Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum

+41
velvet
Stormrage
anmeselesi
witch_ss
zzzeynep
yqmur
OrijinaL.Adam
Erdem Akkaya
breakdown.
Daqhan~~
karaposu2
umutfatih10
g_90
OrGinaL AdaM
cypriot
snm!
sarah
Tubishh Sagolera
dağhanc!
x-sweet-piskopat
ecem
sari_engin16
sulim
darkower
melisae
£ یм ὲ Ʀ
BLaSTeR
Ed'ac
x*x* ecem xx
JiLeT
Duygusu
Princess
pnr(ae)
yarenay
yigit_fan
xxx
muco123
mhe_25
efe sever
anko
cerkez_hanceri
45 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Tinerc10
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Fb10

Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 4:12 pm

Konunun ilk mesajı :

Arkadaşlar konun yeri burası değilse kusura bakmayın

İlk öncelikle bu güne kadar efe dönmeycek dedim yanılmışım bunun içinde kusura bakmayın sürekli kafasınız ütüledim beni affedin

birkaç şey paylaşmak istiyorum

1: Efe geri döndü 119.bölümde ağların olduğu sahneyi tekrar izleyin ve güvenin surat ifadesine dikkat edin

2: 119.Bölüm ismi iz bırakanlar bölüm isminin boşuna secilmediğini bilin

3: 4.Sezonun gerçekten muhteşem olacağını bilin

4: 4.Sezonda bazı bölümlerde efenin 3 yılda neler yaşadığını kısa kısa anlatacaklarını ve efe karakterinin karanlık bir kuyuda nasıl kaybolduğunu ve bu karanlıktan kurtulmak için sevdikleriyle birlikte mücadele edeceğini izleye bilirz biliriz işte ve efe karakterinin bir süre bizim tanıdığımız orjinal gibi olacağını düşünmüyorum bakın düşünmüyorum haa

5: Tünelde ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama %85 ikiside vuruldu sanırım minenin durumu ağır olacak

6: Metin polisliğe geri dönecek günül karakterini başkası canlandıracak zaten gönül karakteri 2-3 bölüm bizlerle olacak heralde

BEN HEP DÖNMEYECEK DEDİM AMA ARTIK KESİNLİKLE DÖNDÜ DİYORUM

İSTEDİĞİNİZ YORUMU YAPABİLİRSİNİZ YAZDIKLARIMLA İLGİLİ AMA RİCA EDİYORUM SORU SORMAYIN SORSANIZDA CEVAPLAMIYACAĞIMI BİLİN

YazarMesaj
witch_ss
Üye
Üye
witch_ss

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Yoksu611
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Bjkk

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 4:19 pm

Evolution demiş ki:
Arkadaşlar cerkez doğru söylüyor dünde ben aynı şekilde duyum aldım dağhanın döneceğine dair bugün birkez daha teyit ettim dağhan dönüyor. Kaynağım ise Renda Güner Casting de çalışan bir personel

bişe sorcam efe diye ÇGHB deki biri oguzhan koc mu ne o giricek gibi bişe söledi biri dogru mudur ki olamaz dimi :(
xxx
Üye
Üye
xxx

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 4:21 pm

witch_ss demiş ki:
Evolution demiş ki:
Arkadaşlar cerkez doğru söylüyor dünde ben aynı şekilde duyum aldım dağhanın döneceğine dair bugün birkez daha teyit ettim dağhan dönüyor. Kaynağım ise Renda Güner Casting de çalışan bir personel

bişe sorcam efe diye ÇGHB deki biri oguzhan koc mu ne o giricek gibi bişe söledi biri dogru mudur ki olamaz dimi :(

hadi be Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072 ayy çok kötü olur bn dağhanı istiyorum yaa. yeni biri daha .doğru değildir inş
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 4:26 pm

herkes inandı döneceğine bide ben inanabilsem tam olacak önce dizide göriyim söz inanıcam Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Sarhos10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 4:57 pm

witch_ss demiş ki:
Evolution demiş ki:

yok canım öyle birşey direk dağhan geliyor dağhandan başka birini sokmayacak zaten tims efe diye
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 4:58 pm

Evolution demiş ki:
witch_ss demiş ki:
Evolution demiş ki:

yok canım öyle birşey direk dağhan geliyor dağhandan başka birini sokmayacak zaten tims efe diye

bi arakdaş daha sormuş nerden aldın ki haberi..?
anmeselesi
Üye
Üye
anmeselesi

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Deli10
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Ts10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:01 pm

dostlar herkez diyorya efenin eli, efenin kulagi, efenin sacii... yani daghanin....

bazilarida diyorlarya iki kisi war (el ve kafanin arasindaki mesafe yüzünden...)

eger Daghan izmire gelmediyse büyük ihtimal onun eline benziyen birinin elini göstermislerdirr, kafadada ayni ondanbelki öyle gözükmüstürr... xDDD

güzel mantik ama diyiillmiii???
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:07 pm

ay inanmıyorum ay inanmıyorum ay inanmıyorum efenin döneceğine Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:08 pm

Dün timsı aradım. Çıkan kadına bir diziniz hakkında konuşmak istiyorum diyince bu konu hakkında bilgi veremiyoruz oldu. (o kadar çok telefon geliyormuşki) ben bilgi istemiyorum sadece bir görüşümü bildiricem dedim. Tabi dedi. Kavak yellerinde efe rolünde başka bir karakteri görmek istemiyorum öyle bir düşünceniz varsada efeyi hiç sokmayın daha iyi dedim. Kadın önce bir duraksadı ve güldü. Eğer diziye efeyi sokmak istersek bu kişi dağhan olur dedi. Bende efeyi döndürmek istiyormusunuz dedim. Bu konu hakkında bilgi veremiyeceğim dedi. Peki son sorum dedim. Eğer dağhan dönüyorsa Renda Güner Castingin bunun hakkında bilgisi olurmu diye sordum. Tabiki olur Dağhanın ajansı o ama onlarda zaten bilgi vermezler dedi.Teşekkür ettim kapadım.

