Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Herşey Oyun .....

+70
efeli_hayat
alemdarmert
melancholy
EfE maNyaklaRı
zzzeynep
efesizkavakyelleri1905
elvu
barishtelli
SamSuN
aleko
velvet
yunus_emre18
Princess
FiratVarlik
istanbul34
darkower
ecem
safadizdar
revan <3 efe :)
ahmet4088
EfeCiYiZ
xxx
latiff
ʀυӎϵчѕᴀ
anmeselesi
aybkhem
carew_489
mhe_25
dağhOKan
egecandan
hilalay
méLTémm ♥
OrJiNaL- AdAm
OrGinaL AdaM
OrijinaL.Adam
bedosi
ecsum
sarah
erdinc1907
nani96
umutfatih10
BLaSTeR
anko
dağhanc!
_kidman_
track
Holyshit
ßUrCU
coco
KYGSZdaghan
yqmur
kararsiz
sari_engin16
ogulcajaN
TugceTm
x*x* ecem xx
*Dnz
x-sweet-piskopat
yelizz
efemmutfak2
AlfredoLota
merto
Tubishh Sagolera
efe sever
efky
güven_savar
sweetcool_boi
JiLeT
fetih
İzMiRLee
74 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
İzMiRLee
Üye
Üye
İzMiRLee

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Sarhos10
Takımı : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Turkiye

Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyCuma Haz. 04, 2010 6:20 pm

Konunun ilk mesajı :

Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 5238

İşte o uzun saçlı adam we burak.mine kısacası hersey oyun !!!

YazarMesaj
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:10 pm

Evolution demiş ki:
Döneceğine inanmıyorum ama dağhan neden susuyorsun ya neden bir açıklama yapmıyorsun anlamıyorum

beni şaşırtan diger uye de sensin. daghanın ajansından arkadaş var demiştin ve donuyor demiştin ne oldu da inanmıyorsun artık? şu fotograftan dolayı mı? zaten o oyunların efenin yapmadıgını biliyorduk. neden o aglardan efenin donmesini dusundunuz anlamadım. ben de istedim aslında o an icin ae buluşması icin, ama sonra dusundum efe boyle donmez. zaten seyirciye oyun diye yansıtıp hatta aslı bile efe yaşamıyor diye dusundugu anda gorecek ki heyecan olsun dizide. sadece şu fotograf mı yoksa bildiginiz başka şeyler var mı, ne olur anlatın ya, bakın donecek diyen herkes anlatıyor. resmi sitede birisi altan gordume sormuş ve donecek demiş. yani herkes donecek diyor. ayşe e. bu sır dedi. dusunuyorum neden sır olsun? daghan susuyor donecegi belli bence. sadece şu sevinc ve yigitin konuşmalarını anlamadım. belki daghan soylemedi daha dedim. yapım bu kadar ileri gidemez sanmam donecek inş. efe ben hala inanıyorum doencegine
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Takımı : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Bjkk

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:13 pm

Arkadaşa en son dün sorduğumda hala dönecek diyor ama nedense kimseye güvenim kalmadı bu konuda. Bana bakma belkide kendimi en kötüsüne şartlandırıyorum. Geldiği zaman çok sevinirim. Gelmezsede kendimi şartlandırdığım için çok fazla hayal kırıklığı yaşamam
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Asik10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:20 pm

hah yaa sizden isteidğim tam olarak bu Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 914327
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:27 pm

