Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ

+22
cerkez_hanceri
efe1014
peLn
aykut61
tsubasa
son duyuru
safadizdar
mchlnq
AlfredoLota
raskolnikow efe
♥ NuR ♥
crazystyle
serseri
crazy53
track
efe sever
Tubishh Sagolera
efesever33
Dağhanist
cankeskin
tolqahan77
DaghanKulegecErbulak
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
DaghanKulegecErbulak
Üye
Üye

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Utanga10
Takımı : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Turkiye

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 12:10 pm

Konunun ilk mesajı :

[b]Öncelikle hepinize aylardır verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederim.Birçok fan sayfam olduğu gibi burayıda takip etmeye çalışıyorum.Burada ve ilk ve son kez yapacağım duyuruyu diğer fan sayfamdaki arkadaşlarlada paylaşmanızı rica ediyorum çünkü sempatikliğim açıklama yapmadığım için yerini antipatiye bıraktığını görüyorum.Bir kullanıcının 24 ŞUBAT 2010 ÇRŞ. günü DAĞHAN KÜLEGEÇE DUYURULUR yazısını gördükğümden beri bunu yazmak istedim.ARKADAŞLAR ne benim nede ANNEMİN herhangi bir FACEBOOK TWİTTER vs. hesabı yok hele başına oturupta birilerine cevap yazma vaktimiz hiç yok.Yoğun tempoda çalışıyoruz annem zaten yurtdışında.Sizin merakla bekleyen iyi niyetinizi kullanmak isteyenler bunları yapıyor anlamıyorum bunları yapınca ellerine ne geçiyor.Diyebilirsiniz belki "senin gerçek DAĞHAN olduğunu nerden bilelim" diye... Şunu istiyorum sadece düşünün.. DÜŞÜNÜN.. yani kaç ay geçti neden çıkıp olumlu yada olumsuz açıklama yapmadım yada başka bir projeye başlamadım sadece sabredip görelim ozamana kadar izlersiniz izlemessiniz ben bir şey demiyorum DÖNECEĞİM yada DÖNMEYECEĞİM diyede birşey yok ama beni destekliyor ve seviyorsanız fan sayfamı yapıyorsanız yanlızca kimseye sataşmadan herşeyi zamanında görmeyi bilelim bu internetteki hayran kitlelerimin benim için bir takım etkinlikler yaptığı ve sevgimin antipatiye dönüştüğünü gördüğüm için yazdığım ilk ve son duyurudur.Buraya kayıt olduğum msn ve forum kullanıcı profilimde tek kullanımlık fake ve gibi facebook gibi sayfalarda hesabım yok. DESTEĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM BİR GÜN TANIŞMAK ÜMİDİYLE KENDİNİZE İYİ BAKIN...

YazarMesaj
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 1:34 pm

BENDE ÇOK ESKİ SAYILMAM ZİYARETÇİ OLARAK BAKARDIM HATIRLAMIORM BÖYLESİNİ HEPSİ BÖYLEMİYDİ PEKİ YA SİZDEMİ ADMİNİM YAPMAYIN HERŞEYİNDEN BELLİ O OLDUĞU SİZ YAPMAYIN BARİ
track
Üye
Üye
track

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Soguk10
Takımı : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 1:41 pm

YANLIZCA....

Bu söz herşeyi açıklıyor... Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 743856
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 1:43 pm

nası yani :s
crazy53
Üye
Üye
crazy53

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Canli10
Takımı : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 1:51 pm

Eee yöneticiler mesajın geldiği bilgisayarın IP adrsine bakabiliyorlar heralde, IP adresine bakıp sonra IP adresiyle yer sorgulama sitesi var onunla nerden gönderildiğine bakılabiliyor. eğer istanbuldan gelmemişse en azından içimiz rahat eder....
track
Üye
Üye
track

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 1:58 pm

cankeskin demiş ki:
nası yani :s

Doğru yazımı YALNIZCA dır.
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Asik10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:01 pm

arkadaşım iki harf yer değişiyo sadece nette yazarken de o kadar olur sanki sen her şeyi çok mu doğru yazıyorsun?
serseri
Üye
Üye
serseri

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:04 pm

crazy53 demiş ki:
Eee yöneticiler mesajın geldiği bilgisayarın IP adrsine bakabiliyorlar heralde, IP adresine bakıp sonra IP adresiyle yer sorgulama sitesi var onunla nerden gönderildiğine bakılabiliyor. eğer istanbuldan gelmemişse en azından içimiz rahat eder....

