Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ

+22
cerkez_hanceri
efe1014
peLn
aykut61
tsubasa
son duyuru
safadizdar
mchlnq
AlfredoLota
raskolnikow efe
♥ NuR ♥
crazystyle
serseri
crazy53
track
efe sever
Tubishh Sagolera
efesever33
Dağhanist
cankeskin
tolqahan77
DaghanKulegecErbulak
26 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
DaghanKulegecErbulak
Üye
Üye

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Utanga10
Takımı : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Turkiye

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:10 pm

[b]Öncelikle hepinize aylardır verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederim.Birçok fan sayfam olduğu gibi burayıda takip etmeye çalışıyorum.Burada ve ilk ve son kez yapacağım duyuruyu diğer fan sayfamdaki arkadaşlarlada paylaşmanızı rica ediyorum çünkü sempatikliğim açıklama yapmadığım için yerini antipatiye bıraktığını görüyorum.Bir kullanıcının 24 ŞUBAT 2010 ÇRŞ. günü DAĞHAN KÜLEGEÇE DUYURULUR yazısını gördükğümden beri bunu yazmak istedim.ARKADAŞLAR ne benim nede ANNEMİN herhangi bir FACEBOOK TWİTTER vs. hesabı yok hele başına oturupta birilerine cevap yazma vaktimiz hiç yok.Yoğun tempoda çalışıyoruz annem zaten yurtdışında.Sizin merakla bekleyen iyi niyetinizi kullanmak isteyenler bunları yapıyor anlamıyorum bunları yapınca ellerine ne geçiyor.Diyebilirsiniz belki "senin gerçek DAĞHAN olduğunu nerden bilelim" diye... Şunu istiyorum sadece düşünün.. DÜŞÜNÜN.. yani kaç ay geçti neden çıkıp olumlu yada olumsuz açıklama yapmadım yada başka bir projeye başlamadım sadece sabredip görelim ozamana kadar izlersiniz izlemessiniz ben bir şey demiyorum DÖNECEĞİM yada DÖNMEYECEĞİM diyede birşey yok ama beni destekliyor ve seviyorsanız fan sayfamı yapıyorsanız yanlızca kimseye sataşmadan herşeyi zamanında görmeyi bilelim bu internetteki hayran kitlelerimin benim için bir takım etkinlikler yaptığı ve sevgimin antipatiye dönüştüğünü gördüğüm için yazdığım ilk ve son duyurudur.Buraya kayıt olduğum msn ve forum kullanıcı profilimde tek kullanımlık fake ve gibi facebook gibi sayfalarda hesabım yok. DESTEĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM BİR GÜN TANIŞMAK ÜMİDİYLE KENDİNİZE İYİ BAKIN...
tolqahan77
Üye
Üye
tolqahan77

Takımı : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Bjkk

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:15 pm

Evet inanmak güç
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:18 pm

Ya dağhan senmisinnnn =( offf ama tarzı ona benziyor yazdıklarıda doğru bence
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Karizm10
Takımı : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Fb10

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:20 pm

cankeskin demiş ki:
Ya dağhan senmisinnnn =( offf ama tarzı ona benziyor yazdıklarıda doğru bence
Gerçek Daghan Olsa Adresi Bu Olmazdi
zeliha.123@windowslive.com
http://daghankulegec.fanforum.biz/
tolqahan77
Üye
Üye
tolqahan77

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:21 pm

Belkide yiğeni kuzeni falandır veya sallama bi msn acmıstır. ?
efesever33
Üye
Üye
efesever33

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:21 pm

ya bırısı ya dalga gecıyor yada adam harbı harbı gırıp yazmıs
efesever33
Üye
Üye
efesever33

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:23 pm

ya bırısı ya dalga gecıyor yada adam harbı harbı gırıp yazmıs uyeligide bugune yanı 30 03 2010 bısey anladıysam arap olım
tolqahan77
Üye
Üye
tolqahan77

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:24 pm

Arkadaşlar inanın veya inanmayın demiyorum. Kimse bunu söyleyen çok doğru şeyler yazmıs. Bence diziyi izlemeyelim ve dağhan abimizin gelmesini bekleyelim. En iyisi bu öle degil mi ?
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:28 pm

iyide kullanıcı profilinide mail adresinide tek kullanımlık açtım demiş tolgahan doğru söylüyor bekleyelim görelim HANGİ SALAK ZEHRALI MSN AÇIP BUNU YAPAR DAĞHAN ABİDE BELİRTMİŞ(YAZAN OYSA) TEK KULLANIMLIK AÇTIM DEMİŞ
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:33 pm

Buraya kayıt olduğum msn ve forum kullanıcı profilimde tek kullanımlık fake---> demiş işte
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Asik10

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:36 pm

ya neden olmasın ki siz demiyormuydunuz dağhan duy sesimizi diye dağhan sze kendisi olduğunu nasıl kanıtlasın ki zaten net ortamında demi belkide duydu sesinizi geldi işte yazdı ve bence tam beklenen cümleleri kurmuş ben inandım dağhanın size face olmadığını da sölemiştim ya sizi kandırıyolar diye kırk defa söledim ya adamın işi başından aşkın oturup size cevap mı yazcak bana gayet mantıklı geldi...dizi konusunda da net bişey olmadığı belli zaten çünkü hem arada efeyi gösteriyolar hemde gelmiyo demekki net bişey yok o yüzden böyle oluyo artık buraya konu açmakdansa bekleyip görelim dağhanı eğer ki fragmanda görürsek tamam o zaman izleriz Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ 914327
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:39 pm

aynen sana katılıyorum çok doğru arkadaşlar hem feryat ediyoruz hemde geliyor beğenmiyoruz allah aşkına biz ne istiyoruz bekleyip görelim
efe sever
Üye
Üye
efe sever