oh şükür rahatladım ya acıklamanız icin teşekkür ederim size.tamam oyle şartlandırmanıza birşey demem haklısınız kendinizce.ama ben donecegine inanıyorum ve umutluyum bu konuda. cunku cok belli herşey. diziden ayrılmış ama kapı acıktı. bunu sadece kullanma amaclı degil bence orada yapımında daghanı ikna etme ve daha sonra dondurme uzerine dusuncesi var ki bu kapıyı acık bırakmış. daghan deseniz ayrılmak istemezdim dedi. ve şu sıra sezon finaline efeyle girildiyse ve daghan susuyorsa bunun anlamı donecek demektir. sonra dedigim gibi dizi sitesinde guvenilir arkadaştan, yine senin ajans demene guvendim, yine burada efe,emre_efe arkadaşımızın anlattıklarına guvendim,resmi sitede catboy arkadaşımız altan gordumle konuştum diyen baya iddialı yalan atmıyor bence, ve ben de kendim setten birine sormuştum buraya da yazdım zaten sarp gidiyor ogrendim diye. bu efe daha dizide aramamıştı aslıyı o sıralardı ben oylesine sormuştum. daghan donuyor mu diye, o da sarp gidiyor zaten daghan da konuşuluyor demişti cok sevinmiştim. yani o zamanlardan konuşulup sonra işin bu noktalara kadar geldigini dusununce daghanın dondugune de inanıyorum.yine inanmayan inanmazda ben kendimce anlatıyorum

mesela sirk olayı 119da dediler, guven 118 de sirk demesine ragmen boyle birşey olmadı. ama bu olacak bence. babası sirke goturecek ha orada efeyi gorur gormez onu bilemem. ama bu senaryonun bile dogru oldugunu dusunuyorum sanırım vazgecildi ya da sonraya kaldı

ayrıca şey duymuştum aslı guven nişan yapacak o sırada birini gorecekler ve sezon bitecek diye. bu yapılmadıgında da anladım efe donuyor diye. bence bu daghan donmezse yapılacak senaryoydu

dizide de cok mesaj var mesela

guven:senin yıllardır gormedigin biri karşına cıksa ne yapardın
aslı:dinlerdim onu nedenini sorardım

daha başka sahnelerde de vardı

bunlar sadece rating icin yapılmaz oyle yapılsa metinin oyunun da daghan oyun demişti yine derdi. yani başka dizide oynasa efe donuyor muyu kullanamazlardı diye dusunuyorum. dolayısıyla o hala o yapımda. ne didem ne başkasının goruntusu bile yok dizide.sadece efe var ve guven varken bu yaptıkları risk neden yapsınlar. donecke bence ben hala oyle inanıyorum. donmeyecegini dsuunmuyorum cunku bu cok buyuk saygısızlık olur hem yapım hem daghanın yaptıgı, hem de bu yapım ne kadar aciz oldugunu gosterir. dizide bir suru adam var diziden ayrılan adamdan konu yapıyorlar ve ratingleri de kotu degildi yani efe yerine başka şeylerde yapabilirlerdi nasıl olsa genclik dizisi olmaktan cıktı dizi entrika şu bu olay bitirirlerdi bence donecek efe ve dizide eski haline donuşecek yine. ben bu anlamda da umutluyum cunku 4. sezon muhteşem olacak diyorlar. bence efenin donuşudur bu diye dusunuyorum ,baya uzun oldu yorumum:) ben hala inanıyorum donecegine

donmeyecegine dair elinde bilgisi olan varsa soylesin cunku gercekten ben de umutlanmam, mantıklı ve gercek bilgiyi verirse

o nedenle donecek diyen her mantıklı bilgiye umutla bakıyorum ve seviniyorum. donmezse buyuk hayalkırıklıgı ama inanın umudum cok daha ustte vazgecemem duygumdan. inş. yanılmam doner daghan diziye

En son ecem tarafından Paz Haz. 06, 2010 5:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Asik10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:34 pm

peki sen bilirsin kardeş yorumun uzun olmuş evet ama sonuna kadar okudum...