eee madem öyle niye bakmıyorlar??
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:14 pm

bakıcaklardır heralde hatta baksınlar yada söylesinler biz bakalım
crazystyle
Üye
Üye
crazystyle

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Nerdey10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:16 pm

ya abicim adam dağhan dır değidir orasını anlayamayız tabii ama söyledikleri doğru yani bize yakışan düşen sadece beklemektir adam ağzıyla konuşmamamın başka bi proje de yer almamamın bi anlamı var demiş (zaten ole olmasa nie çıkıp söylemesin).. Kesin dönmeyceğim de dememiş bnce bu ii bişey. ßekleyip görcez nolcaqını..
track
Üye
Üye
track

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:17 pm

Tubishh Saolera demiş ki:
arkadaşım iki harf yer değişiyo sadece nette yazarken de o kadar olur sanki sen her şeyi çok mu doğru yazıyorsun?

Evet doğru yazıyorum.

Ayrıca sen şimdi onun Dağhan olduğuna inandın mıBen DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 719833?
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:18 pm

ama şunu belirtmek isterimki bu yaptığımız dağhana ayıp gelmiş BİZİM FORUMUMUZDA açıklama yapıyo (-Kİ- onun olduğuna dair kaçtane gösterge war) biz inanmıorz AYIP EDİYORUZ arkadaşlar benim düşüncem bu yönde
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:21 pm

track demiş ki:

Evet doğru yazıyorum.

Ayrıca sen şimdi onun Dağhan olduğuna inandın mıBen DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 719833?

ewt track inanmayan çok azınlıkta bize ipuçları wermiş ve onun olduğu ;

-- zehra.123@... anlık uydurma mail adresi açmış aynı şekilde kullanıcı profili
-- yaşa erkeğe cinsiyete dikkat etmemiş uğraşmamış
-- yazdıkları gayet mantıklı
HEM FERYAT EDİYORUZ BİZİ UMURSAMIYOR DİYE HEMDE GELİNCE BÖYLE YAPIYORUZ KEŞKE YAZMASAYMIŞ HAKEDİYORUZ!!
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:22 pm

track demiş ki:

Evet doğru yazıyorum.

inanmak veya inanmamak değil bence o olmasi çokda anormal değil ondan sesimizi duymasını istemedikmi ne bekliyorsunuz ne yapsın istyiorsunuz anlamadım ki...ayrıca o değilse bile kim sölediyse gayet doğru şeyler yazmış yani bana kalırsa...
devamlı burda birbirimizi kırıyoruz yok gelcekmi gelmeyecek mi bekleyin sabredin demiş..!
ayrıca hadi oysa dağhansa o zaman sen dağhana ayıp etmiş olmaz mısın bide böyle düşün Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 914327
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:24 pm

ÇOK DOĞRU KATILIYORUM!
track
Üye
Üye
track

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:32 pm

track demiş ki:

Evet doğru yazıyorum.

inanmak veya inanmamak değil bence o olmasi çokda anormal değil ondan sesimizi duymasını istemedikmi ne bekliyorsunuz ne yapsın istyiorsunuz anlamadım ki...ayrıca o değilse bile kim sölediyse gayet doğru şeyler yazmış yani bana kalırsa...
devamlı burda birbirimizi kırıyoruz yok gelcekmi gelmeyecek mi bekleyin sabredin demiş..!
ayrıca hadi oysa dağhansa o zaman sen dağhana ayıp etmiş olmaz mısın bide böyle düşün Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 914327

Ya öyle de hiç inanasım gelmiyor onun Dağhan olduğuna daha somut bi kanıt gösterseydi keşke
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:36 pm

İŞİ GÜCÜ YOK BE İNANDIRMAYA ÇABA GÖSTERİCEK KARDEŞİM BU BİLE KANIT ASLINDA
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:37 pm

he dağhanın işi gücü yok size kendini kanıtlamak zorunda...zaten ne demiş...
başına oturupta birilerine cevap yazma vaktimiz hiç yok.Yoğun tempoda çalışıyoruz annem zaten yurtdışında Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 914327 adamın işi mi yok size somut şeyler bulacak yapmayın ya hele de net ortamında nasıl kanıtlayacak kendini mantıklı olun biraz Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 914327
track
Üye
Üye
track

