Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum

+41
velvet
Stormrage
anmeselesi
witch_ss
zzzeynep
yqmur
OrijinaL.Adam
Erdem Akkaya
breakdown.
Daqhan~~
karaposu2
umutfatih10
g_90
OrGinaL AdaM
cypriot
snm!
sarah
Tubishh Sagolera
dağhanc!
x-sweet-piskopat
ecem
sari_engin16
sulim
darkower
melisae
£ یм ὲ Ʀ
BLaSTeR
Ed'ac
x*x* ecem xx
JiLeT
Duygusu
Princess
pnr(ae)
yarenay
yigit_fan
xxx
muco123
mhe_25
efe sever
anko
cerkez_hanceri
45 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Tinerc10
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Fb10

Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 4:12 pm

Konunun ilk mesajı :

Arkadaşlar konun yeri burası değilse kusura bakmayın

İlk öncelikle bu güne kadar efe dönmeycek dedim yanılmışım bunun içinde kusura bakmayın sürekli kafasınız ütüledim beni affedin

birkaç şey paylaşmak istiyorum

1: Efe geri döndü 119.bölümde ağların olduğu sahneyi tekrar izleyin ve güvenin surat ifadesine dikkat edin

2: 119.Bölüm ismi iz bırakanlar bölüm isminin boşuna secilmediğini bilin

3: 4.Sezonun gerçekten muhteşem olacağını bilin

4: 4.Sezonda bazı bölümlerde efenin 3 yılda neler yaşadığını kısa kısa anlatacaklarını ve efe karakterinin karanlık bir kuyuda nasıl kaybolduğunu ve bu karanlıktan kurtulmak için sevdikleriyle birlikte mücadele edeceğini izleye bilirz biliriz işte ve efe karakterinin bir süre bizim tanıdığımız orjinal gibi olacağını düşünmüyorum bakın düşünmüyorum haa

5: Tünelde ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama %85 ikiside vuruldu sanırım minenin durumu ağır olacak

6: Metin polisliğe geri dönecek günül karakterini başkası canlandıracak zaten gönül karakteri 2-3 bölüm bizlerle olacak heralde

BEN HEP DÖNMEYECEK DEDİM AMA ARTIK KESİNLİKLE DÖNDÜ DİYORUM

İSTEDİĞİNİZ YORUMU YAPABİLİRSİNİZ YAZDIKLARIMLA İLGİLİ AMA RİCA EDİYORUM SORU SORMAYIN SORSANIZDA CEVAPLAMIYACAĞIMI BİLİN

YazarMesaj
x*x* ecem xx
Üye
Üye
x*x* ecem xx

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Keyifs10
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Bjkk

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 8:36 pm

ya o tüyo veren kişiye bi daha sorsan ne zmn gelecek diye çünük 2 hafta daha setteler diye biliyorum ama dağhan sette değil demekki bu ağları çeken efe değil Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 719833
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 8:39 pm

bakın bölümler ile ilgili fazla bir bilgi vermez zaten ama çarşamba günü istanbulda olacam perşembe veya cuma günü yanına gidecem sorarım
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Huysuz10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 8:40 pm

cerkez_hanceri demiş ki:
darkower demiş ki:
Alıntı :
arkadaşım valla o kadar çok haber varki hangi birine inanacağımı şaşırdım eğer doğru söüosanda k.bakma

Doğrudur ben bu sitede her önüme gelene inanmam ama herkez_cerkezi ye inanırım inş onun bildiği doğrudur. Benim bildiğim sadece Dağhanın döneceği anlaşmaya oturmuşlar ve anlaşmışlar açıklama yapmıyorlar çünkü süpriz için .Anlaşma olmasaydı dağhan kesinlikle açıklama yapardı + bunun yanında galiba yönetmen gidiyor jale.

ben dağhanın yeni bir tv programına başlayacağını ama ters giden bazı sorunlar yüzünden kavak yellerinde geri döndüğünü biliyorum bunu paylaşıyım birde dağhanın timur savcı ile arası çok iyiymiş heralde biraz geri dön diye timur savcı zorlamışş beldiklerimi paylaşırsam şimdi gerçekten hem dizinin hemde dağhanın dönüşünün bir anlamı kalmaz
sen ztn her zaman dönmez diodun yani dönce diosan bir bildiğin vardır ben inanıyorum
dağhanc!
Üye
Üye
dağhanc!

