Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR

+20
pinar_8787
mchlnq
aykut61
mercep
raskolnikow efe
OrGinaL AdaM
sarah
tsubasa
cypriot
Duygusu
sweetcool_boi
EFeMDiyeT
Tubishh Sagolera
oRJiNaL_aDaM_67
DaqhanElif <3
track
OrijinaL.Adam
DağhanFann
Dağhanist
ugurinho123
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
ugurinho123
Üye
Üye
ugurinho123

110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 24, 2010 11:32 am

Konunun ilk mesajı :

fragmanda aslı ile denık telden konusuyor sonra denız aslının yanına dogru gelırken bır anda orda aslıya cıcek veren bırını goruyor qama cıcegı kım vermıs onu gostermıyor denız orda dona kalıyor ... acaba donecekmı bılmıyorum ama bu hafta sakın ızlemeyın eger bu haftada reytıng duserse kesın efe3 gelecek ınanın

YazarMesaj
mchlnq
Üye
Üye
mchlnq

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Sarhos10
Takımı : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Fb10

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 11:29 am

beyler efe dızıYe donmeyecek
mchlnq
Üye
Üye
mchlnq

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Sarhos10

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 11:29 am

beyler efe dızıYe donmeyecek
pinar_8787
Üye
Üye
pinar_8787

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Yoksu611
Takımı : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Bjkk

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 11:34 am

yuhhh ya halamı dönecek diyosunuz
ef_as
Üye
Üye
ef_as

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Dagini10
Takımı : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Ts10

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 1:23 pm

bu konu saçma değil...
güven hapiste..eğer durum ciddi olmasa hapise girmez..demek ki mahkemeye kadar hapiste kalacak..ee eğer öle olursa çıkıpta çiçek veremezz..deniz de vicdan azabından itiraf edebilir bnde yardım ettim diyee..şakk güvenin çıkması imkansızz yanii..ee bu durumda güven çiçek veremez..

çiçek başka bi yerde veriliyor bnce..ve bi anda çiçeği uzatıor birii, aslı önce bakıor ve kalıorr..bu kişi efe olabilirrdii..
yani bu bir dizi..her şeyi ayarlayıpta süpriz olsun ,bomba etkisi yaratsın diee bi anda sokabilirlerdi efe karakterini...bunun için açıklama yapmak zorunda değiller..
ancak böle bişi değildir tabi..sonuçta kavgalar çıkmış diziden normal ayrılmamış bi oyuncu..
reyting oyunuda olabilir..baksanıza taa bi çiçek sahnesini bile direk efemi diee tartışabiliyoruz,, buda etkiliyor demek insanları.. :evil: umarım çok fazla izlenmez bu bölümm :evil:
tabi bn güven çıkamaz falan diye kesin konuşmuyorum bakarsınız çıkarda.. çiçeği verende güvendir...çıkmıştır vee umtsuzca bekleyen mavi gözüne süpriz yapıordur :x ıyyy

:cheers: offf ben efe gelsin o çiçeği veren efe olsun istiyorumm : :cheers:
pinar_8787
Üye
Üye
pinar_8787

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 1:27 pm

ama efe değil bence güven değilse ben hiçbişey bilmiyorum emin değilim katınım yok ama güven bence
ef_as
Üye
Üye
ef_as

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Dagini10

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 1:37 pm

ve isteyen istediğini düşünürr..tabi çok kaptırmadan sonrası hayal kırıklığı oluyor..
ben hep gelsin isticem gelmese bile..ancak bu diziyi tv de açıpta izlemem o ayrı .
güven karakterine ısınamadım bi türlü,dizi bayık gelyo bana,,baksanıza reyting kaygısından ne yapcaklarını şaşırdılar,,hareket gelsin diye diziye herkesin hayatı altüst oldu,,aslının tamamen bitiodu hayatı,kurtuldu şimdi borç belası var babasının ve sevgilisinin suç işlemesi,,denizin başında leyla belası ve şimdide sahtecilik,,mine yine mutsuz,,bakalım nasıl toparlayacaklarr..yanlış anlamayın bunları tv den izlediğimde öle biliyorum değil.. nete girdiğim zamanlar bakıyorum,,çünkü hala içimde bi umut var efe gelicek diye..

