Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]

+52
Muzur-
DağhanFann
buray
Nilay<3Dağhan
_kidman_
ozlefe
23mustafa23
s3lçuk
raskolnikow efe
♥ NuR ♥
tsubasa
dolunay:)
ecsum
ömür
tekgezer51
Te Quiero
efky
KYGSZdaghan
A/E
gözde can
méLTémm ♥
~[KàRàGoZLùM]~
efekaygisiz
xxrecep
efeMutfak
efe1014
duru06semih
defne
umutfatih10
ebosum
DaghanH
Duygusu
İzMiRLee
mhe_25
sweetcool_boi
crazy53
daghankaygısız
cüneytergin
sibirya
tolqahan77
cypriot
aefırat
GeNCeR
black_angel
yunus_emre18
KapRisS
Dağhanist
OrijinaL.Adam
aykut61
tgc28
hiçkimse
*Dnz
56 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Sonraki
YazarMesaj
*Dnz
Üye
Üye
*Dnz

Ruh Hali : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Acili10
Takımı : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Bjkk

Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Empty
MesajKonu: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptySalı Ocak 05, 2010 2:39 pm

Konunun ilk mesajı :

Kanal D yeni bir anket düzenliyor Siz Dizi Çekseniz Kimi Oynatırdınız ? diye burda Dağhan'da var..
Hadi hep beraber oy vermeye ..
Dağhan 88.sırada buyrun adresi ; Buraya Tıkla !!!

YazarMesaj
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

Ruh Hali : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Anlayi10
Takımı : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Fb10

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPaz Ocak 31, 2010 4:41 pm

ben de atıyorum yarım 45 dakikadır otamatige taktım kendi kendine atıyodu 45 dakıkadr
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

Ruh Hali : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Idaree11

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPaz Ocak 31, 2010 4:47 pm

raskolnikow efe demiş ki:
ben de atıyorum yarım 45 dakikadır otamatige taktım kendi kendine atıyodu 45 dakıkadr

O işe yaramıyo 10 tıktan sonra hata veriyor sayfa onun için 10tıktan önce kapatmaya basın sonra tekrar
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

Ruh Hali : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Idaree11

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPaz Ocak 31, 2010 4:59 pm

hadi millet ya başka kimse mi yok fark 12 bin halit şu an hiç oy almıyo hadiii
ömür
Üye
Üye
ömür

Ruh Hali : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Cilgin10

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPaz Ocak 31, 2010 5:00 pm

hadi hiç bırakmadan atalım
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPaz Ocak 31, 2010 5:24 pm

fark 10 bin hadi arklar
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPaz Ocak 31, 2010 7:55 pm

hadi arkadaşlar... 20 bin fark var halitle..hadi geçeriz..az kaldı bitmesine..anketin.. Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 914327
sibirya
Üye
Üye
sibirya

Ruh Hali : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Karizm10
Takımı : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Ts10

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPaz Ocak 31, 2010 9:27 pm

fark 45 bin oldu geçmiş olsun eğer anket bugün bitiyosa
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 2:54 am

arkadaşlar şu proğramı banada atarmısınız
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 3:24 am

arkadaşlar üye sayımız 2000 bin bazı arkadaşlarımız ben 45 dakikadan beri atıyorum ben 1 saat veya 2 sizlere samimi söylüyorum abartısız 7 saat içdurmadan oyladığım oluyor günde ortalama 7 8 saat oyluyorum sizdende rica ediyorum ya 2000 üyeyiz inanın herkez istese tükürüyümüzle boğarız onları ama oy veren 3 veya 5 kişi 2000 nerde 3 5 kişi nerde adaletmibu dağhan hayranıyım diyorsun ama sahip çıkmıyorsunuz valla oy lamaktan parmaklarıma sancılanıyor ama olsun çünkü benim birsebebim var dağhanı dizi çekerse başrolde görmek istiyorum sizlerde istiyorsanız eyer oylamaya katılın yakında biter zaten azkaldı zannedersem ne güzel yakalamıştık adamlar gene fark açmışlar şuan fark 100 bine yakın valla ayıp ediyoruz dağhana ben kendi açımdan ortalama günde 35 veya 40 bin oy verdim şu saate kadar ama şimdi bende yıldım çünki bu iş 3 5 kişiyle olmuyor artık bakıcağım oylamaya katılan arkadaşları görürsem biz bu işte kararlıyız derseniz hep beraber oylarız yok ben dağhanı başrolde görmek istemiyorum diyorsanız ozaman keyfiniz bilir yapacak birşeyyok herşey bizlere bağlı millet varmısınız yokmusunuz varım diyorsanız bir birimza haber verelim sizlere samimi söylüyorum 1 saat içinde farkı fark yaparız dahada yetişemezler nasılmı olacak alt yazıyı okuyunuz
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 3:32 am