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Iyi11
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Gs10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 8:44 pm

Sen önceden de tanıomuydun..Tanıosan neden önceden sormadın?Efenin dönecek dediği kişi..
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 8:46 pm

dağhanc! demiş ki:
Sen önceden de tanıomuydun..Tanıosan neden önceden sormadın?Efenin dönecek dediği kişi..

şöle sölyüm önceden hiç tanışmadım ama bu bilgiyi aldığım kişiyi bu forumda herkez tanır tanışmamalarına rağmen
darkower
Üye
Üye
darkower

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Karizm10
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Ts10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 8:49 pm

Alıntı :
şöle sölyüm önceden hiç tanışmadım ama bu bilgiyi aldığım kişiyi bu forumda herkez tanır tanışmamalarına rağmen

tamam birader tamam kimse kim yaw uzattınız tamam.
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Asik10
Takımı : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Turkiye

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 8:53 pm

cerkez_hanceri demiş ki:
Tubishh Sagolera demiş ki:
vay be cerkez seni de gördüm ya bu sözleri söylerken yaşasın yaşasın Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 769411
ben kaç bölümdür dncek diyom ama hadi hayırlısı sana da güveniyorum Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Icon_wink
Allahım bu bir ay nasıl geçerrrrr Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 769411

çerkez değil ismim efe tubaa

biraz yabancı dizi izle çabucak geçer 1 ay

dawson's creek izleye bilirsin mesela intden indirip

yaf nerden indircem benim kota sınırlı sölemiştim sana Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 9072
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 8:54 pm

ben konuyu acmadan öncede uzuyacağını biliyordum ama haklısın ne diyim

cerkez_hanceri demiş ki:
vay be cerkez seni de gördüm ya bu sözleri söylerken yaşasın yaşasın Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 769411
ben kaç bölümdür dncek diyom ama hadi hayırlısı sana da güveniyorum Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Icon_wink
Allahım bu bir ay nasıl geçerrrrr Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 769411

çerkez değil ismim efe tubaa

biraz yabancı dizi izle çabucak geçer 1 ay

dawson's creek izleye bilirsin mesela intden indirip

yaf nerden indircem benim kota sınırlı sölemiştim sana Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 9072

ee ozaman yapcak bişi yok gez 1 ay boyuncaa
snm!
Üye
Üye
snm!

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 9:07 pm

darkower ve cerkez_hanceri

Size inanıyorum.
Yeni üyeyim ama okuduğum yorumlar arasında en iyi olan sizlerdiniz.
Teşekkürler bu haber için.
Beni çok mutlu ettiniz =)
Bi de hangi bölümde döndüğünü bilsek daha iyi olurdu AMA
En güzel haber gelmiş zaten bize Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 9072

Emeğinize sağlık =)
sarah
Üye
Üye
sarah

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 9:10 pm

birde şu setde dağhanın resmini görsem uçarım heralde=)
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 11:01 pm

cerkez_hanceri sana güveniyoruz.umarım doğrudur yaa.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Karisi10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 11:25 pm

YAW İSTANBULA DÖNSELER. BENDE SORDURTUCAM. SU YANİ CEREN MORAY. ABİMLE AYNI ÜNİDELER. YANİ TANIŞIKLIKLARI YOK AMA GİT TANIŞ BAĞLA KIZI DİCEM Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 743856

ÖĞREN DİCEM YAP KARDEŞİNE Bİ KIYAK DİCEMDE GELMİOLAR Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 743856
sarah
Üye
Üye
sarah

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 12:03 am

OrGinaL AdaM demiş ki:
YAW İSTANBULA DÖNSELER. BENDE SORDURTUCAM. SU YANİ CEREN MORAY. ABİMLE AYNI ÜNİDELER. YANİ TANIŞIKLIKLARI YOK AMA GİT TANIŞ BAĞLA KIZI DİCEM Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 743856

ÖĞREN DİCEM YAP KARDEŞİNE Bİ KIYAK DİCEMDE GELMİOLAR Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 743856
=))))
g_90
Üye
Üye
g_90

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Hosgor10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 4:31 am

Efe&Aslı olucak mı Efe yine orjinal adam olucak mı?
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 6:00 am

kim kimden özür dilicek temmuzda belli olacak yeni bölüme kadar özür konusunu açmıcam mazallah özür diliyen ben olurum sonra Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 9072
umutfatih10
Üye
Üye
umutfatih10

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Bezgin10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 9:59 am

x*x* ecem xx demiş ki:
umarım döner ama çekimler devam ediyormuş ve dağhan falan yokmuş ortalıkta Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 719833

Merak etme Efe döndyse direk heryerda görünmez Fazla göstermezler yani 1 2 bölüm sonra eskisi gibi olur bence
yigit_fan
Üye
Üye
yigit_fan