bişey hatırlattığın içinde sağol...bu sahneyi izlerken çok önemli gibi gelmişti sonra kafamı takmadım hiç nasıl olsa oyun diye.. ama önemli replikler cidden...
tşkler...
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:41 pm

rica ederim Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 743856

aslı:yaşıyor mu bilsem yeter, sonra gormesem de olur

bu da mesajdı mesela, diyor ki ben guveni bırakmam. aslında efeye deli gibi aşık ,daha efe yokken nasıl yaşatıyor aşkını, onu gorunce bırakması mumkun mu Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 914327 ama yine de guveni bırakmayacak mesajıydı. yani efe donunce aslı guvenle devam edecek ama efeye aşkını da hep hissettirecek. ve sonra da guven bunu anlar ve gider bence. hatta hep hayalim şuydu guven aslıya "sen efeyi seviyorsun"der ve gider umarım gercek olur hayalim:)

su:boyle birşeye gozumle gormeden inanmam

hahahah bu da inanmayanlara mesajdı bence.senaristlerin boyle dusunenlere mesajı baya gulmuştum dedigine
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:44 pm

Denizin efeyi bir kez daha görmek için tüm hayatımı verirdim demesi

Halilin keşke yaşıyor olsada şurdan girse demesi

Bize hep efeyi yaşattılar bakalım sonu ne olacak
efemmutfak2
Üye
Üye
efemmutfak2

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:45 pm

ecem demiş ki:
oh rahatladım ya tamam oyle şartlandırmanıza birşey demem haklısınız kendinizce.ama ben donecegine inanıyorum ve umutluyum bu konuda. cunku cok belli herşey. diziden ayrılmış ama kapı acıktı. bunu sadece kullanma amaclı degil bence orada yapımında daghanı ikna etme ve daha sonra dondurme uzerine dusuncesi var ki bu kapıyı acık bırakmış. daghan deseniz ayrılmak istemezdim dedi. ve şu sıra sezon finaline efeyle girildiyse ve daghan susuyorsa bunun anlamı donecek demektir. sonra dedigim gibi dizi sitesinde guvenilir arkadaştan, yine senin ajans demene guvendim, yine burada efe,emre_efe arkadaşımızın anlattıklarına guvendim,resmi sitede catboy arkadaşımız altan gordumle konuştum diyen baya iddialı yalan atmıyor bence, ve ben de kendim setten birine sormuştum buraya da yazdım zaten sarp gidiyor ogrendim diye. bu efe daha dizide aramamıştı aslıyı o sıralardı ben oylesine sormuştum. daghan donuyor mu diye, o da sarp gidiyor zaten daghan da konuşuluyor demişti cok sevinmiştim. yani o zamanlardan konuşulup sonra işin bu noktalara kadar geldigini dusununce daghanın dondugune de inanıyorum.yine inanmayan inanmazda ben kendimce anlatıyorum

mesela sirk olayı 119da dediler, guven 118 de sirk demesine ragmen boyle birşey olmadı. ama bu olacak bence. babası sirke goturecek ha orada efeyi gorur gormez onu bilemem. ama bu senaryonun bile dogru oldugunu dusunuyorum sanırım vazgecildi ya da sonraya kaldı

ayrıca şey duymuştum aslı guven nişan yapacak o sırada birini gorecekler ve sezon bitecek diye. bu yapılmadıgında da anladım efe donuyor diye. bence bu daghan donmezse yapılacak senaryoydu

dizide de cok mesaj var mesela

guven:senin yıllardır gormedigin biri karşına cıksa ne yapardın
aslı:dinlerdim onu nedenini sorardım