Efe bi gelse zaten dizinin ömrünü değil 1 yıl 5 yıl uzatır 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 9072 o bi gelse diziye renk gelir,,şimdiki olayları bitirir kendi olay yaratır,,ama yine kahraman o olurr.. bu saçma kavga olmasaydı diziden erken ayrılmasaydı senaryo bu kadar karışmazdı..Güvene bakıyoruz ben efenin yerine gelmedim diyor ee bi bakıyoruz efe ne yapıorsa onu yapmışş..günün kahramanı ya..hatta günlerin ayların 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 9072 çakma olmasaymış bari.. neymiş şu güvene bi kere güvenin..bi yerde gördüm bi arkadaş yazmış haketende efenin söylediği söz gibi sürekli söylüorr 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 9072 adam sahte efe...
pinar_8787
Üye
Üye
pinar_8787

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 1:39 pm

bölümün adı poyraz abi hapiste karşılaşacağı adamda odur büyük ihtimalle poyraz dedikleri kimse onla karşılaşacaktır o bi şekilde akıl verip kurtarır güveni oda papatya alıp aslıdan özür diler bu kadar basit
pinar_8787
Üye
Üye
pinar_8787

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 1:42 pm

o efenin sahtesi bile olamaz sarpı aslında severima ma bu dizie resmen çaka m efe oldu yılların oyuncusu nasıl kabul etti böyle bişeyi anlamıyorum
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Huysuz10

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 8:33 pm

bencede efe deil sadece reyting oyunlarından biri yani geçen hafta düşen reytingleri yükseltmek için bu oyunu yapıyolar
Duygusu
Banned
Banned

Takımı : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Turkiye

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 9:13 pm

ya şöylede bi söylenti var hani güven aslıyla kavga etcekmiş belki gönlünü almak için çiçek alıp geliyodur aslıda sanırım ağlıyodu bunu fragmanda çok büyük bişi gibi göstermişler ama o saheyi merak edenler sadece sonunda açıp izlesinler dersim yani tamamını izlemeyelim geçen hafta izlenmedi ve gördünüz reytingler bizim elimizde arkadaşlar....
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 9:32 pm

ya bikaç ark sölemiş ama halen tartışılıyor efe olsa izmirden birisi görürdü.sete giden birçok arkadaşımız var.görmesleer bile medyaya düşerdi.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Huysuz10

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 9:35 pm

cypriot demiş ki:
ya bikaç ark sölemiş ama halen tartışılıyor efe olsa izmirden birisi görürdü.sete giden birçok arkadaşımız var.görmesleer bile medyaya düşerdi.
Bencede öyle ama bir umut var içimizde mucize olur efe dönse işte ne demişler umut fakirin ekmeğidir. dönmeyecek belki ama işte biz yinede bekliyoruz izlemiycez bu hafta yine geçen haftada olduğu gibi reytingler düşsün herşey bizim elimizde elimizden gelen herşeyi dağhan için yapmalıyız arkadaşlar bu haftda kavak yellerini izlemeyelim lütfen
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 9:53 pm

ayrıca çiçeği veren %100 güven çünkü aslı güveni görmeye gidecek görüşecekelr orda güven veriyor çiçeği ona.aslı şaşırmıyo bence
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Asik10

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 10:02 pm

arkadaşın biri çok doru bişey söledi efe konusunda çok ümitleniyorsunuz ve sonunda hayal kırıklığına uğrayacaksınız...! bakın kendinizi gelmeyeceğine alıştırın artık...!
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 11:05 pm

Tubishh Saolera demiş ki:
arkadaşın biri çok doru bişey söledi efe konusunda çok ümitleniyorsunuz ve sonunda hayal kırıklığına uğrayacaksınız...! bakın kendinizi gelmeyeceğine alıştırın artık...!
anlayan kim arkadaşım.her bişeyden efe ile ilgili bi soru işareti çıkartılıyo.tims uyanık tabi böyle yapacak
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Asik10

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 11:11 pm

ya evet herşeyden acaba efe mi diye konu açılıyo sonra bizde dayanamayıp yorum yapıyoruz :S uzadıkca uzuyo sonra valla sıkıldım yaa gelirse gelir zaten gelmezse ki yksek ihtimal gelmeyecek gelmez yapacak bişey yok uzamasın artık..!
ugurinho123
Üye
Üye
ugurinho123

