Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yeni Yönetmen (Alıntı)

+15
pnr(ae)
GeNCeR
Ezqi~ferman
TugceTm
mutlu kızz
mhe_25
efe sever
yqmur
barishtelli
JiLeT
erdinc1907
sinemsema
tugce36
sarah
eloif
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Keyifl10

Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 27, 2010 8:37 pm

Konunun ilk mesajı :

ALINTIDIR

Dizifilm Sitesinde (Tıkla) *sma* adlı bir kullanıcı Engin Asrağ ile konuşmuş.E bunda ne gariplik var, zaten birçok kişi konuşuyor diyeceksiniz ama bu kişi birkaç merak ettiğimiz soru daha sormuş...Doğruluğunu bilemem ama inanmak istiyorum.Bu arada forumda göremedim bunu, umarım yoktur.

DiziFilm demiş ki:
Arkadaşlar bende Engin Asrağ ile konuştum
Dağhan Temmuz ayının ortasında İstanbul bölümlerinde diziye dahil olacak dedi
Jale İncekol ayrılıyor mu diye sordum
Onun Kavak Yelleri ile olan işi bitti İstanbulda çekilecek başka bir diziyi yönetecek dedi
Peki Kavak Yellerinin yeni yönetmeni kim olacak dedim
Taner Hoca dedi soyadını hatırlıyamadı tims yapım bünyesindenmiş
İstanbul çekimleri 5 temmuzda başlıyomuş

Ben bu Taner denen adam kim diye bir baktım.Tims bünyesinde yönetmenlik yapmış bir Taner buldum.Adı A.Taner Elhan ve Acı Aşk filminin yönetmenliğini yapmış ve ilk yönetmenlik yaptığı filmmiş ayrıca...Bilmiyorum acaba bu haber doğrumu veya Engin Asrağ'ın bahsettiği Taner Hoca bu adam mı ama...Neyse yorumlarınızı bekliyorum Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 743856

Taner Elhan'ın Resmi;

Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Fft5mf317168

YazarMesaj
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Sarhos10
Takımı : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 6:06 pm

evet onuda tims yapıyor yanlız bu kadar çok dizi yapmaya başladılar ky bitecekmi acaba eylülde
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 6:09 pm

Bilmem ki Dağhan dönmezse istediği gibi bitirebilir ama eğer Dağhan dönerde Eylül de bitirirse işte o zaman çok kızarım...
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Sarhos10

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 6:09 pm

evet dağhan dönmüyorsa izlememde umrumdada olmaz ama dağhan dönüyorsa en azından 1 sene daha oynasın
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 6:10 pm

Kesinlikle katılıyorum....
pnr(ae)
Üye
Üye
pnr(ae)

Ruh Hali : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Deli10
Takımı : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 7:09 pm

dağhan döndürüp reytingler tavan yaptıktan sonra bitirebilirler belki tims bu napçağı hiç belli olmazz
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 7:12 pm

Haklısın da, Dağhan herhalde bitecek bir diziye girmez, onun yerine yeni bir projeye başlamazmıydı...
pnr(ae)
Üye
Üye
pnr(ae)

Ruh Hali : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Deli10

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 7:18 pm

eloif demiş ki:
Haklısın da, Dağhan herhalde bitecek bir diziye girmez, onun yerine yeni bir projeye başlamazmıydı...
belkidee biticek diye giriyordur eğer bir sorunu olsa kısa sürelii göz ardı edebilir bu yeni projelerine başlamasına da engel olmazkii..
bana sorarsanız ben aslında böyle bişi olucağını düşünmüyorumm bitseydi zaten biterdi dizi siz sadece böyle bir düşünce söylemişsiniz diye bende tahmin yürüttüm. bu sezon devam edicek bence dağhan gelirsee tabii eğer dağhan gelmezsee dizinin devam edebiliceğini sanmıyorumm büyük bir reyting kaybı yaşıcaklardır ve diziyi hemen bitirceklerdirr
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 7:20 pm