daha başka sahnelerde de vardı

bunlar sadece rating icin yapılmaz oyle yapılsa metinin oyunun da daghan oyun demişti yine derdi. yani başka dizide oynasa efe donuyor muyu kullanamazlardı diye dusunuyorum. dolayısıyla o hala o yapımda. ne didem ne başkasının goruntusu bile yok dizide.sadece efe var ve guven varken bu yaptıkları risk neden yapsınlar. donecke bence ben hala oyle inanıyorum. donmeyecegini dsuunmuyorum cunku bu cok buyuk saygısızlık olur hem yapım hem daghanın yaptıgı, hem de bu yapım ne kadar aciz oldugunu gosterir. dizide bir suru adam var diziden ayrılan adamdan konu yapıyorlar ve ratingleri de kotu degildi yani efe yerine başka şeylerde yapabilirlerdi nasıl olsa genclik dizisi olmaktan cıktı dizi entrika şu bu olay bitirirlerdi bence donecek efe ve dizide eski haline donuşecek yine. ben bu anlamda da umutluyum cunku 4. sezon muhteşem olacak diyorlar. bence efenin donuşudur bu diye dusunuyorum ,baya uzun oldu yorumum:) ben hala inanıyorum donecegine

donmeyecegine dair elinde bilgisi olan varsa soylesin cunku gercekten ben de umutlanmam, mantıklı ve gercek bilgiyi verirse

o nedenle donecek diyen her mantıklı bilgiye umutla bakıyorum ve seviniyorum. donmezse buyuk hayalkırıklıgı ama inanın umudum cok daha ustte vazgecemem duygumdan. inş. yanılmam doner daghan diziye

bnde bu arkadasımıza katılıyorum İNSALLAH gelir demkden baska bişey glmıyo elimden...
Princess
Üye
Üye
Princess

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Canli10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:54 pm

Evolution demiş ki:
Denizin efeyi bir kez daha görmek için tüm hayatımı verirdim demesi

Halilin keşke yaşıyor olsada şurdan girse demesi

Bize hep efeyi yaşattılar bakalım sonu ne olacak

ya onlar senarist .. onlar ipucu verir sözleriyile ama anlasilmaz ... dikatle dinlersen anca anlarsin Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 914327
http://www.tims.tv/
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:58 pm

senaristlere güvenmemek lazım geçen sezon sonu da efe dedi
aslı beni unutma birgün mutlaka geri gelicem ama gelmedi
senaristler kime ne söyleteceğini iyi biliyor
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 4:00 pm

işte donuyor ya boşuna degildi o soz:)
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Kimses10
Takımı : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Gs10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 4:23 pm

bence dönecek yha!!
http://tarihsor.tr.gg
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 4:24 pm

bence dönmicek Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 914327
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 4:56 pm

bence donecek o soz boşuna soylenmedi dizide. herşey efey gore ayarlandı. sezon arası donmezdi. sezon finalinde gorunmedi ama diger sezonda var bence Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 914327
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:07 pm

Duyduğuma göre dönecek söyleyen kişiyede güveniyorum ama bence dönmeyecek :Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 529494:
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Aggres10
Takımı : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Fb10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:36 pm

arkadalar flashback olduğu bariz belli çünkü mine aynı kıyafetle aslıyla buluştuğunda senin hayatını zehir edecem izle ve gör demişti işte o zaman giymiş..demekki herşeyi önceden hazırlamış sonra aslıyla konuşmuş vay canına burda kimse inanmadı mine yapmaz diye ama güven haklı çıktı çünkü en başından beri minenin yaptığını savunuyordu....hatta kanıt bulacam demişti bence diğer sezon o uzun saçlı adamı yakalama maceralarıyle geçecek gibi...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:47 pm

flashback olduğu belli de Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 914327
yinede dönmicek diyorum ve bu kararımdan vazgeçmicem
çünkü dağhan yok artık dönmicek Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 914327
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:49 pm

Je T'aime demiş ki:

ya tamam dönmeyecek sende felaket tellali gibi Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 9072
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:50 pm

Evolution demiş ki:
Je T'aime demiş ki:

ya tamam dönmeyecek sende felaket tellali gibi Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 9072
Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 9072 ben ilkte döncek diyodum ama şimdi dönmicek diyorum Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 914327

yani çok mantıksız şeyler var Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 9072
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:55 pm

Ortada öyle şeyler varki kimine bakınca dönmeyecek diyorsun kimine bakınca dönecek diyorsun

