Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!

+50
safadizdar
crazy53
zeynep
cypriot
pinar_8787
gözde can
aylim
mhe_25
sibirya
burculu gül
âSmiЯ
esmer_güzel
dağhancolic
EkinarA
umutfatih10
KYGSZdaghan
penner
orjinal-adam-efe
guli_23
damla123
efemmm
OrijinaL.Adam
SamSuN
hazal715
Aslımsı
buse**dqhan!
VipeR
dolunay:)
daghan_effe
x*x* ecem xx
EL!FF
buz_1905
erdkrc
efeeeee
KapRisS
defne
Dağhanist
Kavakfanyelleri
uguroyken
hiçkimse
ozkandemir
DaghanH
kararsiz
orjinaLadam-hayraNi
vurgun
ildem
efekaygisiz
£ یм ὲ Ʀ
dontdisturb
GeNCeR
54 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

Ruh Hali : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Sessiz10
Takımı : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Turkiye

Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPaz Kas. 22, 2009 1:17 pm

Konunun ilk mesajı :

ARKADASLAR HERKES FRAGMANI İLK İZLEDİĞİNDE DENİZİ KURTARAN EFE DİYODU

ŞİMDİ HERKES FİLMİ İZLEDİ EFE YE BENZEMİYOR DİYOR

PEKİ TAMAM EFE YE BENZEMİYO!! OZAMAN KİM

DÜŞÜNCELERİNİZİ SÖLEYİN BURDA

En son GeNCeR tarafından Paz Kas. 22, 2009 1:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

YazarMesaj
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:15 pm

hazal yönetmen tekara değişti ve efe nin kavgalı oldugu yönetmen geldi yine ama sen yine de umudunu yitirme dönecek efe Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856
defne
Üye
Üye
defne

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:21 pm

arkadaşlar inşallah döner efe ama timsin sitesinde dönücek olsa yazmazmıydı adı?? her geçen gün ümitlerim braz daha tükeniyor...özkandemirin dediği olur umarım ama bu da yalan bi haber bence:(
Aslımsı
Üye
Üye
Aslımsı

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:22 pm

Benim anlamadigim Daghan Külegec neden cikip bi aciklama yapmiyor... sonucta onun üzerinden rayting kazanmaya calisiyorlar.
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Karizm10
Takımı : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Fb10

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:23 pm

Evet Anlatsa Iyi Olur
http://daghankulegec.fanforum.biz/
defne
Üye
Üye
defne

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:24 pm

özkandemir seferihisara gidicem ve kanıtlıycam demiştin öyleyse lütfen bana bi tarih verirmisin resimleri buraya hangi gün ekliyceksin?
orjinaLadam-hayraNi
Üye
Üye
orjinaLadam-hayraNi

Ruh Hali : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Keyifl10
Takımı : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Ts10

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:40 pm

Aslımsı demiş ki:
Benim anlamadigim Daghan Külegec neden cikip bi aciklama yapmiyor... sonucta onun üzerinden rayting kazanmaya calisiyorlar.

cünküü kavaak yellerinden hicbir zaman tamamen ayrilmadiii.. Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856 Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856 O yüzdende hic televisiona cikip ben diziden ayrildim ve dönmeyeceem yada ayrilmadim demedii.. cünküü izlemenin keyfi kalmaz gelecenii zaten bilirseen...ve bu bence gercekten timsin oyunuu..böylece sezon finalinden bu güne kadar herkes ky konustuu ve efe dönecek mi diye tartistii..cikip söylese herkes konusmayii birakiir ve süpriiz olmasdi.. Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856 Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856

ins önümüzdeki bölüm görürüz efemizii..
Dağhanist
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:43 pm

Insallah
Aslımsı
Üye
Üye
Aslımsı

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:46 pm

Peki ama o zaman neden Berna Lacinin sundugu programda "ayrilmak istemezdim gül gibi isim vardi, severek yapiyordum, devam etmek isterdim..." dedi? Ayrica Gönül Hocayi canlandiran oyuncu da Daghan diziden ayriliyor demis.. bana bi oyunmus gibi gelmiyor.. TIMS ile Daghanin arasinda biseyler oldu ama.. nedense biri cikip dogru dürüst bi aciklama yapmiyor. Böyle olunca da herkes kafasina göre biseyler yaziyor...

