Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhanın Diziye Dönmesi ....

+18
domuşuq
efe sever
ebosum
sarah
cypriot
aTiiLLaa
Tubishh Sagolera
warrior5461
safadizdar
OrijinaL.Adam
buray
TugceTm
x*x* ecem xx
raskolnikow efe
tolqahan77
track
emre_efe
dağhOKan
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
dağhOKan
Banned
Banned

Ruh Hali : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 Yoksu611
Takımı : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 Turkiye

Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:36 am

Konunun ilk mesajı :

benim sezon sonunda "MUTLAKA GERİ DÖNÜCEM" demesi bide ölmüşse cesedinin bulunmaması

sizce?

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 12:52 pm

ben size haber vercem haftaya Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327 dağhan hakkında Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 12:58 pm

olumlu haber ise alıştıra alıştıra söyle olumsuz haber ise birden söyle kaç aydır bu anı bekliyorum da birde konusu değil ama fragman çıkmış mine hamile kesin çünkü denizle konuşurken bayıldı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:00 pm

tam tersi olmucak mı o olumsuz haberse alıştıra alıştıra olumlu ise bir anda olmucak mı yoksa benmi yanlış biliyorum Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:03 pm

evde kaç aydır efe dönecek diye ev ahalisinin başının etini yediğim için zaten evde kriz geçircem burda öğrenince ne gerek var 2 kere krize evde kriz geçiririm ev ahalisine söylerken
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:04 pm

Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072 yazık annene -babana o zaman Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327

bende çok çektirmiştim Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327 akrabalara -arkadaşlara Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072

izlemeyin diziyi diye bundan sonra şimdi karışmıyoum Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327 çünkü ; bişey biliyorum izlesinler Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072 boşver
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:07 pm

sen gerçekten birşey biliyorsun ama ne söylemiyorsun ben olsam çoktan söylemiştim önümüzdeki sezon izleyip izlememem senin elinde efe sezon finalinde mi gelecek hadi öyle oldu diyelim nasıl gelecek ya da gelecek mi gelmeyecek mi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:12 pm

bilmem Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327 şuan belli bişey yok desem çünkü 2 hafta dır yokum izmirde ben öyle özel bişey bilmiyorum Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327

sende her gün çekimlere gitsen bazen bişeyler anlarsın yada görürsün Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327

ben oyuncuların nerde yemek yediklerini dahi biliyorum Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072
domuşuq
Üye
Üye
domuşuq

Ruh Hali : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 Manyak10
Takımı : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 Bjkk

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:14 pm

keşke dönse .. :'(
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:15 pm

izmirde yaşasaydım bilirdim ama yaşamadıgım için bilmiyorum hem bende geçen gün biriyle tanıştım o da izmirde yaşıyor ona da sordum dağhan olaynı gelecek gibi görünüyor dedi ama ben araştırmaya devam ediyorum eylemlerim devam edecek araştırmaya devam
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:16 pm

Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072 isyan Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 Asik10

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:18 pm

efe sever sen uzun zamandır forumda üyesin neden bi avatar kullanmadın yaf çok merak ediyorum bunu Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:20 pm

allahım tuba çok saçma şeyler söylüyosun adına üzüldüm ( rencide ettim seni ) Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072 Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 605858
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:21 pm

ya ben rencide olmadım ki Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072
merak ettim sordum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:23 pm

hmm tüh olmamış Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 1:25 pm

fazla avatarı olan varsa verebilirmi bi zahmet Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 769411
§evd@
Üye
Üye
§evd@

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 8:55 pm

arkadaslar 84. bölümünde araba ucurumdan düserken ´asli seni cok seviyorum, lütfen beni unutma birgün mutlaka geri dönücem´ diyor hem efeyi öldürmediler ki sadece kayboldu inaniyorum efe mutlaka diziye dönecek.
bas rol oyuncusunu diziden cikarmalari zaten cok mantiksiz yalnis oldu
ama insallah efem geri dönücek kavak yellerinin tadi yok efesizZ..
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 Yoksu611

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 9:24 pm

efe sever demiş ki:
fazla avatarı olan varsa verebilirmi bi zahmet Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 769411

benim çalışmalarımdan alabilrsin
dağhan külegeç wallpaperleri bölümünde var istersen gir kullan
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 1:20 pm

hmm bekleyin o zman döncek dağhan Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327 büyük ihtimalle Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 1:35 pm

Dağhan E birşey öğrendinmi dönüp dönmemesi hakkkında efenin öğrendiysen söyle
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 1:36 pm

bişey bildiği yok yaf bakmayın siz merte Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 1:38 pm

kardeşim izmire gitmedim ben Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327

tuba istersen inan istersen inanma Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327 sende izmirde olsan her gün hiçbi çekimi kaçırmasan Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327 bide ben oyuncuların nerde yemek yediğini dahi biliyorum Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327

gördüğüm şeyler var belki Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327 bilip bilmeden yorum yapma bence Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 1:39 pm

içimi karartmayın bildiği birşey varmı yokmu söylesin rica ediyorum meraktan çatlayacam sonra efe sever değil çatlak efe sever olacam Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 769411
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 1:41 pm

arkadaşım bende tam bişey bilmiyorum ama büyük ihtimalle döncek Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327

özel bişey bildiğim yok Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327 sadece biraz sezon finali bide dağhan hakkında bilgim var o da sete çok gitmekten oyuncularla konuşmaktan Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 1:41 pm

bilmiyorum yanlışmı anladım gördüğüm şeyler var kısmından dönme ihtimali var anladım ne kadar doğru anladım bilemeyecem
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhanın Diziye Dönmesi ....   Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 06, 2010 1:43 pm

ne anladıysan o olsun Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327 Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 9072
dağhan zaten izmirde görüldü kaç kere Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327

bide oyuncularla konuşmam var zor olsada Dağhanın Diziye Dönmesi .... - Sayfa 3 914327

Dağhanın Diziye Dönmesi ....
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Yeni sezon fragmanı ve başlama tarihi...
» Dağhan'ın Dönmesi Fikirleri..
» daghanın farkııııııı
» dağhanın sakalları !!
» Dağhanın Babası ....