Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak

+35
karşılıksız aşk
scorpion
KYGSZdaghan
e.m.i.n.e
olci
esqimmm
mhe_25
EL!FF
esra ve gökhan
EFeMDiyeT
warrior5461
dontdisturb
merto
♥ NuR ♥
pnr(ae)
dombili67
fikri
Homfy
tugce36
hiçkimse
karanlığın gölgesi
durdane
ebosum
OrGinaL AdaM
GadRofer
karamaça*
sarah
BLaSTeR
güven_savar
OrijinaL.Adam
efe sever
£ یм ὲ Ʀ
eda__efeci
yeliz
ugurinho123
39 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
ugurinho123
Üye
Üye
ugurinho123

Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Empty
MesajKonu: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 8:10 pm

çekimlere giden arkadasın mezunıyet torenınde kendısıde orda bulunmus aslı dalmıs gibi olmus yani oraya bir flashback koyacaklar
aslı orda liseden mezunıyet olurken ki anısını hatırlıyor
orda flasbacki yerleştiririz demişler
aslı orda efeyi hatırlıyotr ve konustugu kişi kahramanım dediği kişi efe arkadaslar
inanın bana pzt bana teşekkür edeceksiniz ve güven bunu duyup gidiyor
yeliz
Üye
Üye
yeliz

Takımı : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Fb10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 8:17 pm

orda olması hata güvenın
eda__efeci
Üye
Üye
eda__efeci

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Defaul10
Takımı : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Bjkk

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 8:19 pm

ayyy inş. öledir ya güvene diyo diye düşündüm gıcık oldum!!!!
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

Takımı : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Gs10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 8:20 pm

ordaki sölediği sözler güvene söledi gibime geldi benim ama bilmiorum
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 8:20 pm

pazartesi olsun tşk düşünürüz
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 8:23 pm

ya güvene demesi saçma kahramanım diye şuan aslı doktor çıkıyorsa oda efenin sayesinde efe olmasa şimdi aslı doktor değil anca avukat olurdu Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak 9072
eda__efeci
Üye
Üye
eda__efeci

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 8:23 pm

EsmeR demiş ki:
ordaki sölediği sözler güvene söledi gibime geldi benim ama bilmiorum
bana da öle geldi ama buna inanmak istiyorum...
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Pusuda10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 8:54 pm

ya tamam güven'e demesi elbettte saçmalık 1 yıllık adam kahraman oluverdi ama ne diyor hatırlayalaım:

nerde olursan ol kiminle olursan ol sen benim hep kahramanım olacaksın diyor.

ölmüş birine kiminle olursan ol denir mi burda şüphem var ama inşallah efe çıkar yine de ne diyim Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak 9072
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Eglenc10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 9:15 pm

güven_savar demiş ki:
ya tamam güven'e demesi elbettte saçmalık 1 yıllık adam kahraman oluverdi ama ne diyor hatırlayalaım:

nerde olursan ol kiminle olursan ol sen benim hep kahramanım olacaksın diyor.

ölmüş birine kiminle olursan ol denir mi burda şüphem var ama inşallah efe çıkar yine de ne diyim Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak 9072

son cümleye katılıyorum..Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak 743856 ayrıca güven oraya bavullarıyla mı gelmiş ki duyunca hemen gidiyor...Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak 9072
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Huysuz10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 9:19 pm

güvene dior bence 3 yıldır ruh gibiydim o beni hayta döndürdü fln gibisinden şeler ve nerde kiminle olursan ol die güvene dior ya güven mezuniyete gelmediği için yani aslı saol güven beni hayata tekrar döndürdün ama bn hala efeyi seviyorum sen bi kahramansın ama ben efeyi unutamadım demek mi istiyor
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 10:01 pm

sarah demiş ki:
güvene dior bence 3 yıldır ruh gibiydim o beni hayta döndürdü fln gibisinden şeler ve nerde kiminle olursan ol die güvene dior ya güven mezuniyete gelmediği için yani aslı saol güven beni hayata tekrar döndürdün ama bn hala efeyi seviyorum sen bi kahramansın ama ben efeyi unutamadım demek mi istiyor

bu kadarda değil bence (:
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Bezgin10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 10:17 pm

bence de güvene diyor
GadRofer
Üye
Üye
GadRofer

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Eglenc10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 10:19 pm

Yahu benim Dağhan abiye olan sevgimi yorumlarımı dikkatli okuyan kişiler biliyordur zaten onun için bu yorumdada tepki çekmeyeceğimi düşünüyorum

Arkadaşlar; şimdi sizin abiniz veya babanız bir işe girse ondan önceki çalışanın akrabaları küfür edecekmi veya nefret mi edecek ondan
Sarp apak orda parasıyla oynuyor babasının hayrına Dağhan'a inat olsun diye oynamıyor.
Ki tarafsız olarak baktığımızda gerçekten güzel rol yapıyor.
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Bezgin10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyCuma Tem. 16, 2010 10:28 pm

GadRofer demiş ki:
Yahu benim Dağhan abiye olan sevgimi yorumlarımı dikkatli okuyan kişiler biliyordur zaten onun için bu yorumdada tepki çekmeyeceğimi düşünüyorum

