Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhanın Diziye Dönmesi ....

+18
domuşuq
efe sever
ebosum
sarah
cypriot
aTiiLLaa
Tubishh Sagolera
warrior5461
safadizdar
OrijinaL.Adam
buray
TugceTm
x*x* ecem xx
raskolnikow efe
tolqahan77
track
emre_efe
dağhOKan
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
dağhOKan
Banned
Banned

Ruh Hali : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 Yoksu611
Takımı : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 Turkiye

Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:36 am

Konunun ilk mesajı :

benim sezon sonunda "MUTLAKA GERİ DÖNÜCEM" demesi bide ölmüşse cesedinin bulunmaması

sizce?

YazarMesaj
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 2:44 pm

zaten o isimden 1 tane var face te baktımda sadeceo kişi çıkıyor isim ve soyadından
buray
Üye
Üye
buray

Ruh Hali : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 Centil10

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 3:05 pm

Kavak Yellerinin 74.bölüm 2.fragmanı ve 116.bölüm fragmanın arasındaki farkı bulunuz. AYNI Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 743856
merto
Üye
Üye

Ruh Hali : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 Utanga10
Takımı : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 Bjkk

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 5:42 pm

Bence Dağhan'ın dönmesi diye birşey yok adam zaten televizyonda ayrıldığını ( Berna laçin ve Skytürk'te) söylemiş. Ayrıldığı dizi'ye neden dönsün ki
Şahsen ben döneceğini hiç sanmıyorum. Hiç umut'ta etmiyorum.
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 Eglenc10
Takımı : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 Fb10

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyCuma Mayıs 07, 2010 12:14 pm

merto demiş ki:
Bence Dağhan'ın dönmesi diye birşey yok adam zaten televizyonda ayrıldığını ( Berna laçin ve Skytürk'te) söylemiş. Ayrıldığı dizi'ye neden dönsün ki

televizyondan ayrıldığını değil diziden ayrıldığını söyledi..benim düşüncem herkes gibi gelmesinden yana...
merto
Üye
Üye

Ruh Hali : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 Utanga10
Takımı : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 Bjkk

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyCuma Mayıs 07, 2010 2:19 pm

BLaSTeR demiş ki:
merto demiş ki:

televizyondan ayrıldığını değil diziden ayrıldığını söyledi..benim düşüncem herkes gibi gelmesinden yana...
Sanırım yanlış anlamışsın bak parantez içinde hangi programlarda söylediğinide yazmışım. Yani Televizyon da dizi den ayrıldığını açıkladı.

Sanırım karıştırmışsın

''Televizyon da'' yazmışım sanırım sen ''Televizyon dan'' diye okumuşsun
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyCuma Mayıs 07, 2010 6:22 pm

bekleyin siz dağhanı Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 9072
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 7:57 am

çok beklersiniz anlamındamı yoksa gelecekte biraz daha bekleyin anlamındamı bekleyelim biz dağhanı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 7:58 am

bekleyin de nasıl beklerseniz bekleyin işte Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 9072
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 8:02 am

senin bildiğini bende bilseydim rahatlardım ama bölüm geçtikçe dizide umutlarım tükendi zaten 2-3 bölüm kaldı sezon bitimine sezon boyunca bekledim önümüzdeki sezon beklemeyecem yerime başkası beklesin tabi görürsede haber versin Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 769411
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 8:04 am

ben bu hafta izmire gidiyorum gitcem bakcam artık haber veririm Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 8:06 am

güzel haberleri bekliyorum inş. geri dönerde rahat bir nefes alırım ayrıca sana göre dönme ümidi varmı içinde oldugun için bilirsin diye soruyorum evet ya da hayır demen yeterli benim için
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 8:07 am

evet var Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 914327 yani bende çekimlerden biliyorum ek bilgi yok elimde Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 914327
ama oyuncularla konuştum yani ordan da biraz biliyorum Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 8:11 am

çok saol verdiğin bilgiler için bir an önce öğren ve haber ver zaten buraya bakıyordum ama kesin haber geleceği için haftaya daha çok bakacam bu konuda fazlasıyla rahatsızlık verdiysem çok çok özür dilerim tekrar saol şimdiden verdiğin ve vereceğin bilgiler için
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 8:12 am

bişey değil Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 9072 amma fanatik çıktın sende Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 9072
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 8:15 am

övünmek gibi olmasın öyleyimdir ben gideceğini duydugumda inanmadım 3 ay boyunca yalan haberdir dedim çakma efeyi görünce anladım ki doğruymuş orjinali gelsinde çakmasına da razıyım ama orjinali gelirse gelmezse 84. bölümde bitmişti benim için zaten dizi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 8:18 am

Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 9072 hmm iyi Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 9072
§evd@
Üye
Üye
§evd@

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 9:58 pm

bence dönücek belli zaten diziden tamamen ciksaydi adi bile gecmezdi.
bütün oyuncular istanbula dönücek dizinin cekimleri orda devam edicek.
zaten daghan külegec gercek hayatdada dizi cekimleri izmir urlada zor geliyordu.
istanbulu cok özledigini söylüyordu cekimlerde.
hem zaten öldürmediler ki sadece kaybolmustu ve cikti oraya Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 743856) INSALLAH
§evd@
Üye
Üye
§evd@

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 10:00 pm

her sezon biri geberiyor ya bune.
insallah tam takim olurlar önümüzdeki sezon.
olmasada zaten izlemem artik.
ama efeyi cok özledim.

Dağhanın Diziye Dönmesi ....
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Yeni sezon fragmanı ve başlama tarihi...
» Dağhan'ın Dönmesi Fikirleri..
» daghanın farkııııııı
» dağhanın sakalları !!
» Dağhanın Babası ....