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Kalbim10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 11:08 am

TİMS SIKIŞTIRALIM EFE ROLÜNÜ BAŞKASI OYNAYACAK DİYORLAR DAGHAN OYNAMALI HADİ 5 DK OLSUN ARAYIN ...TLF:0212 324 99 86 FAX:0212 324 99 83 EMAİL:İNFO@TİMS.TV
karaposu2
Üye
Üye
karaposu2

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Keyifl10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 11:13 am

kesin dönecek Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 743856
sarah
Üye
Üye
sarah

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 11:35 am

ALINTI
BU YAZI KAVAK YELLERİ SAYFASINDAN ALINTIDIR...

Arkadaşlar Facebook'ta bir grup kurulmuş..
Ben Facebook'a üye değilim ama üye olan bir arkadaşım yolladı bana bunları.
%100 gerçek.
İnanmayan inanmasın ama kanıtlar ortada!

Dağhan Külegeçin ayrılma nedenleri..
1_) 61.bölümde bir sahnede Pelin Karahan sürekli gülüyormuş ve o sahne sürekli baştan çekiliyormuş bu Dağhanın sinirlerini bozmuş ve yeter artık çoluk çocukla çekim yapıyoruz burada demiş.Pelin bunun üzerine ağlamış ve İbrahime ne anlattıysa İbrahim o bölüm Dağhanla kavga etmişler.Eski yönetmen Kerem Çakıroğlu olayı yatıştırmış.
2_)Olaydan sonra Pelin ve İbrahim Dağhana cephe aldı Pelinli Dağhanlı sahneler en erken 10 tekrardan sonra çekiliyordu bu da Dağhanı yıpratıyordu
3_)Dağhan ayrılmak istedi ama sözleşmedeki şartlar yüzünden ve kendisine verilen yeni sözler (jale incekolla konuşulup durumun düzeleceği) sonucu kaldı üstelik sezon ortasıydı ve ekonomik kriz pek çok diziye darbe vuruyordu gerçekçi düşünüp kaldı.
4_)Timsle, Jale arasında geçen konuşmalar sonucumudur bilinmez ama birden bire Dağhanın gece çekimleri arttı ( Kanıt isteyen 61 bölümden sonra Dağhan sahnelerini sayabilir)
5_)Dağhan kesin olarak ayrılmak istediğini Timur Savcıya anlattı Mart ayında
6_)Çekimler sırasında set ekibi dışında Dağhanla konuşan tek kişi Ferit Aktuğ kalmıştı
7_)Dağhanın kulağına Pelin tarafından çıkartılan söylentiler geliyordu
8_)Sette Dağhanın çekimi sırasında gülüşmeler ben yapamıyorum ayyyy çok iğrenççç gibi profesyonelliğin p sini bile kuramayacağınız cümleler ediliyordu.
9_)Jale ile Dağhan son kez kavga etti kavganın sebebi ayyy çok iğrenç kelimesini Dağhanın duyması ve yönetmenin haklısın canım ama bu son kelimesi Dağhanı çileden çıkardı ayyyy çok iğrenç Dağhanmıydı Efe miydi bilinmez ama yönetmenin cevabına bakın.
10_)Bu olayıda basına Dağhan yönetmene sandalye fırlattı şeklinde duyurdular amaçlarını yazmama herhalde gerek yoktur.
Bunlar benim duyduğum çok sağlam tüyolar hatta gerçekler.

sizce bu ne şimdiii
x-sweet-piskopat
Üye
Üye
x-sweet-piskopat

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 11:38 am

yalan Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 9072 daghan sandalye firlatmaz öyle seyler icin cocuk degilya
yigit_fan
Üye
Üye
yigit_fan

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Kalbim10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 11:44 am

EN SON ÇIKAN SÖYLENTİDE O TİŞÖRT OLAYDINDA DİZİDE GÖSTERİLENİN YENİ EFE OLACAĞI ARTIK YETER BİR DUR DİYİP TİMS SIKIŞTIRALIM OYNAMASINLAR BİZLE..ÇOCUKMUYUZ Kİ REYTİGLER DÜŞÜNCE DAGHAN YÜKSELİNCE SARP ÇOCUKMUYUZ BİZ KULLANMASINLAR DAGHANI YA GERİ GELSİN YADA RAHAT BIRAKSINLAR ONUDA GERÇEK REYTİGLERİ ÇIKSIN ORTAYADA GÖRELİM BU SENE NEDEN HİÇ ÖDÜL ALMADILAR ARAŞTIRSINLAR BAKALIM SARP KURTARSIN ONLARIDA GÖRELİM TİMS SIKIŞTIRALIM HADİ BERABER 1 AY KALDI.....
Daqhan~~
Üye
Üye
Daqhan~~

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Idaree11

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:13 pm

İnş Dönmüştürr
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Sarhos10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:18 pm

Artık bende inanıyorum dönecek dağhan
breakdown.
Üye
Üye
breakdown.

