Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ

+22
cerkez_hanceri
efe1014
peLn
aykut61
tsubasa
son duyuru
safadizdar
mchlnq
AlfredoLota
raskolnikow efe
♥ NuR ♥
crazystyle
serseri
crazy53
track
efe sever
Tubishh Sagolera
efesever33
Dağhanist
cankeskin
tolqahan77
DaghanKulegecErbulak
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
DaghanKulegecErbulak
Üye
Üye

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Utanga10
Takımı : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Turkiye

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 12:10 pm

Konunun ilk mesajı :

[b]Öncelikle hepinize aylardır verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederim.Birçok fan sayfam olduğu gibi burayıda takip etmeye çalışıyorum.Burada ve ilk ve son kez yapacağım duyuruyu diğer fan sayfamdaki arkadaşlarlada paylaşmanızı rica ediyorum çünkü sempatikliğim açıklama yapmadığım için yerini antipatiye bıraktığını görüyorum.Bir kullanıcının 24 ŞUBAT 2010 ÇRŞ. günü DAĞHAN KÜLEGEÇE DUYURULUR yazısını gördükğümden beri bunu yazmak istedim.ARKADAŞLAR ne benim nede ANNEMİN herhangi bir FACEBOOK TWİTTER vs. hesabı yok hele başına oturupta birilerine cevap yazma vaktimiz hiç yok.Yoğun tempoda çalışıyoruz annem zaten yurtdışında.Sizin merakla bekleyen iyi niyetinizi kullanmak isteyenler bunları yapıyor anlamıyorum bunları yapınca ellerine ne geçiyor.Diyebilirsiniz belki "senin gerçek DAĞHAN olduğunu nerden bilelim" diye... Şunu istiyorum sadece düşünün.. DÜŞÜNÜN.. yani kaç ay geçti neden çıkıp olumlu yada olumsuz açıklama yapmadım yada başka bir projeye başlamadım sadece sabredip görelim ozamana kadar izlersiniz izlemessiniz ben bir şey demiyorum DÖNECEĞİM yada DÖNMEYECEĞİM diyede birşey yok ama beni destekliyor ve seviyorsanız fan sayfamı yapıyorsanız yanlızca kimseye sataşmadan herşeyi zamanında görmeyi bilelim bu internetteki hayran kitlelerimin benim için bir takım etkinlikler yaptığı ve sevgimin antipatiye dönüştüğünü gördüğüm için yazdığım ilk ve son duyurudur.Buraya kayıt olduğum msn ve forum kullanıcı profilimde tek kullanımlık fake ve gibi facebook gibi sayfalarda hesabım yok. DESTEĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM BİR GÜN TANIŞMAK ÜMİDİYLE KENDİNİZE İYİ BAKIN...

YazarMesaj
peLn
Üye
Üye
peLn

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Keyifs10
Takımı : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Bjkk

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 4:18 pm

arkdşlr ne blyorz tmsn bi admı olmdğı diziti izlmmz için ypmadğını okumdnz mı dncem ya da dnmcm dmyo yni bi umt veriyo oyuna glmylm bnce . .
aykut61
Üye
Üye
aykut61

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Deli10
Takımı : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Fb10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 4:20 pm

ya ne tmsn adamı dediğim gibi canı sklmş ben dağhanım dmş isternez izlyn istersnz izlmeyn kv oldu kbk yelleri
efe1014
Üye
Üye
efe1014

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 4:32 pm

cankeskin demiş ki:
track demiş ki:
Tubishh Saolera demiş ki:
arkadaşım iki harf yer değişiyo sadece nette yazarken de o kadar olur sanki sen her şeyi çok mu doğru yazıyorsun?

Evet doğru yazıyorum.

Ayrıca sen şimdi onun Dağhan olduğuna inandın mıBen DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 719833?

ewt track inanmayan çok azınlıkta bize ipuçları wermiş ve onun olduğu ;

-- zehra.123@... anlık uydurma mail adresi açmış aynı şekilde kullanıcı profili
-- yaşa erkeğe cinsiyete dikkat etmemiş uğraşmamış
-- yazdıkları gayet mantıklı
HEM FERYAT EDİYORUZ BİZİ UMURSAMIYOR DİYE HEMDE GELİNCE BÖYLE YAPIYORUZ KEŞKE YAZMASAYMIŞ HAKEDİYORUZ!!

belki yalandan zehra.123 yaptı, belki yalandan yaşını 19 yaptı, belki yalandan kadın yaptı ki dikkat çekmesin bn olsam bnde sallama bi e-mail kullanırdım , bnde 18 , 19 o civarlarda v.b yaş grubu koyardım ce vbde olsam kadın yapardım bide erkek yapıpta dikkatmi çeksin dağhan deil bnce.
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Tinerc10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 5:04 pm

ne dağhanı resmen biri kafa buluyor inanmayın arkadaşlar ben inanmıyorum dağhan olduğuna
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Aggres10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 5:06 pm

ARKADAŞLAR DAĞHAN KÜLEGEÇ BENİM TAMAM UZATMAYIN Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 9072 ..... TAM OLARAK DİZİYE ÇIKMAZ AYIN ÇARŞAMBASIYLA PREŞEMBESİNE BAĞLI GECEDE TERAVİ NAMAZINDA SONRA DİZİYE DÖNECEM TÖBE TÖBE Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 9072 .......ARKADAŞLAR BU ARADA DAĞHAN KÜLEGEÇ KAYSERİYE NE ZAMAN GİTTİ YA IP ORDAN GÖZÜKÜYOR Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 5:08 pm

