Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM

4 posters
YazarMesaj
sinan3444
Üye
Üye
sinan3444

Ruh Hali : ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM Canli10
Takımı : ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM Bjkk

ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM Empty
MesajKonu: ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM   ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM EmptyC.tesi Mart 13, 2010 7:28 pm

Dağhan Külegeç sonunda konuştu

NİLGÜN K. TAHMAZ

Dağhan Külegeç, sustu, sustu, sonunda ortalığı karıştıracak şekilde konuştu. Aylardır dizinin fanları ile Dağhan Külegeç fanları arasında sürüp giden sanal kavgalara son noktayı Dağhan Külegeç koydu. Çünkü `Kavak Yelleri`nin fanları Külegeç`in kendi isteği ile diziden ayrıldığını, bununla beraber dizideki birçok oyuncuya haksızlık edilmemesi gerektiğini savunuyordu. Dağhan Külegeç fanları ise `Dağhan olmazsa Kavak Yelleri`ni izlemeyiz` diye kampanya bile başlatmıştı. Ancak yeni sezonun ilk bölümünde Dağhan Külegeç`in rol almayacağı kesinleşti. Efe karakterinin başına neler geldiğini yarın akşam öğreneceğiz ama Güven karakteri ile Sarp Apak`ın Dağhan Külegeç`in yerini aldığı artık kesin. Zaten Dağhan Külegeç de atv`de konuk olduğu Berna Laçin`in programında yaptığı açıklama ile son noktayı koydu. Dağhan Külegeç, atv`de annesi Ayşe Erbulak ve Erbulak ailesinin kendisini gibi oyuncu olan diğer fertleri Sevinç ve Füsun Erbulak ile konuk olduğu Berna Laçin`in programında `Kavak Yelleri`nden de ayrılmak istemezdim ama öyle olmak zorunda oldu. Yoksa gül gibi işim var, severek yapıyorum. Devam etmek isterdim` açıklamasını yaptı. Bu arada Dağhan Külegeç`siz `Kavak Yelleri`nin karşısında yine bir gençlik dizisi olan ES ES`in dördüncü bölümü olacak. `Efe`siz Kavak Yelleri olmaz` diyenlerin yeni adresi Eskişehir Üniversitesi olur, kimbilir...
tytz01
Üye
Üye
tytz01

MesajKonu: Geri: ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM   ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM EmptyC.tesi Mart 13, 2010 7:52 pm

arkadaşım bu haber değil ki hem dağhan külegeç es es te diyede yazmıyor..iyice okumamışsın heralde
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM   ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM EmptyC.tesi Mart 13, 2010 7:53 pm

kardeş bu haber biliniyordu ve yalan haber
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM Fb10

MesajKonu: Geri: ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM   ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM EmptyC.tesi Mart 13, 2010 10:39 pm

yaan haber değil arkadaşlar dağhanın es es e gireceği gibi bir şey yok ama diziyi izlemeyen dağhan severler ky ni bırakıp diğer bi gençlik dizisi es es i izler diyo sadece o kadar.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
netsiszede
Üye
Üye
netsiszede

MesajKonu: Geri: ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM   ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM EmptyPtsi Mart 15, 2010 11:55 am

hha insan verdigi yazıyı okumazmı yahu ne günlere kaldık yarabbim komik

ES -ES TE HAYIRLI OLSUN AMA DOGRUMU BİLMİYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» arKadaşLar doğrumu biLmiyorum ama bakın bi.!
» Sadece yazıklar olsun Dağhan Külegeç'in hakkı haram olsun
» Acaba Doğrumu ?
» Ne kadar doğru bilmiyorum...
» Sarp apak Röportaj (var mıydı bilmiyorum ama yinede bilgilerinize)