Arkadaşlar; şimdi sizin abiniz veya babanız bir işe girse ondan önceki çalışanın akrabaları küfür edecekmi veya nefret mi edecek ondan
Sarp apak orda parasıyla oynuyor babasının hayrına Dağhan'a inat olsun diye oynamıyor.
Ki tarafsız olarak baktığımızda gerçekten güzel rol yapıyor.
çok haklısın .bende kesinlikle sarp apak'a hiçbişe demiorum adam rolünü yapıyo. benim ve biçok kişinin sitemi güven karakterine .dolayısyla senaristlere.
diziden çıkması da kesinlkle senaristlerin bişe bilmemesindendir. ikisine yazacak replik kalmıyor kolaya kaçıyorlar akıllarınca
ama ben diziden çıkmamasını isterim. hem daha eğlenceli olacak hemde efeyle aralarındaki diyaloglar güzel olacak.
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Karisi10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 1:31 am

bence şöyle bişey yapmaya çalışıyolar. 1 sezondan daha fazla a-g izledik. tutmadı. tutturamadılar. hep bi yapmacıklık bi özentilik vardı. belkide bilerek öyle yaptılar bilmiyorum. ama artık aslı güvenden uzaklaşacak gibime geliyo. 1 sene güenle oldu. artık o efeyi hatırlıycak ona olan aşkı depreşcek. tam bu sırada efe giricek. hafızası kayıp ve yanında birisi ile. bu sefer efe ve sevgilisini izlicez. aslı ortada kalıcak. bir sezonda efenin hatırlaması ayrılması aslıyla tekrar beraber olması falan sürcek. ve sezon sonuu aslı efe nikahda. ve dizi final...
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Pusuda10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 1:36 am

OrGinaL AdaM demiş ki:
bence şöyle bişey yapmaya çalışıyolar. 1 sezondan daha fazla a-g izledik. tutmadı. tutturamadılar. hep bi yapmacıklık bi özentilik vardı. belkide bilerek öyle yaptılar bilmiyorum. ama artık aslı güvenden uzaklaşacak gibime geliyo. 1 sene güenle oldu. artık o efeyi hatırlıycak ona olan aşkı depreşcek. tam bu sırada efe giricek. hafızası kayıp ve yanında birisi ile. bu sefer efe ve sevgilisini izlicez. aslı ortada kalıcak. bir sezonda efenin hatırlaması ayrılması aslıyla tekrar beraber olması falan sürcek. ve sezon sonuu aslı efe nikahda. ve dizi final...

ağzına sağlık valla keşke böyle olsa Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak 9072
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Masum10
Takımı : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Turkiye

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 6:56 am

bencede o konuşmayı aslının efeye yapması lazım ve inşallah öyledir çünkü 1.sınıfta bir adam kalp krizi geçirdiğinde aslı yapamam dediği zamanda onu efe bu mesleğe döndürmüştü okula gitmeye efe ikna etmişti
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 7:05 am

aslı efenin kıymetini bilemedi döndüğünde hatırlatır efe kendini aslıya
durdane
Üye
Üye
durdane

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 8:07 am

arkadaşalr anladğım kadarıyla biri aslının mezuniyet töreninde oradaymış peki bu mezuniyet töreni ne zman çekildi bizi bilgilendirirmisiniz çünkü efe ağustosta dizi çekimlerine başlıycakmış yani ne kadar önce çekildi bu bölümler onu çook merak ediyorum...
ugurinho123
Üye
Üye
ugurinho123

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 9:10 am

arkadasım bu bolumler dizi baslamadan 2-3 gün önce çekildi
karanlığın gölgesi
Üye
Üye
karanlığın gölgesi

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 9:40 am

BEnDE ASLının O lafLarı GÜvene SÖYlediğiNİ TAHmin EDİyorum HAni ASlıyı İçinde BulunDUğu BunaLımDAn KurtaRDığı İçin FELan .Ama Keşke EFEye OLsa Yİnede SAnmıYOrum GÜveneDİr BÜYÜk İHTİmal :S
hiçkimse
Üye
Üye
hiçkimse

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Inanma11
Takımı : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Ts10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 9:42 am

O sözleri Güvene söylüyor ne kadar kızsamda haklı ancak Efeyi hatırlıyorsa bencil olmadığını gösterir.
durdane
Üye
Üye
durdane

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 10:02 am

yani biz izlemedne 5 temmuzdaki bölümünden önce çekildiyse efe gerçekten eylük ayında göreceiğiz ben bnu çıkardım
tugce36
Üye
Üye
tugce36

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Keyifl10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 10:22 am

ins hatirlar dedigin dogrudur
Homfy
Üye
Üye
Homfy

Ruh Hali : Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak Manyak10

MesajKonu: Geri: Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak   Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 10:54 am

Aslınsa Efe ' ye söylemesi gerekiyor. Çünkü aslı ilk kez morga girdiğinde bayılmıştı felan Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak 743856 Efe bi tavuk yardımıyla ve tabi kendi elini keserek Aslı Hanımı doktorluğu yapıcağına inandırmıştı. Ama Kiminle olursan ol lafı Güven ' e gibi ama Aslı ya Efe' nin öldüğüne hala inanmıosa? Çünkü özette Aslı nın tekrar duvarlar ördüğü gibi birşey yazıodu?? :scratch:

Aslı Efe'yi Yine Hatırlayacak
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Yıne Efeyı Gosterdıler
» dün gece yine efeyi andılar....
» 118.bölüm.özeti çıktı aslı efeyi arar :D
» EFE DÖNÜYOR .. ASLI EFEYİ Mİ ? YOKSA GÜVENİ Mİ SEÇECEK ?
» 103. bölümü nasıl buldunuz?