Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Fragmanı İzledim ...

+68
dağhanc!
MuKu
aefırat
Psychonaut
efky
serqan
rizeli_kızz53
nothinmuch
Cryptom
carew_489
x-dilan-x
SamSuN
melancholy
uguroyken
Daghan-FB-Fan
mineee
Homfy
güven_savar
Mete Günay
BüşrAslıEfe
x*x* ecem xx
Princess
snm!
revan <3 efe :)
anko
ahmetyunus
xxx
JoJo
méLTémm ♥
file
Duygusu
bilgee
crazy53
melisae
efe_M
turkojan
göztepelee
tolqahan77
darkower
track
İreMinEfe
werux
elvu
ildem
umutfatih10
cerkez_hanceri
efesizkavakyelleri1905
dontdisturb
yelizz
TugceTm
yunus_emre18
kuzucum
dağhOKan
Tubishh Sagolera
mhe_25
OrijinaL.Adam
cnqzzz
İzMiRLee
Dağhanist
ecem
efe sever
cypriot
orjinal_adam...
daghancim
AlfredoLota
bedosi
defne
barishtelli
72 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

Ruh Hali : Fragmanı İzledim ... Anlayi10
Takımı : Fragmanı İzledim ... Fb10

Fragmanı İzledim ... Empty
MesajKonu: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:23 pm

Arkadaşlar euro D de Fragmanı izledim daha internete düsmemis cok aradım bulamadım ancak olayları kısaca anlatayım hemen merak eden arkadaslar icin

Aslıyla güvenn bi adamla konusuyorlarr.. aslı güvene efenin yasadıgını söylüyorr guvenn diyo güven aslıya kızıyooo bişiler felan oluyo
deniz mineyi sana bırakmam burak felan diyoo arabayla peslerınden gıdıyo...o
burak silahını çıkarıyoo karısık bişeler oluyo.s
Sonraaaa leylaa aptalı suya biricik kocacın öpüştüğümüzü söledimi felan diyoo..
suu bi planım var denizle mine bırlescek diyo. burak mineyee sert cıkıyo
veee fragmanın sonundada aslıı efeee diyoo efeyi gösteriyolarr böyle eskısınden daha yakısıklı olmss

yani fragmanın son anında efeyi gosteriyolar baska izleyen arkadas warmı bılmıyorum ama ızleyen varsa mutlaka gormustur
defne
Üye
Üye
defne

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:34 pm

peki efe bizim dağhanımız dimi sadece görüntü olarakmı gösteriyolar ayrıca flashback diil dimi bu arada çok saol arkadaşım içim rahatladı valla:)Fragmanı İzledim ... 743856
bedosi
Üye
Üye
bedosi

Ruh Hali : Fragmanı İzledim ... Masum10

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:40 pm

valla bende euro d bakiyorum .ama fragman filan göremedim, ayni msj face de okudum . tv cikan hemen hemen aninda internete cikiyor.
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:41 pm

eet dağhandı bende artık cok rahatladım yok donucek yok donmeyecek diye diye 1 ton haber cıkıyordu gozumle gorup rahatladım.. izleyen birileridaha vardır mutlaka yarın onlarda gelip yazar zaten..
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:42 pm

bedosi demiş ki:
valla bende euro d bakiyorum .ama fragman filan göremedim, ayni msj face de okudum . tv cikan hemen hemen aninda internete cikiyor.

facede kavak yelleri grubundada gorenler olmus aynı olayı zaten ancak suan euro d de oldugu ıcın ınternete daha dusmedı ama en gec cumaya kadar duser kı cuma bıle degıl persembe gunu herkes ızlemıs olur gorur herkes gozlerıyle..
AlfredoLota
Üye
Üye
AlfredoLota

Ruh Hali : Fragmanı İzledim ... Yoksu611
Takımı : Fragmanı İzledim ... Bjkk

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:43 pm

iyide arkadaşım fragman çarşamba çıkmıomuydu :S
bedosi
Üye
Üye
bedosi

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:43 pm

insallah Fragmanı İzledim ... 743856)
daghancim
Üye
Üye
daghancim

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:48 pm

bence sakın bu konuya fazla mesaj yazıp ona istediğini vermeyin yalan olduğu o kdr belli ki...
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:48 pm

AlfredoLota demiş ki:

walla güzel kardesım soyle soyleyım normal bolum fragmanı degılde sezon fınalı fragmanı yanı eskı yenı goruntulerden olusan sezon fınalı fragmanını pazar gunu ızlemıstım ben 118.bolumden 1gun sonra euro D de ızlemıstm ama efeyı felan gostermemıslerdı bu seferkı ızledıgım fragman 119. bolum sezon fınalı fragmanıydı ve son sahnede efeyi gosterdiler .. olayları ozetleyebıldıgım kadar ozetlemeye calıstım..

yarın yada persembe gunu ınternete dusunce ızleyıp gormus olursunuz
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:49 pm

daghancim demiş ki:
bence sakın bu konuya fazla mesaj yazıp ona istediğini vermeyin yalan olduğu o kdr belli ki...

ne yalan arkadasım Fragmanı İzledim ... 743856 birde istedigim şey ne ? hahah sacma sapan konusuyosunuz ya ben gordugum haberı gelıp paylastım sızınle ısteyen ınanır ısteyen ınanmaz ama 2 gun sonra fragmanı ızleyınce aa pardon kardesım deme sakın !!
daghancim
Üye
Üye
daghancim

