda onun peşndn gdyr:(((((
esraköksal
Üye
Üye
esraköksal

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 6:03 pm

bence olay %100 reyting toplamak başka hiç bir manası yok yani bi kere dağhan dönecek haberlei o diziden çıktığından beri var bunların hepsi reyting oyunu.özellikle fragmana efenin arabası olduğu sahneyi koymaları
Nilay<3Dağhan
Üye
Üye
Nilay<3Dağhan

Ruh Hali : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Stresl10
Takımı : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Fb10

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 8:11 pm

arkadaşlar bencede reyting amaçlı yanlış hatırlamıosam efe arabasını satmıştı
ismail07
Üye
Üye
ismail07

Ruh Hali : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Sessiz10
Takımı : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Bjkk

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 8:17 pm

sadece metin görüyo , deoerleri deil
35daghan
Üye
Üye
35daghan

Ruh Hali : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Uykusu10

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 10:48 pm

yok efe arabasını satmadı en son osmanın arabasını aldı kndi arabasını bıraktı yerinee sonrasını bilmem A.q madem adamı diziden çıakrıosunuz bari onun adıyla reytinq toplamayın halsiyetsizlik yapıolar resmen
Furkan
Üye
Üye
Furkan

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyPerş. Kas. 05, 2009 10:28 am

bence efe daha donmez dızıden cıktı artık sırf reytıng ıcın yapıolar
hiçkimse
Üye
Üye
hiçkimse

Ruh Hali : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Inanma11
Takımı : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Ts10

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyPerş. Kas. 05, 2009 10:28 am

O kesinlikle hayal Efe 79. bölümde Efem mutfak logolarını sökmüştü.Metinin hayali.Bir reyting yemi.Lütfen bunu yemeyelim..
35daghan
Üye
Üye
35daghan

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyPerş. Kas. 05, 2009 11:22 am

haklısın loqolaRı Sökmüştüü hala adamın üzerinden reytinq alıyolar ayıp ayıp bu kadarmı düştünüz kavak yelleri yönetimi...
ildem
Üye
Üye
ildem

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyPerş. Kas. 05, 2009 4:40 pm

ewt haklısın gerçekten ya adamı hem öldürdüler bide sırından reytin alıyolar....ne iş bee
oh ne ala wallaaaaa
23mustafa23
Üye
Üye
23mustafa23

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 12:11 pm

bu gün kanal d nin magazin programından gördüm 92.bölüğmde bi süpriz olabilirmiş diyodu ama bilmiyorum artık hayalmi gerçekmi ama ne olursa olsun izlemiycem fragmanlarda efeyi ne zamqan görürsem öle izliycem diziyi başka şekilde beni hiç bi şekilde kandıramazlar daha doğrusu tüm dağhancıları kandıramazlar.....
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Karizm10

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 12:42 pm

23mustafa23 abi kanal d'de magazin baktin ama ben bakamadim video var mi Yada Site ?
http://daghankulegec.fanforum.biz/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 1:44 pm

rfan kavak yelelri flood yapıyosun..yine..ard arda mesaj atıyon.....
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Karizm10

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 1:45 pm

özuldilerim ama magazin d bakmak isityorum kavak yelleri haberline
http://daghankulegec.fanforum.biz/
Awe !
Üye
Üye

Ruh Hali : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Uykum210
Takımı : 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL Ts10

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 2:47 pm

Ama öğrenmen için bu forumun kurallarına uymak zorundasın! Mesajlar düzeltildi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 4:41 pm

ne demek uyarcam görevli değilim ama olsun..uyarmam lazım..bende video istiyorum...bende yetişemedim...açtım kanal dyi geçmişti...
35daghan
Üye
Üye
35daghan

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 6:03 pm

hakılısın wideo yu nerde bulabiliriz ?
esraköksal
Üye
Üye
esraköksal

MesajKonu: Geri: 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL   92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 8:02 pm

arkadaslar ben size açıkca söylim dağhan suan en azından bir 5 bölüm yok neden diyceksiniz.çünkü arkadasımın kardeşi izmirde kavak yellerinde asistan olarak çalısıyor..yani ben ondan haberleri alıyorum suan en azından çekilmiş 2,yazılmış 3 senaryo var...yani diğer haberler yalan bence dağhan dönmez gibi...artık çocuğa naptılarsa

92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 121.Bölüm 2.Fragman İzledim
» Bütün oyunlarına düşüyoruz....Ne hayal perestiz bee
» Fragmanı İzledim ...
» DÜN 1. BÖLÜMÜ İZLEDİM
» Renkli Hayal