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:55 pm

iyi güzelde dönecekmi dönmeyecekmi onu anlamadım
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:57 pm

ya daha belli değilmiş işte bekleyin görün diyo...
lafa geldi mi dağhan duy sesimizi diyosunuz dağhan sizin için ne yapabilir ne yapsın söyleyin...Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ 719833 adam tv ye de çıkmak istemiyo işte size yapacağı tek şey bu...ama artık dağhanın diziye dönüp dönmeyeceği konusunda konuşmayalım lütfen yaa...
Dağhanist
Banned
Banned

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:58 pm

Tubishh Saolera demiş ki:
ya neden olmasın ki siz demiyormuydunuz dağhan duy sesimizi diye dağhan sze kendisi olduğunu nasıl kanıtlasın ki zaten net ortamında demi belkide duydu sesinizi geldi işte yazdı ve bence tam beklenen cümleleri kurmuş ben inandım dağhanın size face olmadığını da sölemiştim ya sizi kandırıyolar diye kırk defa söledim ya adamın işi başından aşkın oturup size cevap mı yazcak bana gayet mantıklı geldi...dizi konusunda da net bişey olmadığı belli zaten çünkü hem arada efeyi gösteriyolar hemde gelmiyo demekki net bişey yok o yüzden böyle oluyo artık buraya konu açmakdansa bekleyip görelim dağhanı eğer ki fragmanda görürsek tamam o zaman izleriz Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ 914327
Sende mi ?
Tamam bende çok inanmiyorum facebook'daki
ama burdaki üye daghan olamaz bence
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:58 pm

Böyle konuşması ve arada dağhanı göstermeleri döneceğine işaret ama yakın bi zamandamı olur sezon finalindemi olur bunu kestirmek güç =/
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 12:59 pm

neden inanmıyorsun adminim söyle lütfen?
Dağhanist
Banned
Banned

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 1:08 pm

Email Adresi : zeliha.123@windowslive.com
Kadin
Ama Insallah Yaniliyordum
Yanildiysam özur diliyorum
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 1:10 pm

sayın adminim zaten diyorki tek kullanımlık mail adresi ve kullanıcı profili yapıorm açarken kadınına erkeğinemi dikkat edicek yaşıylamı uğraşcak bence gerçekliği burdan belli
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 1:12 pm

ve yazdıklarından.. bu bizi ve fan page etkinliklerini kaale aldığı anlamına gelir birinin DAĞHAN KÜLEGEÇE DUYURULUR da yazdıkları üstüne yazmış zaten onu kim yazdıysa allah ondan razı olsun :cheers:
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 1:13 pm

aynen yani şöle düşün sen dağhansın ben size demiştim zaten adamın uğraşacak zamanı bile yoktur size cevap yazacak kadar zamanı yoktur dikkat etmemeiş zaten adrese bakılırsa zeliha.123 diye uydurmuş işte o an aklına ilk o geldi demekki bizle uraşmak isteyen birisi o kadarını düşünemedi mi yani zaten mailin uydrma olduğu belli ben inandım bilmiyorum ki zaten dağhan elinde sonunda bi açıklama yapacaktı bize bence...
Dağhanist
Banned
Banned

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 1:19 pm

Tubishh Saolera demiş ki:
aynen yani şöle düşün sen dağhansın ben size demiştim zaten adamın uğraşacak zamanı bile yoktur size cevap yazacak kadar zamanı yoktur dikkat etmemeiş zaten adrese bakılırsa zeliha.123 diye uydurmuş işte o an aklına ilk o geldi demekki bizle uraşmak isteyen birisi o kadarını düşünemedi mi yani zaten mailin uydrma olduğu belli ben inandım bilmiyorum ki zaten dağhan elinde sonunda bi açıklama yapacaktı bize bence...
Yani Bana Kaynak Lazim
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 1:21 pm

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ 9072 recep arkadaş o dağhan külegeçe duyrulur diye yazıyı yazarken ne bekliyodu dağhandan kaynak mı ya bi açıklama bilmiyırum belki o dağhan değil ama dağhanda olsa yapacak fazla bişeyi yok...en fazla yapacağı böyle bişey Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ 743856 neyse...
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 1:28 pm

bugüne kadar biçok konu açıldı biçok kşi dönüyor geliyor dedi konuştum dedi HİÇ BİRİNE BUKADR İNANMAMIŞTIM ka yaşında insanlarız doğruyu yanlışı ayırt edicek yaştayız BENCE BU DAĞHAN WE DİĞER SİTELERLE PAYLAŞMAMIZI İSTİYOR BU DAĞHANMI DİYE TARTIŞICAMIZA YAZIYI DAĞTALIM BENCE
Dağhanist
Banned
Banned

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Empty
MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ EmptySalı Mart 30, 2010 1:32 pm

Bu Sitede çok böyle sey oldu
Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ Dediler sonra banned oldu
Bu sitede 8 üye böyle inandirmak istedi artik bu çikti

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Dağhan Külegeç 100 % Facebook'da Gerçek Dağhan Külegeç
» DAĞHAN KÜLEGEÇ
» Dağhan Külegeç Fan
» Dağhan Külegeç ES-ES'te