Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

efenin annesi ve 2.fragman

+3
_kidman_
ebosum
rahime
7 posters
YazarMesaj
rahime
Üye
Üye
rahime

Ruh Hali : efenin annesi ve 2.fragman Uykum210
Takımı : efenin annesi ve 2.fragman Fb10

efenin annesi ve 2.fragman Empty
MesajKonu: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyCuma Tem. 23, 2010 11:48 pm

arkadaşlar efe dönüyor ya hani efenin annesi melekler korusunda oynuyordu ya ve melekler korusun haftaya final bölümünü oynayacak...oh be eski kadromuz tekrar geri gelecek...hem 2. fragmanıda izledim fark olarak metinin çocuklarıda var...denizin patronuyla konuşması ve güvenin giderken aslının fotosuna bakması falan ...
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : efenin annesi ve 2.fragman Masum10
Takımı : efenin annesi ve 2.fragman Turkiye

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 6:16 am

benim izlediğim fragman kanal d deki zaten buydu başka fragman nerde var ki sen bunu 2. yaptın
_kidman_
Özel Üye
Özel Üye
_kidman_

Ruh Hali : efenin annesi ve 2.fragman Asik10
Takımı : efenin annesi ve 2.fragman 71211906

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 8:05 am

ya 2 tane fragman var bir kanal d nin yayınladğı 2. kavak yelleri sitesinede var..
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 11:44 am

şükran hanım geri gelir melekler korusunda bittine göre efenin annesi ve 2.fragman 743856 tilkinin dönüp dolanacağı yer kürkçü dükkanı eski kadroyu toplasınlar dizi onlarla güzeldi efesiyle,aslısıyla,deniziyle,minesiyle,salihiyle,sükranıyla,gönülüyle,cananıyla vs. en güzel sezon onların olduğu bölümler gerçi efe var ondan ama efenin annesi ve 2.fragman 9072 efeyle birlikte eskilerde geri gelmesini isterim
efeci çocuk
Üye
Üye
efeci çocuk

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 11:54 am

ne bağlantı ama şükranla 2. fragman güzel bağlantıymış efenin annesi ve 2.fragman 9072
ben bu kadar saçma bir bağlantı görmedim efenin annesi ve 2.fragman 9072
rahime
Üye
Üye
rahime

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 12:34 pm

efeci çocuk demiş ki:
ne bağlantı ama şükranla 2. fragman güzel bağlantıymış efenin annesi ve 2.fragman 9072
ben bu kadar saçma bir bağlantı görmedim efenin annesi ve 2.fragman 9072
bende senin gibi herşeye kulp bulan görmemiştim ama şimdi görmüş oldum...arkadaşım beğenmediysen okumak zorunda değilsin on kere yni konumu açacaktım...ama özür dilerim hata bende paylaşmak istemiştim sizinle merak etmeyin bir daha konu açmam
efeci çocuk
Üye
Üye
efeci çocuk

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 12:41 pm

kızıcak ne var bunda konu aç ya da açma demek bana düşmedi isteyen istediği konuyu açar
sadece melekler korusun bitiyor diye şükranın kavak yellerine gelmesini düşünmek garip geldi bana
tahminimce ne şükran ne de salih geri dönmez diye düşünüyorum sadece düşünüyorum o kadar
rahime
Üye
Üye
rahime

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 1:16 pm

efeci çocuk demiş ki:
kızıcak ne var bunda konu aç ya da açma demek bana düşmedi isteyen istediği konuyu açar
sadece melekler korusun bitiyor diye şükranın kavak yellerine gelmesini düşünmek garip geldi bana
tahminimce ne şükran ne de salih geri dönmez diye düşünüyorum sadece düşünüyorum o kadar
sadece düşünüyorum diyosun ama maşallah döktürmüşsün bana...ozaman sadece düşüncektin kalkıpta bana onları yazmıcaktın...biraz mantıklı düşünsen iyi olur...efe gelse efnin annesi babası kardeşi gelmz mi....bi adam çocuğunun yaşadığını öğrenecek ve yanına gitmeyecek..bu mu mantıklı sence
efeci çocuk
Üye
Üye
efeci çocuk

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 1:25 pm

efe yokken onun görüntüleriyle bizi kandıran bir dizi ne kadar mantıklı oalbilirse bende o kadar mantıklı düşünüyorum
rahime
Üye
Üye
rahime

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 1:29 pm

efeci çocuk demiş ki:
efe yokken onun görüntüleriyle bizi kandıran bir dizi ne kadar mantıklı oalbilirse bende o kadar mantıklı düşünüyorum
evet ya orasıda doğru ya...bak haklısın bende bunu düşünmemiştim
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : efenin annesi ve 2.fragman Eglenc10

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 2:20 pm

arkadaşlar ortada bi kandırma yada bi oyun yok,hep negatif düşünüyorsunuz..efe hatırlanmasaydı dizide bu seferde o kadar seviyorlar niye kimsenin aklına gelmiyor diyecektiniz..dağhandan açıklama gelmeden inanmam diyorsunuz adam açıklama yapıyor neden bu zamana kadar yapmadı şimdi yapıyor deyip hep artniyet arıyorsunuz..dağhan diziye dönmediği sürece hiçbir açıklama veya haber sizi tatmin etmeyecek...
efeci çocuk
Üye
Üye
efeci çocuk

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 2:29 pm

dağhanın dönüp dönmeyeceğini tartışmaya bile gerek yok
başlık garip geldi sadece bana onu demek istedim
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 5:12 pm

cannsu demiş ki:
salak
ne biçim konuşuyosun forumda
rahime
Üye
Üye
rahime

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 5:17 pm

cannsu demiş ki:
salak
adını mı söylüyosun
karşılıksız aşk
Üye
Üye
karşılıksız aşk

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 5:19 pm

öyle bir fragman yok ki efenini annesinin olduğu efenin annesi ve 2.fragman 9072
poet92
Üye
Üye
poet92

Ruh Hali : efenin annesi ve 2.fragman Idaree11

MesajKonu: Geri: efenin annesi ve 2.fragman   efenin annesi ve 2.fragman EmptyPaz Ağus. 08, 2010 9:23 pm

mod lar nerde ya atın şunu forumdan terbiyesizlere pabuç bırakmamak lazım dağhan ın fanında

efenin annesi ve 2.fragman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» efenin annesi sukran teyze neden geldi
» melekler korusun şükran teyze (efenin annesi)
» Efe'nin Annesi Diziye Tekrar Dönüyor ..
» efenin babası :D
» Efenin Elimi .... ??