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:50 pm

barishtelli demiş ki:
daghancim demiş ki:

ne yalan arkadasım Fragmanı İzledim ... 743856 birde istedigim şey ne ? hahah sacma sapan konusuyosunuz ya ben gordugum haberı gelıp paylastım sızınle ısteyen ınanır ısteyen ınanmaz ama 2 gun sonra fragmanı ızleyınce aa pardon kardesım deme sakın !!

umarım ben yanılırım da özür dilerim senden onun gelmesini herkesten çok ben istiyorumdur herhalde.
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:51 pm

bizde gelmesinden taraftarız neden yalan soyleyım kı yalan soyleyınce elıme ne gecıcek:)
daghancim
Üye
Üye
daghancim

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:52 pm

walla bilmem ki bunu yapan kaç tane insan var bi de kimse görmemiş başka o yüzden şüphelendim
bedosi
Üye
Üye
bedosi

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:52 pm

barishtelli demiş ki:
AlfredoLota demiş ki:

walla güzel kardesım soyle soyleyım normal bolum fragmanı degılde sezon fınalı fragmanı yanı eskı yenı goruntulerden olusan sezon fınalı fragmanını pazar gunu ızlemıstım ben 118.bolumden 1gun sonra euro D de ızlemıstm ama efeyı felan gostermemıslerdı bu seferkı ızledıgım fragman 119. bolum sezon fınalı fragmanıydı ve son sahnede efeyi gosterdiler .. olayları ozetleyebıldıgım kadar ozetlemeye calıstım..

yarın yada persembe gunu ınternete dusunce ızleyıp gormus olursunuz

dedigim gibi .. senin yazdigin msj in bire bir aynisi virgül le nokta dahil baskalari da yazmis .
her neyse .bizler de burda merak la bekliyoruz. kanal d avrupa yanini herkez de bakiyor , ve birbirimze de hbr veririz . birsey göründügünde. Ve Fragman falan filan göremedim . dedigim gibi insallah dogrudur ama bende pek inanmiyorum
orjinal_adam...
Üye
Üye
orjinal_adam...

Ruh Hali : Fragmanı İzledim ... Asik10

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 6:50 am

fragmanı gösterseler ilk sitesinde gösterirlerdi ama yazdıkların mantıklı çünkü silah olayı falan war...
orjinal_adam...
Üye
Üye
orjinal_adam...

Ruh Hali : Fragmanı İzledim ... Asik10

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 6:51 am

inş doğrudur efeyi görürüz sabırsızlıkla bekliorum bütün sezon bekledim inş altından bişi çıkmaz yha
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 6:52 am

inş doğrudur bu haber.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 7:11 am

iyide arkadaş özette olanların aynısını yazmış ben pek inanmadım.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 7:29 am

ben fragmanı görmeden inanmam fragmanda efe varsa o zaman cumartesiye kadar çatlarım meraktan
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 7:32 am

ne desem inanmıcaksınız arkadaslar en ıyısı bekleyelım fragman ınternete dusunce hep bırlıkte gorup ızleyelım... ozmn tekrar bu sayfaya doner konusuruz kavak yellerinin facebook grubunda yazdıgım haberı bırı paylasmıs sanırım... oradada gorenler felan varmıs yani denk gelip izleyenler..
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 7:42 am

ben nerdeyse her konuya yazdım burayada yazıyorum efenin dönmesini en çok isteyenlerdenim ama bu şekilde de dönmeyeceğine inananlardanım efe gerçekten dönerse dönmez dediğim için herkesten özür dilicem ve bidaha bu kadar emin konuşmıcam
başta da dediğiim gibi en çok isteyenlerden biriyim efenin dönmesini
önce fragmanda sonrada cumartesi akşamı hep birlikte bakıp görücez
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 7:43 am

barishtelli demiş ki:
ne desem inanmıcaksınız arkadaslar en ıyısı bekleyelım fragman ınternete dusunce hep bırlıkte gorup ızleyelım... ozmn tekrar bu sayfaya doner konusuruz kavak yellerinin facebook grubunda yazdıgım haberı bırı paylasmıs sanırım... oradada gorenler felan varmıs yani denk gelip izleyenler..

ben inandım, sirk var mıydı?
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 7:53 am

ecem demiş ki:
barishtelli demiş ki:

Sirk varmıydı bilmiyorum ama fragmanda sirki felan gostermediler varmı bılmıyorum ama.. fragmanda gozukmedi sirk
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 7:53 am

barishtelli demiş ki:
ecem demiş ki:
barishtelli demiş ki:

Sirk varmıydı bilmiyorum ama fragmanda sirki felan gostermediler varmı bılmıyorum ama.. fragmanda gozukmedi sirk

peki daghan nasıldı sadece yuz goruntu mu?
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Fragmanı İzledim ... Karizm10

MesajKonu: Geri: Fragmanı İzledim ...   Fragmanı İzledim ... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 7:54 am

sanki yalan söyluyorsun gibi hiç sevinmedin gibisin
http://daghankulegec.fanforum.biz/

Fragmanı İzledim ...
1 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
 Similar topics
-
» DÜN 1. BÖLÜMÜ İZLEDİM
» 121.Bölüm 2.Fragman İzledim
» 92.Bölüm Fraqmanı'nı izLedim efe nin arbasını bu sefer hepsi qörüyo ama hayal değiL
» 121. Bölüm Fragmanı
» TANITIM FRAGMANI