Keske bi mucize olsa ve Efe dönse... Yanilmayi hic bu kadar cok istememistim.
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:49 pm

son mesajları okudm benım de kafam karıstı Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856 bekleyın arkdaslar zaman bırkaın 96 bölüme kadar yolu var 96 da da gelmesse hiç gelmez
VipeR
Üye
Üye
VipeR

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:53 pm

ne varki 96.bölümde? herkes 96 diyor sürekli anlamıyorum..
orjinaLadam-hayraNi
Üye
Üye
orjinaLadam-hayraNi

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 7:54 pm

Aslımsı demiş ki:
Peki ama o zaman neden Berna Lacinin sundugu programda "ayrilmak istemezdim gül gibi isim vardi, severek yapiyordum, devam etmek isterdim..." dedi? Ayrica Gönül Hocayi canlandiran oyuncu da Daghan diziden ayriliyor demis.. bana bi oyunmus gibi gelmiyor.. TIMS ile Daghanin arasinda biseyler oldu ama.. nedense biri cikip dogru dürüst bi aciklama yapmiyor. Böyle olunca da herkes kafasina göre biseyler yaziyor...

Keske bi mucize olsa ve Efe dönse... Yanilmayi hic bu kadar cok istememistim.

ama o programda daghan biraz bilmecelii koonuustuu farketiyseniiz..ben ayrilmak istemedim ama tims benii rayting icin bikac bölümlüük senaryodan cikardii manasinda..ve ayrildii aslinda dogruu ama bikac bölümlüük ara buu..
hem niye biri diziye dönüücek diyince hemen timsin oyunu diyorsunuzda dönmeyecek deyene birsey demiyorsunuuz..oda timsin oyunu olabiliir..herkese efenin dönmeyeceni inandirir ve daghani pat diye ortaya cikarirlar..ve böylece büyük patlama olur bütüün hayranlar televisiona kosaar herkees daghani konusur..ve hatta ky izlemeyenlerde diziye meraktan bakarlar..bu efe kim..niye herkes onu konusuyoor diye..
Aslımsı
Üye
Üye
Aslımsı

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 8:08 pm

Bilmiyorum... GeNCeR benim de kafam iyice karisti. Kime, neye inanicagimi bende bilemiyorum artik. Dedigin gibi 96. bölüme kadar döndü döndü, dönmezse de bi daha dönmez artik.

orjinaLadam-hayraNi farkindaysan "ama bazen istemesen de gitmek zorunda kalirsin, hayat/sartlar böyle gerektirir, artik önüme bakicam, yeni projelere bakicam" dedi. Bana geri dönücek gibi gelmiyor.. Ayrica simdiye kadar kac kisi cikti "efe geri dönüyor, kanitim var resimleri eklicem" dedi gitti.. gidis o gidis. Bi daha ses seda cikmadi.
orjinaLadam-hayraNi
Üye
Üye
orjinaLadam-hayraNi

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 8:17 pm

bilmiyoorumm..ben bööyle tahmin ediyoorum..tabii yanlisda olabiliir..ama sizin dedinizde yanlis olabilir..artiik benimde iyice kafamii karistirdiniiz :lol: :lol:
ama ben niyeyse cok ümiitliyimm..ins döniiceek yakindaa..
Aslımsı
Üye
Üye
Aslımsı

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 8:24 pm

Galiba herkesin kafasi karisti Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856

Ben sadece bu kadar ümitlenip sonra üzülmekten korkuyorum...
x*x* ecem xx
Üye
Üye
x*x* ecem xx

Ruh Hali : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Keyifs10
Takımı : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Bjkk

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 9:20 pm

öff dağhanın gelmesini o kadar çok istiyorum ki ama içiçmde hep bütün bunların reyting oyunu olduğunu sölüyo keşke o gizemli kişi efe olsa yaaa :(
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 9:22 pm

%80 efe o gizemli kkişi zaten yaa Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856
x*x* ecem xx
Üye
Üye
x*x* ecem xx

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 9:24 pm

off bu bölümün sonalrında gelcek diyodu bi arkadaş inş dediği olur ama yln atıo olabilir o kişi
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 9:26 pm

96.bölüme kadar izle eger gelmesse umudunu kes ben öyle yapıcam Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856 bekliyorum ama gelicek
x*x* ecem xx
Üye
Üye
x*x* ecem xx

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 9:28 pm

inş 96.bölüme kadar geldi geldi gelmedi o zmn ümitlerde bitti
SamSuN
Üye
Üye
SamSuN

Takımı : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Gs10

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 10:09 pm

Arkadaşlar Öncelikle Hepinize SelamLar Ben Yeni Üye oLdum asLında kaç gündür üye olucam diyorum ama kısmet bugüneymiş =) Neyse gelelim konuya.

1=) Bir kaç arkadaş Denizi Kurtaranın Lemanın SevgiLisi ERKAN oldugunu düşünüyor ; Erkan Klasik Giyiniyor Spor Giyinmiyor Arkadaşlar Erkan olmasına İMKAN yok.