Renda günerin bilgi sahibi olduğunu ve başka birinin efe rolünde girmeyeceğini teyit ettim böylece. Renda Günerde çalışan kişide dağhan döndü diyorsa bu iş bitmiştir
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:10 pm

Birde başka bir yerden dağhan istanbulda katılacak diziye diye duydum.O el efeye ait değil ona yardım eden birine ait dedi.

Ama bu habere çok sağlam diyemeyeceğim. ama anladığım kadarı ile cerkezin kaynağı çok sağlam belki o nerde gireceğini biliyordur
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:10 pm

dedi mi peki Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:12 pm

kim dedimi Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:13 pm

renda güner ajans dedin ya derse doğrudur dedilermi dağhan dönecek diye diyorum
anko
Banned
Banned

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Bulutl10
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Gs10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:13 pm

Evolution demiş ki:
Dün timsı aradım. Çıkan kadına bir diziniz hakkında konuşmak istiyorum diyince bu konu hakkında bilgi veremiyoruz oldu. (o kadar çok telefon geliyormuşki) ben bilgi istemiyorum sadece bir görüşümü bildiricem dedim. Tabi dedi. Kavak yellerinde efe rolünde başka bir karakteri görmek istemiyorum öyle bir düşünceniz varsada efeyi hiç sokmayın daha iyi dedim. Kadın önce bir duraksadı ve güldü. Eğer diziye efeyi sokmak istersek bu kişi dağhan olur dedi. Bende efeyi döndürmek istiyormusunuz dedim. Bu konu hakkında bilgi veremiyeceğim dedi. Peki son sorum dedim. Eğer dağhan dönüyorsa Renda Güner Castingin bunun hakkında bilgisi olurmu diye sordum. Tabiki olur Dağhanın ajansı o ama onlarda zaten bilgi vermezler dedi.Teşekkür ettim kapadım.

Renda günerin bilgi sahibi olduğunu ve başka birinin efe rolünde girmeyeceğini teyit ettim böylece. Renda Günerde çalışan kişide dağhan döndü diyorsa bu iş bitmiştir

peki sen renda güner casting deki bir kişiden bilgi aldınmı?
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:14 pm

bende aynı şeyi soruyorum Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072
anko
Banned
Banned

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Bulutl10
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Gs10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:15 pm

efe sever demiş ki:
bende aynı şeyi soruyorum Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072

Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072 Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:17 pm

bilselerde söylemezler boşuna yormayın kendinizi herkese söyleyeceklerse ne anlamı kalır sel verip sır vermezler
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:18 pm

ha tabi size söylerler Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 914327 Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 5:43 pm

anko demiş ki:
Evolution demiş ki:

peki sen renda güner casting deki bir kişiden bilgi aldınmı?

direk almadım sadece iş yerinden arkadaşımın abisi orda çalışıyor banada arkadaşım söyledi
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Asik10
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Turkiye

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 8:03 pm

evet bana söledi efe ama ona söz verdim söylemeyeceğime dair üzgünüm efeye de güveniyorum umarım boşa çıkmaz ama artık bişeylerin değişmesi şart efenin gelmesi şart...!
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 8:07 pm

evet tubish candanıda sıkıştırdım kaynağı onada söylememişsin Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 8:21 pm

söyleyemem cansu kuzuma bile sölemedim o da anlayış gösterdi söz verdiysen olmaz tabi diye Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 743856
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 8:23 pm

neyse zaten dönecek önemli olan bu.
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 8:24 pm

evet tabi yeter ki o dönsün herşey dağhan için Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 9072
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Huysuz10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 8:52 pm

Tubishh Sagolera demiş ki:
söyleyemem cansu kuzuma bile sölemedim o da anlayış gösterdi söz verdiysen olmaz tabi diye Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 743856

sölemedi valla ama söz vermiş napalım beklicez=)
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 Tinerc10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 01, 2010 9:09 pm

arkadaşlar ilk önce anlayışınız için tşkler

efe karakterine dağhandan başkası gelmeyecek içiniz rahat olsun

dağhanın diziye istdemi yoksa izmirdemi katılacağını ve tam olarak kacıncı bölümde katılacağını bilmiyorum ama 120.bölümde ağların ordan çıkabilir veya 120.bölümün sonunda aslıyı gizlice izlerken çıkabilir fragmanda veya tanıtımda ip ucu vereceklerini biliyorum ama dağhanı göstermeyebilirler heycan olsun diye bunları soracağım zaten cuma günü

kaynağımla şimdiye kadar 3 kez konuştum biri yüz yüze ikisi telde haklı olarak senaryoyla ilgili fazla bişi sölemedi

senaryoyla ilgili bir bilgi alırsam size sölüyüp sölemicemi bilmiyorum intde paylaşma derse kesinlikle paylaşmam

vee daha önemlisi kaynağım bana kim olduğumu söleme derse onuda sölüyemem

ANLAYIŞ GÖSTERMENİZİ BEKLİYORUMM VEE BU KONULARDA ANLAYIŞ GÖSTERECEĞİNİZE İNANIYORUM

Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum
6 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» kesin döndü...
» Dağhan Kesin Döndü :)
» İşte Orjinal Adam Yaptı Orjinalliğini ve Döndü!!!(Kesin)!!!
» Dağhanın donecegine inanıyorum diyenler
» kesin sonuç