2000 üye dakikada 10 kere tıklasa 20bin yapar bu 1 saatte kaçyapar 20 bin çarpı 60 dakika eşittir 1200000 bin yapar bilmem anlata bildimmi arkadaşlar yani duyarlı olsak 2 binkişiyiz 1 saatimizi versek bunlar bizlere 2 hafta yetişemezler ama birduyarlılık göremiyoruz baz arkadaşlar diyorlar niye oy eriyorsunuz sizlere ne faydası var be kardeşim dağhanımızı başrolde görmek istiyoruz sebebi bu onu kamerakarşısında görmek istiyoruz çünkü onu özledik 2 sınıf olarak değil bizler onu 1 olarak görmek istiyoruz bilmem anlata bildimmi iyi geceler saat 05 31 pazartesi 01 02 2110
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 3:41 am

2000 üye dakikada 10 kere tıklasa 20bin yapar bu 1 saatte kaçyapar 20 bin çarpı 60 dakika eşittir 1200000 bin yapar bilmem anlata bildimmi arkadaşlar yani duyarlı olsak 2 binkişiyiz 1 saatimizi versek bunlar bizlere 2 hafta yetişemezler ama birduyarlılık göremiyoruz baz arkadaşlar diyorlar niye oy eriyorsunuz sizlere ne faydası var be kardeşim dağhanımızı başrolde görmek istiyoruz sebebi bu onu kamerakarşısında görmek istiyoruz çünkü onu özledik 2 sınıf olarak değil bizler onu 1 olarak görmek istiyoruz bilmem anlata bildimmi iyi geceler saat 05 31 pazartesi 01 02 2010
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 3:41 am

xxrecep demiş ki:
2000 üye dakikada 10 kere tıklasa 20bin yapar bu 1 saatte kaçyapar 20 bin çarpı 60 dakika eşittir 1200000 bin yapar bilmem anlata bildimmi arkadaşlar yani duyarlı olsak 2 binkişiyiz 1 saatimizi versek bunlar bizlere 2 hafta yetişemezler ama birduyarlılık göremiyoruz baz arkadaşlar diyorlar niye oy eriyorsunuz sizlere ne faydası var be kardeşim dağhanımızı başrolde görmek istiyoruz sebebi bu onu kamerakarşısında görmek istiyoruz çünkü onu özledik 2 sınıf olarak değil bizler onu 1 olarak görmek istiyoruz bilmem anlata bildimmi iyi geceler saat 05 31 pazartesi 01 02 2010
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 3:42 am

arkadaşlar üye sayımız 2000 bin bazı arkadaşlarımız ben 45 dakikadan beri atıyorum ben 1 saat veya 2 sizlere samimi söylüyorum abartısız 7 saat içdurmadan oyladığım oluyor günde ortalama 7 8 saat oyluyorum sizdende rica ediyorum ya 2000 üyeyiz inanın herkez istese tükürüyümüzle boğarız onları ama oy veren 3 veya 5 kişi 2000 nerde 3 5 kişi nerde adaletmibu dağhan hayranıyım diyorsun ama sahip çıkmıyorsunuz valla oy lamaktan parmaklarıma sancılanıyor ama olsun çünkü benim birsebebim var dağhanı dizi çekerse başrolde görmek istiyorum sizlerde istiyorsanız eyer oylamaya katılın yakında biter zaten azkaldı zannedersem ne güzel yakalamıştık adamlar gene fark açmışlar şuan fark 100 bine yakın valla ayıp ediyoruz dağhana ben kendi açımdan ortalama günde 35 veya 40 bin oy verdim şu saate kadar ama şimdi bende yıldım çünki bu iş 3 5 kişiyle olmuyor artık bakıcağım oylamaya katılan arkadaşları görürsem biz bu işte kararlıyız derseniz hep beraber oylarız yok ben dağhanı başrolde görmek istemiyorum diyorsanız ozaman keyfiniz bilir yapacak birşeyyok herşey bizlere bağlı millet varmısınız yokmusunuz varım diyorsanız bir birimza haber verelim sizlere samimi söylüyorum 1 saat içinde farkı fark yaparız dahada yetişemezler nasılmı olacak alt yazıyı okuyunuz
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 3:42 am

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 10:30 am

yazıklar olsun..be size..fark 100 bin... yazıklar olsun..size gerçekten..
lafa geldimi..dağhancıyız...
duru06semih
Üye
Üye
duru06semih