İSMİNİ NASIL DEĞİŞTİRDİ BU YA Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 ÖNCE DEN SON DUYURUY DU ŞİMDİ İSE DAGHANKULEGECERBULAK Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Karizm10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 5:35 pm

Bu IP adresini kullanan diğer kullanıcılar
cankeskin [ 11 Mesajlar ] cankeskin tarafından gönderilen tüm mesajları bul
DaghanKulegecErbulak [ 1 Mesaj ]
http://daghankulegec.fanforum.biz/
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 5:36 pm

dağhan kavak yellerindeyken aslı enver bir programda dağhanın laptopunu kullanıyorum arada diyordu bu dağhan ise o yok bu yok diyor bende o zaman pc ne yapmak için kullanıyor bence çok saçma
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 5:40 pm

arkadaşım bunu yazan cankeskin miş bak adam kendini akıllı zannetti ama internet alemi ondan daha akıllı
Dağhanist
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 5:41 pm

Kanit Istiyen ? Yani Resim Isteyen ?
Bana Inanmayan ?
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 5:42 pm

o kadarını bende anladım bende dalga geçmek için söyledim zaten o kim dağhan kim
Dağhanist
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 5:44 pm

En son FanKavakYelleri tarafından Salı Mart 30, 2010 5:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Anlayi10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 5:44 pm

aga sana inanmayan yok ki kanıtsız hiç kimse kimseye inanmaz demi bende daghandır demedim zaten
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

bu cankeskinin diğer mesajlarına da bakmak lazım .kim oluyoda bizi kandırmaya cesaret edebiliyo yahu Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 497709 ataman at kardesim sen şunu
tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Idaree11

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 6:03 pm

ya insanlar ne kadar mal ya işi gücü bırakıyo bununla ugrasıyo adam evet atılsın adi
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Asik10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 6:09 pm

admin yaa onu bunu bırakda bu nasıl adını değiştirdi söle öle değiştiriliyosa bende değiştireyim yanlış yazmışım zaten Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 6:14 pm

cankeskin demiş ki:
iyide kullanıcı profilinide mail adresinide tek kullanımlık açtım demiş tolgahan doğru söylüyor bekleyelim görelim HANGİ SALAK ZEHRALI MSN AÇIP BUNU YAPAR DAĞHAN ABİDE BELİRTMİŞ(YAZAN OYSA) TEK KULLANIMLIK AÇTIM DEMİŞ
KENDİSİNE SALAK DİYEN VE İTİRAF EDEN TEK MAHLUK Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Anlayi10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 6:24 pm

yunus_emre18 demiş ki:
cankeskin demiş ki:
iyide kullanıcı profilinide mail adresinide tek kullanımlık açtım demiş tolgahan doğru söylüyor bekleyelim görelim HANGİ SALAK ZEHRALI MSN AÇIP BUNU YAPAR DAĞHAN ABİDE BELİRTMİŞ(YAZAN OYSA) TEK KULLANIMLIK AÇTIM DEMİŞ
KENDİSİNE SALAK DİYEN VE İTİRAF EDEN TEK MAHLUK Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856
xdxd mal işte
track
Üye
Üye
track

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Soguk10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 6:27 pm

Harbiden sakatmış.Bu doğduğunda doktor elinden düşürdü kafayı bi yere vurdu.Ya da ateşli bir hastalık falan geçirdi heralde Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Asik10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 6:28 pm

trackkkkkkk hoşgeldinnnn Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 743856 gördünmü olanlaru Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 529494 Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 9072:D
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 6:46 pm

hiç anlamıycaz sanmış heralde Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 9072 anladığımızı görünce bidaha görünmedi bari inkar etseydi de makara olurdu :lol:
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 8:04 pm

arkadaşlar tabiki doğru olabilir dağhan abi olduğu ama başka birisi kendiini inandırmak için msn adresinin felan fake olduğunu belirtmiş olabilir.yazdıkları çok doğru ama sanki diziyi izlemeye devam edin hayatı akışına bırakın demiş.bence güvencilerin bir oyunu olabilir bu.ama dağhan abiyse gerçekten.takipte ediyormuş.bize burdan tartışmak değilde DAĞHAN ABİ DİZİYE GERİ DÖN demek düşer.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 8:06 pm

cypriot demiş ki:
arkadaşlar tabiki doğru olabilir dağhan abi olduğu ama başka birisi kendiini inandırmak için msn adresinin felan fake olduğunu belirtmiş olabilir.yazdıkları çok doğru ama sanki diziyi izlemeye devam edin hayatı akışına bırakın demiş.bence güvencilerin bir oyunu olabilir bu.ama dağhan abiyse gerçekten.takipte ediyormuş.bize burdan tartışmak değilde DAĞHAN ABİ DİZİYE GERİ DÖN demek düşer.
ya cankeskin denen kişiliksiz yazmış bunları admin ip ile ortaya çıkardı önceki sayfayı oku :lol:
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 8:16 pm

cypriot demiş ki:
arkadaşım sen bütün yorumları okumadan yorum yapmışın neyse sorun değil bunu yazan kişi bu sitede öylesine üye zaten yani gerçek felan değil.....
Dağhanist
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ   Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ - Sayfa 5 EmptySalı Mart 30, 2010 8:23 pm

Bu Konuyu Kapatiyorum

Kilit+Cop

Ben DAĞHAN KÜLEGEÇ
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Dağhan Külegeç 100 % Facebook'da Gerçek Dağhan Külegeç
» DAĞHAN KÜLEGEÇ
» Dağhan Külegeç Fan
» Dağhan Külegeç ES-ES'te
» Dağhan Külegeç 'Le Bir Gün