2=) Yaprak Dökümününün de izleyicileri vardır aranızda Şevketmidir Şevkimidir nedir o oyuncu değişti ve eskisi daha Yaprak Dökümü EkranLarında GösteriLmedi.Daghann diziden ayrıldıqını düşünmüyorum,ayrıLdıysa biLe ( ki ayrılmadı ) oLayLı şekiLde AyrıLdığı söLeniyordu OlayLı şekilde ayrılan kişinin Geçmiş dizilerden görüntülerinin Alıntı yapıLması Yasak Yani Şöyle açıklayayım Bu diziden ayrıLan siz oLsnız olaylı şekilde ayrıldıgınız basına sızsa siz bu bölümler için kendi üstünüzden reyting kazanılmasına izin veririmisiniz? Kendi görüntülerinizin kuLLanıLmasına izin verirmisinz? Gönül işi fiLanda değiL.Efe ( Daghan) Çok Yakında Diziye dönüş yapacaktır.Tims İşini İyi biliyor MerakLandırıyorLar Beklenmedik yerdede diziye sokacaklardır.

3=) Daghanın Başka Bir Program HazırLadığı söyLeniyor ; Kanıt Nerde Daghan Çıkıpta acıkLama yapmışmı? Çıkıpta Ben bu Programı hazırLıyorum demişmi?.Milletten duydugunuz değil Daghan'dan duymanız önemli olan.
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 10:56 pm

eyw saolasın aydınlattın Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856 güsel yasmıssın teskkurler

bu arada hq iyi forumlar Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856
SamSuN
Üye
Üye
SamSuN

Takımı : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Gs10

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 11:41 pm

GeNCeR demiş ki:
eyw saolasın aydınlattın Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856 güsel yasmıssın teskkurler

bu arada hq iyi forumlar Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856

Hacı Gerçekler BunLar Meraklandırıyorlar.Diziden Çıkan Bir Oyuncu Çoktan Açıklama yapardı veya Yapımcı Şirket.Bunun Kanunu bu futbolcuları teknik direktörleri düşün.Fest Edildiği Anda Tvde Son Dakika Olarak ÇıkıyorLar Takımdan AyrıLdım Cart Curt faLan pişman Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 9072

Sezon Finalinden Sonra okadar bölüm geçmiş son 3 4 bölümdemi akıllarına gelmiş Orjinal adam ?
Akıllarından hiç cıkmadı dizinin kötüye gittiği anda vea ne bilim aslı güven sahnelerinn birnde pat die çıkıcak ortaya
MeraklandırıyorLar.En unulmadık andada çıkıcak buda demek oluyorki her an tekrar OrjinaLAdam Aramızda Olacaktır. (= İnanmıyorum kesinlikle başka bir program hazırladığına hı hazırlasada hazırlamasada diziye dönsede demiyeceğim zaten dizide ki nolursa olsun o nerdeyse biz orda olacağız.

Bu arada TeşekkürLer HoşbuLdum (=
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptySalı Kas. 24, 2009 3:39 am

Merhaba arkadaşlar bende az önce kayıt oldum. evet bu saatte napim uyku tutmadı.(gerçi uykudan kalktım Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 743856 )

Şimdi bütün yorumları okudum. yorum yazanların %90'ı olumlu bende efenin döneceğini ümit ediyorum ki kesin dönecek. efe diziden ayrıldıktan sonra eski tatı alamamaya başladım. bende haftaiçi hergün d max'da kavak yellerini izliyorum.

Orjinal adam dön artık :bounce:
Dağhanist
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptySalı Kas. 24, 2009 2:12 pm

Olabilir Ama Efe ölmedi bence Onun hafıza kaybeti
ildem
Üye
Üye
ildem

MesajKonu: Geri: Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!   Denizi kurtaran EFE değilse KİM di  !!! - Sayfa 5 EmptySalı Kas. 24, 2009 2:44 pm

arkadaşlar ben şuana kadar bütün yorumları eksiksiz okudum
ben bazı arkadaşlarım gibi düşünüyo we şunları ekliyorum
ewt 94. bölümde sürekli efenin ölümünden bahsedildi we son nokta kondu bnce
we şunu eklemek istiyorum ki
dağhan istemediği insanlarla çalışırsa(biliyosunuz jal incekolla kavgalı)eski efe olmaz
eğer gerçekten gelip te eski efe gibi olamıcaksa gelmesin diyorum ben
onunda bi canı war we sırf biz istiyoruz die gelmek zorunda deil....

Denizi kurtaran EFE değilse KİM di !!!
5 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» denizi kurtaran kişi
» ACILAR DENİZİ
» denizi kim kurtardı
» Denizi Takip eden gölge