Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Minede Efe qibi sıR oLdu ?

+13
EL!FF
Tubishh Sagolera
onur
safadizdar
tsubasa
Duygusu
sarah
cypriot
OrijinaL.Adam
raskolnikow efe
KapRisS
kararsiz
İzMiRLee
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
İzMiRLee
Üye
Üye
İzMiRLee

Ruh Hali : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Sarhos10
Takımı : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Turkiye

Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 9:37 pm

Konunun ilk mesajı :

arkadaslar o ucuruma qtti we kayboldu ne yapmaya çalışıolar. Sezon finalinde efey mine cıkıpda qelmesın Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 743856

YazarMesaj
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Fb10

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 10:07 am

Tubishh Sagolera demiş ki:
aslı enverin oyunculuğu dizinin başından beri mükemmeldi zaten ve şuan dizi de en sevdiğim karakterler mine ve metin...
aslı enver minenin hakkını fazlasıyla veriyo mükemmel oyunculuğu...
ama mine acınacak durumda :( o kadar şey yaşadı daha önce intihar gibi bişey düşünmemişti sanırım...(eğer rüya hayal falan değilse...) bide şal olayı var tabi şalı oraya bilerek koymuş gibi buda seyirciyi başka şeyler düşünmeye yönlendirmek için bence ama mine şimdi ölürse dizinin hiç bi anlamı kalmaz eğer pelin dizinin devam edeceğini sölemişse kesin ölmez mine yoksa o şekilde dizi nasıl devam eder çok saçma olur iki başrol gitmiş olur gerçekten bu hafta sizin yorumlarınızı okuyunca bakmadığıma çok üzüldüm hala da bakmış değilim umarım izlediğime değer son uçurum sahnesine baktım efeyi hatırlaması fazlasıyla sevindirdi beni :( efeyi ne kadar özlediğimi bi defa daha anladım...kimse kırılmasın haftaya bakacam diziye sanırım güzel bi bölüm olacak bence bu bölüm de final kısmı çok güzeldi sadece finale bakabildim...herkesin yorumlarını da okudum tek tek efe ile ilgili umutlar var ama sonra hayal kırıklığına uramayalım inşaAllah efe ile ilgilidir ama umutlanıp gelmeyince üzülmemizi de istemem...
evet ümitlenmemek gerek.ayrıca efenin orda ne işi var onu anlamadım.ha bide yukardan denizi gösterince karşıda kçük bi adacık var kaya parçası.onu göstrmeleri dikkatimi çekti.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Yoksu611

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 10:08 am

arkadaşlar az önce baktım kavak yelleri reytingde heryerde birinci olmuş...ya inşallah mineyi efe kurtarmıştır fazla umutlanmakistemiyorum ama napıyım öyle bi yapıyolarki ...umutlanmamak elde değil onlarda bunu istiyolar zaten ama bırakalım dizinin akışına ..nasıl olsa salı çarşamba özeti çıkıyo...belki orda bişiler yazar...((aslı enver e bıravoooo!!!))
EL!FF
Özel Üye
Özel Üye
EL!FF

Ruh Hali : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Anlayi10
Takımı : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Bjkk

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 10:08 am

bnde sabah son kısmını ızledm..şalı blerek oraya bıraktı bnce herkes özlliklede aslıyla denız onn öldugunu dsunup uzlsunler dıe.herkesı uzktan ızlıycek bnce...
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

Ruh Hali : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Cesur10

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 10:09 am

inş.gelir efe ama fark ettiyseniz son uçurumda minenin yüzünü gösterirken mine uçuruma doğru 2 adım atıyor ya biri koşup kurtaracak ya da atlıyacak şal kısmına gelince orası biraz saçma şal boğazındaydı sonra mine 2 adım atıyor çoban mineyi göremiyor ama şal ağaçta asılı duruyor ilginç bişidi ama tek temennim efe dönsün ve mineyle birlikte olsun ve deniz boyunun ölçüsünü alsın çünkü denizin burnu fazla uzadı maşallah herkesle öpüşmeye başladı leylaya gelince diziyi sürükleyen kkişilerden biride o ama fazla sıktı leyla olayı da fazla sıktı resimler entrikalar tam bir brezilya dizisine döndü.zaten minenin gözleri uçurumda resmen efeyi arıyordu çok belli bi şekilde aslı enver de ayrılırsa dizinin sitesini bile açmam artk..

cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 10:26 am

evet şal olayı baya bi saçma.ama hiç ailesini felan öyle bi hüzne booğmak istermi?
http://www.erdincbirinci.tr.gg
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 10:41 am

e camdan atılcaktı su görmeseydi o zamanda üzülcekti kafasına koymus bi kere..

ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Masum10

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 10:52 am

denizi hiç sevmiyodum artık nefretlik oldum bide okadar şey etmiş evde kızın halini görüyon kız ne olduğunu anlatmadan kız harap olmuş vuruyo ona sen napıyosun kızı nerdeyse dövcekti tabi kimin aklına gelirki onların bile akıllarına bu olay gelmedi aslı hanım kavga falanmı ettiniz diyo.minenin söyledikleri %100 doğruydu her kelimesi.bide ortaya çıktı hala demezmi ben seni seviyorum ya bu nasıl bi insan ya mineyi hiç bir zaman sevmedi deniz ama mine en başından beri onu sevdi haketmedi hiçbir zaman onun sevgisini.mineyi bir an önce toparlasınlar öyle bi dönüş yapsınki gerriye deniz efendi kafasını vursun duvarlara taşlara nasılsa o birinin kıymetini kaybedince anlıyo
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Asik10

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 11:31 am

diziyi şimdi netten izledim...işin en güzel yanı minenin sözleriydi bence iki defa efenin adını andı yakın zamanlarda...ve iki defa da hayalledi bir efeyle arabadaki konuşmasını hayalledi bide son uçurumdan düşerlerken...ve orda minenin bi sözü vardı çok hoşuma gitti çok önemli bi yere temas etti bence mine...
"keşke bende efe gibi ölsem nede olsa siz 3 gün üzülür sonra hayatınıza devam edersiniz" dedi. burda açık bi şekilde efeyi çok çabuk unuttuklarını ima etti...! bu laf iyiydi ama en kapak lafı denize "sen efe öldüğünde ne kadar sevindin kim bilir" lafı oldu acayip koymuştur denize o laf altından kalkamaz...
tekrar tekrar da sölüyorum aslı enverin oyunculuğu mükemmeldi..
dağhOKan
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 3:35 pm

Arkadaşlar ailem izlemem konusunda ısrar etti ama bende onlara zehir ettim işlte efe olsaydı falan efe geldi gibisinde onlarada izlettirmedim ama şöyle bir şey dikkatimi çekti

dizi şu anda dağhan külegeçin efe karakteriyle diziye dönebileceği tek ortam bundan başka olamaz bide güven hapisten çıkar onlar kavga eder öküz aslıyla iyice karışır...mal denizin dizinin sonundaki lafı beni iyice sinirlendirdi....

Mine sır olmadı ya atladı ya yine bayıldı yada ORJİNAL ADAM tuttu diye geçiyor içimden

ASLI ENVER'e çok teşşekkür ediyorum denize söylemek istediğimni söylediği için en çok sevinen sen olmuşsundur diye

Birde efenin 85. bölüm dahil adının en çok anıldığı bölümdü....
dağhOKan
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 4:40 pm

cypriot demiş ki:
bence olamaz reyting oyunu.ayrıca leyla artık konuk oyuncu değil normal oyuncu.bence enaryolar değişiyo.ad olacak bence.güvenle aslı ayrılcak. Sil baştan başlamak gerek bazen şarkısı bazı şeylere ipucu veriyo.

evet senaryo tutmadı çünkü gidecek başka bir yerleri kalmadı senaryo sil baştan DAĞHAN KÜLEGEÇ GEL BAŞTAN
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 4:42 pm

Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 743856 inş efe dönerde isterse diziye sil baştan başlasınlar ama dönerse harika şeyler olur

safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 4:43 pm

bir zamanların koca kavak yelleri şuan 15 kişi ile dizi çekiyor .....

tsubasa
Üye
Üye
tsubasa

Ruh Hali : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Idaree11

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 4:56 pm

dağhOKan demiş ki:
cypriot demiş ki:
bence olamaz reyting oyunu.ayrıca leyla artık konuk oyuncu değil normal oyuncu.bence enaryolar değişiyo.ad olacak bence.güvenle aslı ayrılcak. Sil baştan başlamak gerek bazen şarkısı bazı şeylere ipucu veriyo.

evet senaryo tutmadı çünkü gidecek başka bir yerleri kalmadı senaryo sil baştan DAĞHAN KÜLEGEÇ GEL BAŞTAN

hahaha süper olmuş ya hatta kavak yelleri sil baştan dağhan külegeç gel baştan Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 9072 Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 9072
warrior5461
Üye
Üye
warrior5461

Ruh Hali : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Centil10
Takımı : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Ts10

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 5:09 pm

vallah ben anlamadım bu senaristler ne yapıyo bu bölümde efeyi hep mine hatırladı ne yapmaya calısıyorlar acaba senaristler dertleri ne acaba efeyi ikna ettiler acaba
NEŞELİ
Üye
Üye
NEŞELİ

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 10:37 am

DENİZ ÇOK TUTARSIZ DAVRANIYOR. NE YAPTIĞININ FARKINDA DEĞİL. MİNENİN DÜŞTÜĞÜNE İNANMIYORUM. BAYILMIŞTIR. ASIL ŞOK GÜVENİN BABASINI BULMASI. HAFTAYA İLGİNÇ OLAYLAR VARÇ
warrior5461
Üye
Üye
warrior5461

Ruh Hali : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Centil10
Takımı : Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 Ts10

MesajKonu: Geri: Minede Efe qibi sıR oLdu ?   Minede Efe qibi sıR oLdu ? - Sayfa 4 EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 11:37 am

arkadaslar bunalrın hepsi reyting oyunu efe ilgili konular hatırlatıyorlar filmi izlesinler diye ve bunu basardılar yine söyliyorum bunların hepsi

REYTİNG OYUNUDUR

Minede Efe qibi sıR oLdu ?
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» arkadaşlar araba denize düşünce efe öldü diyorlar efe yüzmeyi biliyordu.Arabada da kalmadığı kesin çünkü arabada bulunamadı sizce ne oldu ?
» Yazık Oldu !!
» Tünelde Ne oldu
» Dj Ateş -Yalan Oldu .....
» dizimiz birinci oldu