Ruh Hali : Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:35 pm

sarah demiş ki:
ALINTI
BU YAZI KAVAK YELLERİ SAYFASINDAN ALINTIDIR...

Arkadaşlar Facebook'ta bir grup kurulmuş..
Ben Facebook'a üye değilim ama üye olan bir arkadaşım yolladı bana bunları.
%100 gerçek.
İnanmayan inanmasın ama kanıtlar ortada!

Dağhan Külegeçin ayrılma nedenleri..
1_) 61.bölümde bir sahnede Pelin Karahan sürekli gülüyormuş ve o sahne sürekli baştan çekiliyormuş bu Dağhanın sinirlerini bozmuş ve yeter artık çoluk çocukla çekim yapıyoruz burada demiş.Pelin bunun üzerine ağlamış ve İbrahime ne anlattıysa İbrahim o bölüm Dağhanla kavga etmişler.Eski yönetmen Kerem Çakıroğlu olayı yatıştırmış.
2_)Olaydan sonra Pelin ve İbrahim Dağhana cephe aldı Pelinli Dağhanlı sahneler en erken 10 tekrardan sonra çekiliyordu bu da Dağhanı yıpratıyordu
3_)Dağhan ayrılmak istedi ama sözleşmedeki şartlar yüzünden ve kendisine verilen yeni sözler (jale incekolla konuşulup durumun düzeleceği) sonucu kaldı üstelik sezon ortasıydı ve ekonomik kriz pek çok diziye darbe vuruyordu gerçekçi düşünüp kaldı.
4_)Timsle, Jale arasında geçen konuşmalar sonucumudur bilinmez ama birden bire Dağhanın gece çekimleri arttı ( Kanıt isteyen 61 bölümden sonra Dağhan sahnelerini sayabilir)
5_)Dağhan kesin olarak ayrılmak istediğini Timur Savcıya anlattı Mart ayında
6_)Çekimler sırasında set ekibi dışında Dağhanla konuşan tek kişi Ferit Aktuğ kalmıştı
7_)Dağhanın kulağına Pelin tarafından çıkartılan söylentiler geliyordu
8_)Sette Dağhanın çekimi sırasında gülüşmeler ben yapamıyorum ayyyy çok iğrenççç gibi profesyonelliğin p sini bile kuramayacağınız cümleler ediliyordu.
9_)Jale ile Dağhan son kez kavga etti kavganın sebebi ayyy çok iğrenç kelimesini Dağhanın duyması ve yönetmenin haklısın canım ama bu son kelimesi Dağhanı çileden çıkardı ayyyy çok iğrenç Dağhanmıydı Efe miydi bilinmez ama yönetmenin cevabına bakın.
10_)Bu olayıda basına Dağhan yönetmene sandalye fırlattı şeklinde duyurdular amaçlarını yazmama herhalde gerek yoktur.
Bunlar benim duyduğum çok sağlam tüyolar hatta gerçekler.

sizce bu ne şimdiii

Bizim okula Kavak Yelleri'nde Osman'ı oynayan adam gelmişti. Şuan ismini hatırlamıyorum. "Efe'yi dizide hiç önemsemiyorlardı ismi jenerikte ilk sayfada çıkmıyordu bu yüzden ayrıldı." dedi.
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum   Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum - Sayfa 4 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:40 pm

breakdown. demiş ki:
Bizim okula Kavak Yelleri'nde Osman'ı oynayan adam gelmişti. Şuan ismini hatırlamıyorum. "Efe'yi dizide hiç önemsemiyorlardı ismi jenerikte ilk sayfada çıkmıyordu bu yüzden ayrıldı." dedi.

alakası yok arkadaşım çocukmu bunlar ya böle şeyler için diziden ayrılsın ben söylentilerle ilgili konu açtım

BURAYA TIKLA BAK

Efe Döndü Kesin Artık İnanıyorum
4 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» kesin döndü...
» Dağhan Kesin Döndü :)
» İşte Orjinal Adam Yaptı Orjinalliğini ve Döndü!!!(Kesin)!!!
» Dağhanın donecegine inanıyorum diyenler
» kesin sonuç