Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?

+74
penner
ahmet4088
JiLeT
poyrazcan
bushe
___Dağhan___
omer_gzbyk
sinemkirac
bamboo
eroll
ebter
cinecin
efeaslı2
kdz-eregli
erman
reflex
RebeL
K3M4L
x-sweet-piskopat
necodeniz
latiff
selhul
Princess
altuğcem
cof35
snm!
ebru=)
cimy
breakdown.
black_ghost
du-rock
*efem*
Furkan Avcı
efeciyim
ozi-style
simge..k..
DAĞHAN SEVER
Danielle
eyuphulagu
aresnet
Tubishh Sagolera
x*x* ecem xx
bucaspor
OrijinaL.Adam
mhe_25
ebosum
JoJo
ecsum
mchlnq
BaDBoY
emre_efe
EL!FF
sevvaL.efe!
melike92
kemalex
sarah
darkower
raskolnikow efe
tekgezer51
dizyak
crazy53
xxx
uguroyken
dağhOKan
Duygusu
crazystyle
track
cypriot
Mert90
efe sever
safadizdar
Dağhanist
buray
kararsiz
78 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
kararsiz
Üye
Üye
kararsiz

Ruh Hali : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Olgun10
Takımı : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Gs10

Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPtsi Nis. 26, 2010 3:52 pm

Konunun ilk mesajı :

öncelikle şunu sölim KYFC'den alıntıdır.Ne kadar doğru bilemem, emin olamadığım için buraya ekledim eğer böle bi resim varsa konu kilit olabilir...varsa çok çok özürdilerim...didem inselel de var eski olabilirr...cevaplarınızı bekliorum...Aslı Enver'in saçalrı kısa olduğu için heycanlandım belki gelebilir die...Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 2j0e06g

YazarMesaj
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

Ruh Hali : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Asik10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPaz Mayıs 23, 2010 6:18 pm

evt olablr. neden olmasın
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

Ruh Hali : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Cesur10
Takımı : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Bjkk

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPaz Mayıs 23, 2010 6:22 pm

bence efenin kafası değil sadece telefon orda.

Princess
Üye
Üye
Princess

Ruh Hali : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Canli10
Takımı : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Turkiye

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPaz Mayıs 23, 2010 6:27 pm

hem bakin ne buldum :

kavak yelleri settinde çalışan bir arkadaşım var. yönetmeni dağan külegeç ile telefonda konuşurken görmüş. o arkadaş bana yalan söylemez. gerçekten geliyormuş. hatta efeyi denizden gemiciler çıkarmış. ve efe hafızasını kaybetmiş olucakmış. 3 yıl sonrada aslıyı hatırlayıp geri dönecekmiş 107. bölümde hade herkese hayırlı olsun reytingler artacak. ALINTIRDIR

107 bölümü gectik farkindayim ama Efeye Sözlesme gönderceklerdi bi ara forumda öyle deniyordu ... belki efe simdi Sözlesmeyi kabul etti ondan biraz geciktiler... ve yukardakine okursaniz ... efeyi gemiciler kurtairmis diye yaziyor ve 118 bölümde nedense kayik fln gösterdiler bence Efe kesin geliyor arkadaslar Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 743856
http://www.tims.tv/
selhul
Üye
Üye
selhul

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 12:57 am

dikkatleee bakınızç aslının saçları uzun zaten . eski bir foto. polemiğe gerek yok
darkower
Üye
Üye
darkower

Ruh Hali : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Karizm10
Takımı : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Ts10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 6:05 am

Alıntı :
dikkatleee bakınızç aslının saçları uzun zaten . eski bir foto. polemiğe gerek yok

aslı değil mine.
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 9:48 am

hyr aslı Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 9072
Princess
Üye
Üye
Princess

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 10:55 am

darkower demiş ki:
Alıntı :

aslı değil mine.

gercek adiyla asli Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 9072
selhul
Üye
Üye
selhul

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 11:28 am

bende onu söylüyorum zaten gerçek ismi aslıDağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 605858
darkower
Üye
Üye
darkower

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 11:31 am

Alıntı :
bende onu söylüyorum zaten gerçek ismi aslı

Tamam
Princess
Üye
Üye
Princess

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 1:56 pm

ya benim aklima durmadan birseyler geliyor Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 9072

hani diyorlar ya efe surunu kaybetmis olarak döncek diziye ....
ve asliyi nerden hatirladi, cünkü asliya telefon acti...

benim aklima böyle birsey geldi ...
efenin dövmesi var asli diye, bide telefonunda asli okuyunca ... tel acmistir ...

yani böyle birsey geldi benim aklima Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 9072
latiff
Üye
Üye
latiff

Ruh Hali : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 2:20 pm

gzl düşünmüşsün efenin aslı dövmesi wardı aslıyı ordan hatrlamış olablr ama bnm kafamı teli karıştırıyo nasıl teli aynı şekilde kalıyo ve müziği bile aynı oluyoo ?
breakdown.
Üye
Üye
breakdown.

