Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Herşey Oyun .....

+70
efeli_hayat
alemdarmert
melancholy
EfE maNyaklaRı
zzzeynep
efesizkavakyelleri1905
elvu
barishtelli
SamSuN
aleko
velvet
yunus_emre18
Princess
FiratVarlik
istanbul34
darkower
ecem
safadizdar
revan <3 efe :)
ahmet4088
EfeCiYiZ
xxx
latiff
ʀυӎϵчѕᴀ
anmeselesi
aybkhem
carew_489
mhe_25
dağhOKan
egecandan
hilalay
méLTémm ♥
OrJiNaL- AdAm
OrGinaL AdaM
OrijinaL.Adam
bedosi
ecsum
sarah
erdinc1907
nani96
umutfatih10
BLaSTeR
anko
dağhanc!
_kidman_
track
Holyshit
ßUrCU
coco
KYGSZdaghan
yqmur
kararsiz
sari_engin16
ogulcajaN
TugceTm
x*x* ecem xx
*Dnz
x-sweet-piskopat
yelizz
efemmutfak2
AlfredoLota
merto
Tubishh Sagolera
efe sever
efky
güven_savar
sweetcool_boi
JiLeT
fetih
İzMiRLee
74 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
İzMiRLee
Üye
Üye
İzMiRLee

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Sarhos10
Takımı : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Turkiye

Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyCuma Haz. 04, 2010 6:20 pm

Konunun ilk mesajı :

Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 5238

İşte o uzun saçlı adam we burak.mine kısacası hersey oyun !!!

YazarMesaj
ahmet4088
Üye
Üye
ahmet4088

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Kizgin10
Takımı : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Fb10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 6:27 pm

arkadaşlar 120. bölümde mineyle aslı karşılaşacak ve bu sahne minenin qözünün önünde canlanacak aslıya herşeyin oyun olduqunu anlatacak
Üye
Üye

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Idaree11

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 7:56 pm

İNANMIYORUM BUKADAR OLMAZ PES DOĞRUSU TİMS BUNA CESARET NASIL EDER YHA DAĞHAN ÜZERİNDEN GÖTÜRDÜ PARALARI ADAMLAR İYİ BU SEZON GELMEZSE YİNE DAĞHAN GEÇMİŞ BÖLÜMLERİNDEN Bİ KAÇ YER GÖSTERİRİ BİZDE A GELCEK GALİBA DER İZLERİZ BU SEZONUDA ÖYLE BÖYLE KURTARIRLAR AMA GERÇEKTEN ÇOK ŞAŞIRDIM UMARIM BU İŞİN İÇİNDEN BAŞKA BİŞİ ÇIKAR BÖYLE OLURSA SEVİYELERİNİ İYİCE DÜŞÜRCEKLER
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Cesur10
Takımı : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Bjkk

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 9:10 pm

e mine vurulursa bidaha burak onların yüzüne bakamaz hatta karşılarına çıkmaz ama oyunsa timse yazıklar olsun saçma iş yapıyorlar....

ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 9:32 pm

aslının takip ettigi şeyler oyun ama efe donecek inş. ben inanıyorum hala. zaten sirk senaryosu vardı 119 da olmadı.118 de guven sirk demesine ragmen yapmadılar. şu efe arkadaşımızın dedigi 122 umarım dogrudur. ben donecek inş. diyorum
darkower
Üye
Üye
darkower

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Karizm10
Takımı : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Ts10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:05 am

Hey yarabbim ben bunların teeeee........
istanbul34
Üye
Üye
istanbul34

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 12:37 pm

oyun oldugu ne mağlum belkide efe takip ettiriyordur onları mineden haber almak için olamaz mıı dersiniz bnce olur neden derseizde son 1 senedir hiç olmayacak seyler bu k.y oluyor saygılar ..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 12:39 pm

oyun olabilir ama mine değil bence Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 914327
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 12:41 pm

Je Taime mine değil diyorsun efe olmadığınıda biliyoruz peki kim
erdinc1907
Üye
Üye
erdinc1907

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 12:47 pm

mineburağa oyun oynucaz dedi.aslıanda intikam alcam dedi.ama bu oyunu bence burak seçti.
FiratVarlik
Üye
Üye
FiratVarlik

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 1:29 pm

Hocam bence bu kafa karıstırmak icin oLan bir oLay..BunLar mine'nin ya da burak'ın oyunu oLsa adamLar bu resmi yayınLar mı ya..
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 2:00 pm

t-shirt u uzun saçlı adam asmış olabilir ama kayıkta telefon ve mesaj işinde başka bir iş var gibi geliyor bana tahminim ne kadar tutar bilemem
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 2:03 pm

efe sever demiş ki:
t-shirt u uzun saçlı adam asmış olabilir ama kayıkta telefon ve mesaj işinde başka bir iş var gibi geliyor bana tahminim ne kadar tutar bilemem

bence arayan efe Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 743856 cunku o telefon efenin ya o adları başkası ayarlayamaz neredne bilecek o adları, ayrıca ahmet yılmaz efe diye oglan deyince sempatik yansıdı bana. sanki efeydi o

herşey oyun degil sadece bazı şeyler oyun ama efenin donecegi oyun degil bence, inş. doner efe ben hala inanıyorum donecegine
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 2:05 pm

ahmet yılmaz yüklü para verdi dedi efe 3 yılda zengin mi oldu da hat için yüklü para verdi
o lafı duydugumdan beri bunu düşünüyorum
track
Üye
Üye
track