Dönecek diye düşündürtenlere (bana)

1-Çok güvendiğim bir insandan aldığım duyum
2-Dağhanın çıkıp dönmeyeceğim dememesi
3-Yine güvendiğim bi kaç kişinin internet ortamında dönecek diye duyum aldık demesi
4-Dizide bu kadar çok efenin hatırlatılması

Dönmeyecek diye düşündürtenler (bana)

1-Dönecek olsa elbet magazinda filan haber çıkardı
2-Dağhanın aurıldığı diziye neden dönsün

Şu ana kadar dönecek diye düşündürten daha çok ihtimnal olsada yine dönmeyecek diye şartlandırıyorum kendimi
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:16 pm

Evolution demiş ki:
Ortada öyle şeyler varki kimine bakınca dönmeyecek diyorsun kimine bakınca dönecek diyorsun

ayşe e. bu sır dedigine gore bence sır olabilir yani magazine de soylemezler. hatta az kişi biliyordur. settekilerden bile bilmeyenler olabilir. senaryoda sonra geliyor ya yani ellerinde 122 nin senaryosu yok aslında.

ayrılmak istemezdim dedigi icin doner bence. o programda baya huzunluydu istekleri yapıldıysa doner. zaten donmese acıklama yapardı
efemmutfak2
Üye
Üye
efemmutfak2

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:19 pm

ecem demiş ki:
Evolution demiş ki:

ayşe e. bu sır dedigine gore bence sır olabilir yani magazine de soylemezler. hatta az kişi biliyordur. settekilerden bile bilmeyenler olabilir. senaryoda sonra geliyor ya yani ellerinde 122 nin senaryosu yok aslında.

ayrılmak istemezdim dedigi icin doner bence. o programda baya huzunluydu istekleri yapıldıysa doner. zaten donmese acıklama yapardı

cok ii konustun katılıyorum :!: :!: 😕
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:23 pm

efemmutfak2 demiş ki:
ecem demiş ki:
Evolution demiş ki:

cok ii konustun katılıyorum :!: :!: 😕

teşekkür ederim Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 914327 didem inselel istegiyle ayrıldı gonul karakterinden sıkıldım dedi. ama daghan baya huzunlu ayrıldı. hatta o programda efe seviliyordu denilince duygulandı da.gul gibi işim var dedi. istemezdim dedi. zaten yapımdan da ayrılmadı. goruntulerinin kullanılmasına izin verdi. sanırım timur savcıyla arası iyi. yani donecke inş. diyorum ben.başka projede de oynamadı.dedikodusu vardı o da timsin dizileriydi yani hep o yapımda. efe hala orada. efeyi dondurecekler inş. ya bu kadar ileri gidemezler. daghanı ikna etmeden bunları yapamazlardı ve daghan susuyor. yani her yol efeye cıkıyor ben de Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 914327
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:46 pm

Dağhanın diziden ayrılması ile ilgili o kadar çok sebep atıldıki.Yok yönetmene sandalye attı yok sağlık ve aile problemleri diye. Kesin söylenen bir şey yok. Bende ajans ile tims arasında yaşanan bazı anlaşmazlıklardan dolayı ayrıldı diye duymuştum ama pek ihtimal vermemiştim. Ama didem inselelinde aynı anda ayrılması ve dağhanın çok güzel işim vardı istemezdim filan demesi acaba doğrumu diye düşünmeme sebep oldu
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Kimses10
Takımı : Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 Gs10

MesajKonu: Geri: Herşey Oyun .....   Herşey Oyun ..... - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 07, 2010 7:53 am

tartışmaya gerek yok dönecek bence!
http://tarihsor.tr.gg

Herşey Oyun .....
6 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» herşey oyunmuş
» Herşey degişiyor
» Sen Herşey Demektir
» herşey çok karıştı ama ....
» Hersey bi oyunduuu