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 5:03 pm

Evet dövmesinden hatırlayabilir o mantıklı da.
Benim aklımda birkaç soru var.
Bu çocuğun telefonu Deniz'e düşmedi mi?
Yani Rehber'inde Aslı yok.
Ve Aslı'lar aradığında telefon ilk başta çalmadı da neden ikinci seferde çaldı?
Bence o kayıkta biri var.
Ve bence Ahmet Yılmaz, Efe olabilir.
Eğer hafızasını kaybettiyse kendini Ahmet Yılmaz sanıyor olabilir.
Ama eğer hafızasını kaybetmiş olarak dönerse ayvayı yedik.
Hiçbirşeyi hatırlamıycaksa biraz garip olacak. :S
simge..k..
Üye
Üye
simge..k..

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 1:35 pm

ama 3 yıl gecmiş aradan..
necodeniz
Üye
Üye
necodeniz

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 1:51 pm

arkadaşlar yeni üye oldğum icin nereye yazılacağını bilm iyrm ama dağhanın kavak yellerine dönüp dönmemesi hakkında ben dee fikrimi söylemek istiyrom tamamen kendi fikrim, dağhan diziye dönmeyecek olsa sezon finali olcak dizinin konusu hala neden efe olsun ki, kaldı ki bildiğim kadarıyla diziden anlaşamadığı icin ayrılmıs tims te calısan bi arkdsımdan aldığım bilgi bu , dizide başka konu mu bulamıyorlar sanki hala efenin konusu geciyor demek ki dönecek, kaldı ki kücük kadınlardan hatırlayamıyorm su an cıkanlar olmuştu onları bi kac kere gösterip bi daha bahsini bile etmediler ki böyle olmaz mı diziden cıkan biri hakkında bu kadar eski görüntüleri vs olmaz. yani eger girmicek olsa efe ölmüs olsa dediğim gibi sezon finalini bile efenin konusuyla yapmazlardı diziye güven geldi onunla ilgili ya da ne biliyim mineyle fln ilgili bişelerle biterdi sezon. artı özette efenin yaşadığına dair izler buldu yazıyor ne yani simdi efe yokmuş aslında mı dicekler öyle şeymi olur ya diziden cıkmıs bi insan hala dizinin gidişatını mı belirlicek? yani fazla uzattım ama efe kesinlikle geri dönücek. bu benm fikrim.artık güven ne olur bilinmez ama olmasının da ne zararı olcak ki. son söyleyeceğim dağhan inşallh dönersin gecen yılın finali cok kötüydü cünkü......
x-sweet-piskopat
Üye
Üye
x-sweet-piskopat

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 3:06 pm

bence dönmiyecek. sezon finali cok izlensin diye efe yi konu yaptilar.
ben öyle düsünüyorum.
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 4:53 pm

evet bende öyle dusunuorm...
necodeniz
Üye
Üye
necodeniz

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPerş. Mayıs 27, 2010 9:58 am

ben öyle düşünmüyorum sezon finali herhalükarda izlenir finali ne olursa olsun herkes merak eder. ayrıca final konusu güvenle veya diğerleriyle ilgili merak edilecek bişe de olabilirdi. ayrıca finali efe geliyomuş gibi yapıp yeni sezonda o konuyu nereye kadar götürcekler sırf final daha fazla izlensin die ben dağhanın yerinde olsam para fln almadığım bi dizide kendimden prim yaptırmazdım.
x-sweet-piskopat
Üye
Üye
x-sweet-piskopat

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPerş. Mayıs 27, 2010 10:57 am

tims yapar cünkü tims cimriii
necodeniz
Üye
Üye
necodeniz

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPerş. Mayıs 27, 2010 1:17 pm

efenin dönmediğini anlayınca efe hayranları bi daha kavak yellerini izlemez zannetmiyorum ayrıca ateş olmayan yerden duman cıkmaz kavak yelleri kendi sitesinde bile yasadığına dair izlerden bahsediyor zaten burdan apacık ortada geri geleceği
x-sweet-piskopat
Üye
Üye
x-sweet-piskopat

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyPerş. Mayıs 27, 2010 1:22 pm

insallah diyorum sadece
breakdown.
Üye
Üye
breakdown.