Ruh Hali : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Ssstt10

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 11:04 am

HADİ ARKADAŞLAR DURMAYALIM BİR OY BİR OYDUR.FARK 100 BİN HADİ BEN OYLUYORUM AKŞAMA KADAR BURDAYIM HADİ YANLIZ BIRAKMAYIN.LÜTFEN BİRBİRİMİZE SİNİRLENİP OYLAMAYI BIRAKMAYALIM ÇÜNKÜ KAYBEDEN BİZ OLURUZ.
duru06semih
Üye
Üye
duru06semih

Ruh Hali : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Ssstt10

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 3:33 pm

ARKADAŞLAR DIŞARI ÇIKMAK ZORUNDA kalmıştım 5000 oy verdikten sonra .ama döndüm şimdi şu saate kadar 5000 oy vermişsiniz yazıklar olsun yaaa
sibirya
Üye
Üye
sibirya

Ruh Hali : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Karizm10
Takımı : Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 Ts10

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 3:37 pm

hakikaten inanamıyorum şu an bile kimse oy vermiyo herkes zaten birileri verir diyo sanırım sözde dağhancı değil özde dağhancıysanız buyrun fırsat ama yazık çok yazık
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 6:58 pm

evet arkadaşlar bende birazdan geliyorum lüyfen brakmayalım
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 9:15 pm

nerde bu millet arkadaşlar ben fanı kapattım de vamlı oyluyordum ama yavaşladık gene 3 5 kişiyiz bizden başka kimse yokmu dağhana oy vermeyen arkadaşlar biz dağhanı seviyoruz demesin kardeşim
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 9:30 pm

adamlar bugün 3 milyona tamamlamadan yatmazlar arkadaşlar tanıdık dosta da söyleyelim face den haber verelim milleti davet edelim bu gece bu işi bitirelim aksi halde sonumuz hüsran
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyPtsi Şub. 01, 2010 9:49 pm

arkadaşlar işte sondurum rezaletin önde gidenleriyiz böylami dağhanı destekliyoruz
1 halit ergenç oy oranı2952000 dağhan 2 sırada oy oranı 2990600 bende dahil hepimiz rezaletiz arkadaşlar yani bumudur sevgi millet nasıl sahipçıkıyor bakta gör hayranı olduğu kişiye bizimki lafta kalıyor tmm tmm diyorlar 5 dakika durup kaçıyorlar peki sizce bumudur bağımlılık bumudur sevgi
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 4:11 am

slm arkadaşlar zordiye birşeyyok biz ne farklar gördük 1 ara 200 bine çıkmıştı onları sadece 1 gecede yakaladık ve geçtik bu aralar yine gevşedik ve adamlar farkı 106 bin yaptılar biz inanalım nunlara fark atarız önemli olan birlik ve beraberliyimiz herne kadarda birbir lerimizi tanımasakta he pimizin fikirleri aynı hepimiz dağhan hayranlaryız burada bütünleşiyoruz eyer dağhanı t de başrollerde görmek istiyorsak ki istiyoruz işte bu yüzden dağhanı birinci yapmamız şart bizler dağhanı seviyoruz ve onu çok özledik kavak yellerinde olmasa bile zaten ben böyle birşeye ihtimal vermiyorum dağhanı kendi projeleriyle başrplde görmek isteyen arkadaşlarımız bakıyorum sitemizde 2000 üyemiz var bizler bir kenetlenirsek bizlerin önünde kimseler duramaz yeterki inancımız olsun zaten zaferler inançla gelir şimdi sizlere soryorum arkadaşlar varmısınız dağhanımızı el birliğiyle 1 yapmaya zaferler inançla gelir inancı olmayan hep kaybeder bizler inanıyorsak arkadaşlar herkezi oylamaya davet ediyorum sizlerde birbirlerinizi haber vererek davet edin az kaldı yakında biter bitmeden bu işi bizler bitirelim 03_02_2010 çarşamba sabahı saat 06 00
ecsum
Üye
Üye
ecsum

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 8:30 am

ben oy vermeye başlıyorum benimle verecek olan var mı
ecsum
Üye
Üye
ecsum

MesajKonu: Geri: Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]   Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ] - Sayfa 37 EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 9:41 am

1 saat 10 dakikada 10000 oy atmışım tek başıma10 kişi ibrleşerek 1 saat aralıksız atsak öne rahat geçmiş oluruz lütfen oy atalım

Dizi çekseniz kimi oynatırdınız [KANAL D ANKETİ BAK! ]
37 sayfadaki 41 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Sonraki
 Similar topics
-
» bugün kimi görmek istedin ?
» Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?
» Kanal D Anketi
» kanal d anketi
» kanal d anketi