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:39 pm

Madem yazacak vakti yok bunu nasıl yazdı Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 743856
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Manyak10
Takımı : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:40 pm

bunamı inanıyorsunuz saçmalamayınn dağhanın bi ara dediklerini duymadınızmı interneti dogru düzgün bilmem etmem dedi işi yok buraya girip yorummu yazcak biraz mantıklı düşünün..
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:41 pm

canım arkadaşım herhalde yazacak o kadarını siz adamı resmen topa tuttunuz bi gün dağhan hayranıyım diyodunuz ertesi gün neler dediniz hakkında yok dağhan sorumsuz yok dağhan bizi sevmiyo ona kırıldık bilmem ne bi arkadaş öle bi konu açmıştı onu okuyunca yazmaya karar vermiş işte daha ne istiyorsunuz yaa valla size de yaranılmıyo Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 743856
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:42 pm

HEE Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 9072 WEB CAM AÇIP SHOW YAPSAYDI YETERLİ KANIT OLURMUYDU 👅 tbe ya adam sevginiz antipatikliğe doğru gittiği için yazıorm demiş.. YA İNANMAK İSTEMEYEN Bİ KULP BULUR İNANMAZ SEN ÖYLE BİL KARDEŞİM ZAMAN GÖSTERECEK HERŞEYİ..
track
Üye
Üye
track

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:44 pm

Bi kere yazdıkları çelişiyor.Hem fan sitelerimi takip ediyorum diyor hemde cevap yazacak vaktim yok diyor biraz daha inandırıcı yazsaymış yazan yutarmışız.

Ayrıca Dağhan hayranlığımızı sorgulama hakkını nerden buluyorsun.
Asıl böyle saçma şeylere inanarak bazı şeyleri sen baltalıyorsun okey?
cankeskin
Üye
Üye
cankeskin

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:46 pm

okey dğl canım SEN DAĞHANSIN DİYELİM VEDE GÜNDEMDESİN ADAM DEMİYOKİ DÜNYAYLA BAĞLANTIIM KESİK FACEBOOKLA UĞRAŞICAK WAKTİM YOK DİYO KENDİSİNİ DESTEKLEYENLERİ TAKİP EDİCEK WAKTİM YOK DEMİYO SENDE İYİ BİLİRSİNKİ FORUMDA YORUMLARA BAKMAK AYRI WAKİT ALIR FACEBOOKLA UĞRAŞMAK AYRI.. OKEY?
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:48 pm

ya buraya katıldığımdan beri herkes bi yazı yazıp ona milleti inandırmadı mı yok dağhan gelecek yok gelmeyecek hepinizde inandınız
valla dağhan hayranlığını sorgulamam banane ister hayran olursun ister olmazsın ama dağhan bunun hakkında bi yorum yapabilir sanırım sen dağhan hayranıyım deyip sonra da ona sorumsuz hayranlarını sevmiyo dersen ona da cevap hakkı doğar kusura bakma ama ben bişeye inanmadım hatta burda en inkarcı benimdir millet hala daghanın faceden onlara cevap yazdığına inanıyo Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 9072 bırakın bu işleri kim yazdıysa zamana bırakın demiş burda birbinizi yemeyin demiş kusura bakma ama bunda yanlış bişey görmedim ben Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 914327
track
Üye
Üye
track

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 2:49 pm

cankeskin demiş ki:
okey dğl canım SEN DAĞHANSIN DİYELİM VEDE GÜNDEMDESİN ADAM DEMİYOKİ DÜNYAYLA BAĞLANTIIM KESİK FACEBOOKLA UĞRAŞICAK WAKTİM YOK DİYO KENDİSİNİ DESTEKLEYENLERİ TAKİP EDİCEK WAKTİM YOK DEMİYO SENDE İYİ BİLİRSİNKİ FORUMDA YORUMLARA BAKMAK AYRI WAKİT ALIR FACEBOOKLA UĞRAŞMAK AYRI.. OKEY?

Tamam siz inanmaya devam edin...

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Dağhan Külegeç 100 % Facebook'da Gerçek Dağhan Külegeç
» DAĞHAN KÜLEGEÇ
» Dağhan Külegeç Fan
» Dağhan Külegeç ES-ES'te
» Dağhan Külegeç 'Le Bir Gün