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 6:44 am

necodeniz demiş ki:
arkadaşlar yeni üye oldğum icin nereye yazılacağını bilm iyrm ama dağhanın kavak yellerine dönüp dönmemesi hakkında ben dee fikrimi söylemek istiyrom tamamen kendi fikrim, dağhan diziye dönmeyecek olsa sezon finali olcak dizinin konusu hala neden efe olsun ki, kaldı ki bildiğim kadarıyla diziden anlaşamadığı icin ayrılmıs tims te calısan bi arkdsımdan aldığım bilgi bu , dizide başka konu mu bulamıyorlar sanki hala efenin konusu geciyor demek ki dönecek, kaldı ki kücük kadınlardan hatırlayamıyorm su an cıkanlar olmuştu onları bi kac kere gösterip bi daha bahsini bile etmediler ki böyle olmaz mı diziden cıkan biri hakkında bu kadar eski görüntüleri vs olmaz. yani eger girmicek olsa efe ölmüs olsa dediğim gibi sezon finalini bile efenin konusuyla yapmazlardı diziye güven geldi onunla ilgili ya da ne biliyim mineyle fln ilgili bişelerle biterdi sezon. artı özette efenin yaşadığına dair izler buldu yazıyor ne yani simdi efe yokmuş aslında mı dicekler öyle şeymi olur ya diziden cıkmıs bi insan hala dizinin gidişatını mı belirlicek? yani fazla uzattım ama efe kesinlikle geri dönücek. bu benm fikrim.artık güven ne olur bilinmez ama olmasının da ne zararı olcak ki. son söyleyeceğim dağhan inşallh dönersin gecen yılın finali cok kötüydü cünkü......

Katılıyorum. Eğer Efe dönmeyecek olsa bu kadar abartmazlardı. Demek ki çok önemli birşey olacak ki normal bir bölüm değil de sezon finalinin sonu yaptılar.
Dağhanist
Banned
Banned

Takımı : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Fb10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 7:02 am

breakdown. demiş ki:
necodeniz demiş ki:

Katılıyorum. Eğer Efe dönmeyecek olsa bu kadar abartmazlardı. Demek ki çok önemli birşey olacak ki normal bir bölüm değil de sezon finalinin sonu yaptılar.
katiliyorum efe degilse daghan fanlari izlemez
http://daghankulegec.fanforum.biz/
K3M4L
Üye
Üye
K3M4L

Ruh Hali : Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 Yoksu611

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 7:41 am

bence tims hala efeyle anlaşmaya çalışıyor diziye dönmesi için. eğer yeni sezonun ilk bölümünde dağhan kavak yellerinde görünmesse tims birdaha dağhana teklif sunmayacaklardır diye tahmin ediyorum. dağhan her defasında reddetmiyor onun aksine düşünüyor. timsde bir yerde haklı tabii. efe gibi bi rolü bi anda silemezler. bi yerdede haksız tabii. 3. sezon hep efeyle ilgili konular yaptılar reyting almak için. tabi biz yinede 4. sezonun ilk bölümünü hep birlikte izleyeceğiz ama dağhan yoksa 3. sezondaki gibi kavak yellerini izlemicez.. xD
necodeniz
Üye
Üye
necodeniz

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 6:00 pm

bugün de efeyi göremicez ama cok büyük ihtimalle gelicek bütün ihtimaller onu gösteriyo cünkü en basitinde yeni sezon temmuzun ilk haftası başlıyo demekki efe dönüyo arkadaşlar haksız mıyım evt efe gibi bi karakteri kolay kolay öldüremezler ama ne olursa olsun diziden cıktı bi yere kadar efe anılırdı neredeyse tüm sezon efenin hayaliyle gecti:) dediğim gibi ateş olmayan yerden duman cıkmaz . efenin yaşadığını söyleyen birinin olması durumu kesinleştiriyo. geri döndü haberini temmuza kadar kesin olarak duyamayız ama ben eminim bu gidişat efenin geldiğini gösteriyo.......
RebeL
Üye
Üye
RebeL

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?   Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 10:03 pm

Arkadaslar Gönül Fotoğrafda var cunku SEzon Finalinde Sona Doğru Metini Gönul Arıyo ve son anda balık filelerini bir el açıyo inş efe Geri Doncek Eyer Donmesse butun dağhan fanları ızlemez

Dağhan Külegeç Diziy'e Geri Mi Döndü?
6 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri Efe Diziye Geri Döndü
» Dağhan diziye döndü..
» Yeni sezon fragmanı ve başlama tarihi...
» Dağhan Geri döndü galiba ?
» Dağhan diziye geri dönüyor:))