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Soguk10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 2:16 pm

ecem demiş ki:
efe sever demiş ki:

bence arayan efe Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 743856 cunku o telefon efenin ya o adları başkası ayarlayamaz neredne bilecek o adları, ayrıca ahmet yılmaz efe diye oglan deyince sempatik yansıdı bana. sanki efeydi o

herşey oyun degil sadece bazı şeyler oyun ama efenin donecegi oyun degil bence, inş. doner efe ben hala inanıyorum donecegine

Hepsi oyun arkadaşlar.Yapacağımız tek şey beklemek.Başka bi yerden çıkacak efe bence.Ya da hiç çıkmayacak.Ama o el efenin değil emin ol.
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 Asik10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 2:34 pm

el efenin değil o bi kesin artık...zaten hiç bi zaman el efenin demedik demi..?
el uzun saçlının onu da anladık...
ama enginin dediği benimde kafamı karıştırdı neden derseniz..yüklü bi para verdi dedi bunu burak yapmış olabilir yani herşey oyun muhtemelen...
bu kadar özel şeyi nasıl biliyollar anlamadım ama o da senaryonun eksikliği olabilir...
bence eğer efe gelme ihtimali varsa şöle olur..
aslı herşeyin mine burak oyunu olduğunu anlar bi süre sonra yine izler ile karılaşır efeyi hatırlar ama bu sefer inanmaz sonra mineye kızar yapma artık falan diye sonra efe çıkar bi anda eğer gelmezse hiç ama geleceğine inanmayın gelmeyeceğini düşünün Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 2:38 pm

tuba bana katıldıgını gördüm ya artık birşey demesemde olur Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 9072
bugun tv de aynı bölümün tekrarı vardı bir an bile bakmadım
bundan sonra ne tv den ne net ten izlemicem
yeni sezon protestom başladı herkese hayırlı uğurlu olsun Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 9072
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 2:40 pm

aslının dusunmedigi anda efeyi gorecegiz seyirci de donmeyecek diyecek işte o sırada Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 743856
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 2:46 pm

efe sever demiş ki:
tuba bana katıldıgını gördüm ya artık birşey demesemde olur Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 769411
bugun tv de aynı bölümün tekrarı vardı bir an bile bakmadım
bundan sonra ne tv den ne net ten izlemicem
yeni sezon protestom başladı herkese hayırlı uğurlu olsun Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 769411

seninle aynı fikirde olmak benim için bi şereftir Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 743856 Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 914327
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 2:57 pm

donmeyecek diyenler sadece şu fotograftan dolayı mı diyor, siz efenin aslıyı oyle uzecegine inanmadınız umarım. yani başka senaryoyla donecek efe.zaten o oyun başkasına aitti ben fazla dusunmedim uzerine Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:00 pm

tuba da çark etti sıradaki Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 9072
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:01 pm

çark falan etmedim yaa off Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 9072 anlamıyosunuz beni ama neyse Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 914327
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:02 pm

efe sever demiş ki:
tuba da çark etti sıradaki Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 9072

ya nedne inanmadıgınıza dair niye birşey anlatmıyorsunuz? donecek diyen bir suru insan var. bakın dizi sitesinde adres vermeyeyim bilen bilir orada uye acıkca daghanın donecegini soyledi. ve boş yazan uye degil yani dalga gecmedi.donmeyecek diyenlerin neden elinde ispatı yok anlamıyorum. sadece his olarak mı buna da saygı duyarım da, sadece varsa bilginiz anlatın en azından biz de dusunmeyiz donecegini. ben daghanın susmasını anlamıyorum mesela. yapım oyunuyor desek daghan da mı oynuyor seyirciyle
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:04 pm

Döneceğine inanmıyorum ama dağhan neden susuyorsun ya neden bir açıklama yapmıyorsun anlamıyorum
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:06 pm

Tubishh Sagolera demiş ki:
çark falan etmedim yaa off Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 9072 anlamıyosunuz beni ama neyse Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 914327

ben seni anlıyorum şoyle diyorsun "donmeyecegini de dusunun", yani bunu elinde birşey yok ama sadece bizleri uyarma ve daha sonra hayalkırıklıgına ugramayalım diye soyluyorsun anladıgım? ama ne olur elinde bilgi varsa soyle?
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:08 pm

hyr bilgi felan yok sadece dediğiniz sebebden Herşey Oyun ..... - Sayfa 5 914327

Herşey Oyun .....
5 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» herşey oyunmuş
» Herşey degişiyor
» Sen Herşey Demektir
» herşey çok karıştı ama ....
» Hersey bi oyunduuu