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 25, 2010 11:42 pm

yaw tamam efe olmayabilir
ama
benim kafamı karıstıran sunlar
1-o cııcegı aslının en cok sevdıgı cıcek oldugun bılen bır denızdır bırde efedır guven olamaz
2-bu dizi alınan duyumlara gore buyuk ıhtımalle seneyede devam edecek ve sene son sezon olacak bu idiz guvenle seneye devam edemz bunu hem bız hemde guvencılerde bılıyor
3-o kadar ıpucu verdıler efenın yasama ıhtımalı olarak say say bıtmez
-denızı kurtaran kısı
-efenın cesedının bulunamamsı
-efenın aslıya mutlaka gerı dönecegım demesı
(BU HAFTADA İZLEMIYORUZ AMA EĞER EFENIN SACINI GORSEM HAFTAYA TV IM BOZULSA BILE GIDER TV CALAR GINE IZLERIM )
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 26, 2010 12:01 am

ugurinho123 demiş ki:
yaw tamam efe olmayabilir
ama
benim kafamı karıstıran sunlar
1-o cııcegı aslının en cok sevdıgı cıcek oldugun bılen bır denızdır bırde efedır guven olamaz
2-bu dizi alınan duyumlara gore buyuk ıhtımalle seneyede devam edecek ve sene son sezon olacak bu idiz guvenle seneye devam edemz bunu hem bız hemde guvencılerde bılıyor
3-o kadar ıpucu verdıler efenın yasama ıhtımalı olarak say say bıtmez
-denızı kurtaran kısı
-efenın cesedının bulunamamsı
-efenın aslıya mutlaka gerı dönecegım demesı
(BU HAFTADA İZLEMIYORUZ AMA EĞER EFENIN SACINI GORSEM HAFTAYA TV IM BOZULSA BILE GIDER TV CALAR GINE IZLERIM )
saçını görsen bir sonraki fragmanda efeyi göstterirler merak etme.ama ümitlenme gelmeyecek.facebook hesabı doğruysa kendiside açıkladı zaten
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Masum10

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 26, 2010 5:51 am

arkadaşlar çiçeği güven şu şekilde verir hapistedir aslıya çiçek ayarlamıştır aslı görmeye gidiyo ya görüş sırasında aslı güveni beklerken düşünür şekilde çiçeği getirir leylanın mesajı görüş sırasında geliyomuş zaten olan ondan sonra olur zaten ama benim kafama bişe takıldı hapishanedeki görüşler parmaklıklar ardında olmuyomu ya avukat dışında ve açık görüş dışındakiler bu arada aslı 1. dereceden yakını değil nasıl görüyo güveni
ugurinho123
Üye
Üye
ugurinho123

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 26, 2010 12:04 pm

Arkadslar ole üşenmeyıp bu işleri yapanar var ki arkadaslraını da sahte acıyorlar
ben pelın karahanın faceıne sahıt oldum
vildan pelın karahan dıye
kayıt oldugu mn 95 yazısı olmasa yemın ederım yerdım
o kadar planlı yapmıskı jale ıncekol daghan külegec sarp apak ibrahim kendırcı aslı enver hepsi var
sonra ben buna bır tuzalk hazırladım gecen gün sizi izmiden bire semt soledi orda gordum dedım daglık bır yer bole kavak yellerinin hic ugramayacagı bır yer
dedi evet ordaydık dızıyı cekıyorduk dogru gordun dedı
diyeceksiniz belkı dıger arkadasları dogrudur
oda yalan cunku dıyer arkadasları ıle arasında duvarında mesajlasmalar var ınanmıyan vildan pelınkarahan yazsın görür
yani ne dağhanın ne pelının ne ibonun nede aslının faceı var ınanmayın bunlara...
warrior5461
Üye
Üye
warrior5461

Ruh Hali : 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 Centil10

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 26, 2010 2:50 pm

öyle adam tutuklandoğında hemen serbest kalamaz baska birisidir yada dedikleri gibi efedir
cnqzzz
Üye
Üye
cnqzzz

MesajKonu: Geri: 110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR   110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR - Sayfa 3 EmptyC.tesi Mart 27, 2010 3:30 pm

yha arkadaş efe gelirse sezon finali gelir çünkü efe sezon finali gelirse bu film bi kaç sezon daha sürer.efenin röportajları kavak yellerinde hala efe ile ilgili anlar gösterilmesi bence bunun kanıtı efenin bence hala dönme ihtimali var

110.BÖLÜM FRAGMANI EFE OLABİLİR
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ARKADAŞLAR 100. BÖLÜM (100'NCÜ YIL DÖNÜM) OLABİLİR
» 132. bölüm fragmanı
» kavak yelleri 117.bölüm özeti ve efeyle ilgili şeyler olabilir...mutlaka okuyunnnn
» 91.Bölüm Fragmanı
» 117.Bölüm Fragmanı