pnr(ae) demiş ki:
eloif demiş ki:
belkidee biticek diye giriyordur eğer bir sorunu olsa kısa sürelii göz ardı edebilir bu yeni projelerine başlamasına da engel olmazkii..
bana sorarsanız ben aslında böyle bişi olucağını düşünmüyorumm bitseydi zaten biterdi dizi siz sadece böyle bir düşünce söylemişsiniz diye bende tahmin yürüttüm. bu sezon devam edicek bence dağhan gelirsee tabii eğer dağhan gelmezsee dizinin devam edebiliceğini sanmıyorumm büyük bir reyting kaybı yaşıcaklardır ve diziyi hemen bitirceklerdirr

Haklısın Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 9072
mrnda35
Üye
Üye
mrnda35

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 8:02 pm

arkadaşlar avrupa yakasını hatırlayın ata demirer hümeyrayla kavga edip bırakmıştı diziyi dönmem falan diyordu ama daha sonra yönetmenle konuştu anlaşıldı ve 1 sezon snra hmeyra çıktı ata girdi dağhan olayı da böyle olacak bnce jale çıkacak dağhan girecek dizi btsn veya btmesn ''gül gibi işim vardı btsn istemezdm '' dyen biri niye gelmesn şartlar uygun olunca?
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 8:04 pm

mrnda35 demiş ki:
arkadaşlar avrupa yakasını hatırlayın ata demirer hümeyrayla kavga edip bırakmıştı diziyi dönmem falan diyordu ama daha sonra yönetmenle konuştu anlaşıldı ve 1 sezon snra hmeyra çıktı ata girdi dağhan olayı da böyle olacak bnce jale çıkacak dağhan girecek dizi btsn veya btmesn ''gül gibi işim vardı btsn istemezdm '' dyen biri niye gelmesn şartlar uygun olunca?

Çok haklısın yani...Jale çıkcak, Dağhan gircek, Süperrr!!!!
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Pusuda10

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 8:41 pm

mrnda35 demiş ki:

tebrik ederim mesajın için son 1 aydır mantıklı 2-3 yorumdan biri her şey şartlara bakıyor evet.
mrnda35
Üye
Üye
mrnda35

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 8:43 pm

teşkkr ederm arkadaşım..evet gerisi şartlara kaldı.. yapmamız gereken şey beklemek artk kulaklarımızı tıkayıp..
melisae
Üye
Üye
melisae

Ruh Hali : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Delibo10

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 9:25 am

ınanmak ıstıyorum.
zzzeynep
Üye
Üye
zzzeynep

Ruh Hali : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Relax10
Takımı : Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: Yeni Yönetmen (Alıntı)   Yeni Yönetmen (Alıntı) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 12:03 pm

güven_savar demiş ki:
mrnda35 demiş ki:

tebrik ederim mesajın için son 1 aydır mantıklı 2-3 yorumdan biri her şey şartlara bakıyor evet.

Avrupa yakasını pek izlemezdim ama ata demirerin diziye hümeyra çıktıktan sonra girdiğini az çok biliyorum.demek bu yüzdenmiş.inş.efe olayıda böyle olur.ve olacakta bence.çünkü jale gidecek söylentileride çok çıktı.efe dönüyor söylentileride.bence ikiside olacak.en az 1 sezon daha güzel bir kavak yelleri izleyebilicez inş.

Yeni Yönetmen (Alıntı)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Yeni Yönetmen KEREM ÇAKIROĞLU ...
» Yeni Dizi ve Yönetmen Değişimi
» Yönetmen
» Yönetmen
» Yeni tercihler yeni birlikteliklere mi neden olacak, yoksa şoke eden ayrılıklar mı yaşanacak? Eski dostlardan alınan haberler hayatlarını ne kadar değiştirecek?